Zobacz wszystko
Oferty ë-Jumpy

CITROËN Ë-JUMPER
OFERTY 

Już od 289 246 zł 

Citroën ë-Jumper zachowuje wszystkie atuty wersji spalinowej w kwestii komfortu, pojemności wnętrza i ładowności, wzbogacając je o zalety wynikające z zastosowania napędu elektrycznego.

OFERTY PROMOCYJNE

Poznaj nasze oferty na Citroëna ë-Jumper w atrakcyjnym finansowaniu. Wybierz formę finansowania odpowiednią dla Twojej firmy.

Leasing 103%

Warunki oferty:

  • Okres leasingu: 24-60 m-cy
  • Wpłata własna: 1 zł-45%
  • Wykup: 19%
  • Obligatoryjne ubezpieczenie GAP

Oferta leasingowa dotyczy modeli Marki Citroën i jest skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do komunikowanego całkowitego kosztu leasingu 103% to: okres 24 miesiące, wpłata własna 45%, wykup 19%. Szczegóły oferty znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Marki Citroën. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.

JUŻ OD 4 020  ZŁ NETTO MIESIĘCZNIE

Atrakcyjne finansowanie:

 

  • W leasingu 48 miesięcy
  • Roczny przebieg 15 000 km
  • Wpłata początkowa 15,5%

 

New legal: Oferta leasingowa jest skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji − cena katalogowa netto: 337 664 zł, okres leasingu: 48 miesięcy i roczny przebieg 15 000 km, wpłata początkowa: 15,5%, miesięczna rata leasingowa netto: 4 020 zł. W przypadku leasingu oferowanego przez Stellantis Finance Polska Sp. z o.o. jest możliwe uzyskanie dofinansowania z Programu NFOŚiGW „Mój Elektryk” w wysokości do 27 000 zł. Szczegóły oferty znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Citroëna. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami leasingodawcy.

JUŻ OD 289 246 ZŁ NETTO

Oferta dotyczy modelu e-Jumper Furgon Club L1H1, wersja 35+ z silnikiem elektrycznym 90 kW Akumulator 37 kWh

CITROËN Ë-JUMPER

OPTYMALNE ROZWIĄZANIE W ZAKRESIE ELEKTROMOBILNOŚCI DLA PROFESJONALISTÓW