Zobacz wszystko
Oferty ë-Jumpy

 CITROËN Ë-JUMPY
OFERTY

Już od 234 085 zł 

OFERTY PROMOCYJNE

Poznaj nasze oferty na Citroëna ë-Jumpy w atrakcyjnym finansowaniu. Wybierz formę finansowania odpowiednią dla twojej firmy.

Leasing 103%

Warunki oferty:
  • Okres leasingu: 24-60 m-cy
  • Wpłata własna: 1 zł-45%
  • Wykup: 19%
  • Obligatoryjne ubezpieczenie GAP

Oferta leasingowa dotyczy modeli Marki Citroën i jest skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do komunikowanego całkowitego kosztu leasingu 103% to: okres 24 miesiące, wpłata własna 45%, wykup 19%. Szczegóły oferty znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Marki Citroën. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.

JUŻ OD 352 ZŁ NETTO MIESIĘCZNIE

Atrakcyjne finansowanie:

 

  • W leasingu 24 miesiące
  • Roczny przebieg 15 000 km
  • Wpłata początkowa 29%

Oferta leasingowa skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto 234085 zł, okres leasingu 24 miesiące i roczny przebieg 15.000 km, wpłata początkowa 29%, miesięczna rata leasingowa netto: 352 zł. W przypadku leasingu oferowanego przez Stellantis Financial Services Polska Sp. z o.o. możliwe jest uzyskanie dofinansowania z Programu NFOŚiGW „Mój Elektryk”. Szczegóły znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Citroëna. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.
  

CENA KATALOGOWA

JUŻ OD 190 313 ZŁ NETTO

Oferta dotyczy modelu e-Jumpy VU M 75 kWh

CITROËN Ë-JUMPY

100% ELEKTRYCZNY I KOMFORTOWY SAMOCHÓD DOSTAWCZY