Zobacz wszystko

SUV CITROËN C3 AIRCROSS 

Nowy SUV C3 Aircross ma jeszcze bardziej wyrazisty charakter dzięki nowej stylistyce przodu nadwozia. Samochód zachowuje wszystkie atuty modelu, czyli modułowe wnętrze i wzorcową przestronność, wzbogacając je o jeszcze wyższy poziom komfortu wynikający z zastosowania siedzeń Advanced Comfort. C3 Aircross wyposażony jest w praktyczne usługi komunikacyjne i technologie wspomagające kierowcę, które ułatwiają życie profesjonalistom. 

  

KOMFORT I WSZECHSTRONNOŚĆ

Nowe siedzenia advanced comfort 

Citroën C3 Aircross zapewnia pasażerom jeszcze wyższy poziom komfortu dzięki nowym siedzeniom Advanced Comfort. Mają one unikalną wyściółkę, są wykończone specjalną pianką o grubości 15 mm i zapewniają stabilne podparcie ciała za sprawą dodatkowej gęstej warstwy w ich centralnej części.  

Niezrównana modułowość

SUV C3 Aircross wyposażony jest w dwuczęściową kanapę tylną, którą można przesuwać na dystansie 150 mm. Po złożeniu kanapy oraz oparcia fotela pasażera z przodu długość przestrzeni bagażowej sięga 2,4 m.  

Wzorcowa przestronność

SUV C3 Aircross ma niezwykle przestronne wnętrze. Dzięki przesuwanej kanapie tylnej pojemność bagażnika można zwiększyć z 410 l do 520 l, a po jej złożeniu objętość przestrzeni bagażowej rośnie aż do 1 289 l. 

Pojemne schowki     

SUV Citroën C3 wyposażony jest w nową konsolę centralną zintegrowaną z dużym schowkiem w jej tylnej części.  

USŁUGI KOMUNIKACYJNE

Więcej ergonomii

SUV Citroën C3 Aircross wyposażony jest w nowy ekran dotykowy 9'', który zapewnia dostęp do funkcji związanych z prowadzeniem i usług komunikacyjnych. 

9 TECHNOLOGII WSPOMAGAJĄCYCH KIEROWCĘ

Technologie przydatne w codziennej pracy

SUV Citroën C3 Aircross wyposażony jest w 9  technologii wspomagających kierowcę, które ułatwiają prowadzenie i zwiększają bezpieczeństwo. W ich zakres wchodzi m.in. kolorowy wyświetlacz Head-Up, który prezentuje wszelkie kluczowe informacje w polu widzenia kierowcy.  

SILNIKI

Manualna lub automatyczna skrzynia biegów

Nowy SUV C3 Aircross dostępny jest z gamą wydajnych, mocnych silników benzynowych i Diesla: 

  • 1.2 PureTech 110 z manualną, sześcioprzełożeniową skrzynią biegów
  • 1.2 PureTech 130 z automatyczną, sześcioprzełożeniową skrzynią biegów EAT6 
  • 1.5 BlueHDi 110 z manualną, sześcioprzełożeniową skrzynią biegów

POZNAJ SUV-A CITROËN C3 AIRCROSS

Dowiedz się więcej o designie, komforcie i technologiach zastosowanych w SUV-ie C3 Aircross. Informacje te znajdziesz na naszych stronach skierowanych do klientów indywidualnych.  

AKTUALNE OFERTY

Sprawdź oferty skierowane do firm.