Zobacz wszystko

GAMA SAMOCHODÓW W 100% ELEKTRYCZNYCH

JAZDA SAMOCHODEM ELEKTRYCZNYM. CO SIĘ ZMIENIA?

Jazda w trybie ë-komfort

Korzystając z samochodu elektrycznego docenisz brak wibracji i zapachu spalin, jak również jazdę w ciszy i bardzo przyjazny sposób eksploatacji. Poczujesz się jak w kokonie, który zapewni Ci najwyższy komfort i doskonałe samopoczucie.

Zastanawiasz się, czy zasięg samochodu spełni Twoje oczekiwania?

Nie przejmuj się. Średnio 2/3 kierowców w trakcie dnia pracy pokonuje mniej niż 50 km, z czego połowa przypada na miasto, a połowa− na trasy poza jego granicami. Nasze samochody mają zasięg do 350 km (norma WLTP), dzięki czemu odpowiedzą na większość Twoich potrzeb w tym zakresie.

Metody ładowania

Citroën oferuje różne metody ładowania, aby zapewnić Ci pełną mobilność w każdych warunkach:

  • Gniazdko domowe
  • Stacja ładowania
  • Wallbox
  • Ładowarka pokładowa

Koszty eksploatacji

Korzystanie z samochodu elektrycznego jest tańsze w porównaniu do eksploatacji samochodu spalinowego:

  • Koszt pokonania 100 km samochodem elektrycznym jest znacznie niższy niż w przypadku samochodu zasilanego paliwem (ok. 35 zł w porównaniu do 125 zł w przypadku Citroëna C4),
  • Koszty obsługi serwisowej są o ok. 30% niższe, a jej plan jest uproszczony,
  • Nawet o 10% niższe koszty ubezpieczenia,
  • Bezpłatne parkowanie w niektórych miastach i preferencyjne stawki w innych,
  • Preferencyjne ceny ładowania za pośrednictwem publicznych stacji w niektórych miastach

 

PROGRAM RZĄDOWY MÓJ ELEKTRYK
Wnioski o dotacja na zakup samochodów elektrycznych mogą składać osoby fizyczne, przedsiębiorcy, samorządy i inne instytucje. Wyższe dofinansowanie dla uprawnionych posiadaczy Karty Dużej Rodziny oraz wsparcie dla firm i organizacji, dopłaty do leasingu pojazdu, a także rozszerzenie katalogu pojazdów, na które można otrzymać wsparcie – oto cechy nowej odsłony programu dopłat do pojazdów zeroemisyjnych, w tym elektrycznych oraz wodorowych. Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej zapowiada start programu „Mój elektryk”.
ELEKTRYCZNE SAMOCHODY OSOBOWE

NOWY CITROËN Ë-C4 100% ËLECTRIC

Citroën ë-C4 100% ëlectric to samochód elektryczny, z którego możesz korzystać w codziennej eksploatacji. Jest on niczym komfortowy kokon, który doskonale izoluje kierowcę i pasażerów od wstrząsów i hałasów z zewnątrz.

Cicha praca, płynna i dynamiczna jazda, przyjemne prowadzenie, komfortowe zawieszenie, miękkie siedzenia Advanced Comfort, brak wibracji, ergonomiczne i łatwe w eksploatacji interfejsy oraz pakiet specjalnych usług: wszystkie te elementy znacząco zwiększają komfort użytkowników samochodu.

 

NOWY CITROËN Ë-BERLINGO 100% ËLECTRIC

Marka Citroën jest pionierem w segmencie samochodów rekreacyjnych już od 1996 r. Gama Berlingo została niedawno wzbogacona o wersję elektryczną, która zachowuje wszystkie atuty modelu: wszechstronność, modułowe wnętrze, niezwykłą przestronność i pojemne schowki.
Nowy Citroën ë-Berlingo 100% ëlectric to oferta dla klientów prowadzących aktywny tryb życia, którzy chcą mieć swój wkład w ochronę środowiska naturalnego.

CITROËN Ë-SPACETOURER 100% ËLECTRIC

Citroën ë-SpaceTourer 100% ëlectric doskonale sprawdzi się jako środek transportu dla Twoich klientów zarówno w mieście, jak i na trasie. Model ten ma równie modułowe i przestronne wnętrze oraz identyczną ładowność i systemy wspomagające kierowcę, co wersja spalinowa.

Citroën ë-SpaceTourer dostępny jest w trzech wariantach długości nadwozia i zapewni Ci dostęp do coraz bardziej powszechnych miejskich stref objętych ograniczeniami w ruchu pojazdów spalinowych.

CITROËN Ë-JUMPY KOMBI 100% ËLECTRIC

Citroën ë-Jumpy Kombi 100% ëlectric spełni wszelkie oczekiwania profesjonalistów przewożących pasażerów w obrębie miast i ich okolic. Dużą zaletą samochodu jest jeden z najwyższych zasięgów w segmencie (do 330 km). Możesz nim przewozić nawet do 9 osób w warunkach prawdziwego ë-komfortu.

Konfigurację siedzeń tego solidnego i funkcjonalnego samochodu można w pełni personalizować.
 
GAMA ELEKTRYCZNYCH MODELI DOSTAWCZYCH MARKI CITROËN
 

NOWY CITROËN Ë-BERLINGO VAN 100% ËLECTRIC

Nowy Citroën ë-Berlingo Van 100% ëlectric to konkretne rozwiązanie dla handlowców, właścicieli sklepów czy kurierów. Samochód jest odpowiedzią na nowe wyzwania w obszarze mobilności w strefach miejskich objętych proekologicznymi restrykcjami, jednak doskonale sprawdzi się również na terenach wiejskich. Zapewnia on użytkownikom niezrównany komfort i sprzyja ograniczeniu kosztów codziennej eksploatacji.

 

NOWY CITROËN Ë-JUMPY 100% ËLECTRIC

Nowy Citroën ë-Jumpy 100% ëlectric to idealny elektryczny samochód dostawczy dla profesjonalistów. Dzięki wzorowemu zasięgowi i możliwości uzupełnienia 80% energii w zaledwie 30 minut doskonale sprawdza się on zarówno w mieście, jak i poza nim. Citroën ë-Jumpy 100% ëlectric zachowuje wszystkie zalety i wyposażenie wersji spalinowej dodatkowo zapewniając użytkownikowi jeszcze wyższy komfort jazdy i dostęp do usług, które ułatwiają codzienną eksploatację samochodu elektrycznego.

NOWY CITROËN Ë-JUMPER 100% ËLECTRIC

Największy samochód dostawczy marki Citroën jest obecnie dostępny również w wersji w 100% elektrycznej. Nowy Citroën ë-Jumper 100% ëlectric ma niemal identyczną modułowość, przestronność oraz ładowność i wyposażony jest w takie same systemy wspomagające kierowcę, co wersja spalinowa. Dostępny jest również w kilku wariantach długości i wysokości nadwozia. Samochód ten jest idealną odpowiedzią na wyzwania związane z proekologiczną mobilnością w miastach − wystarczy wybrać wersję, która najlepiej spełni potrzeby Twojego biznesu.