Zobacz wszystko

CITROËN BERLINGO 

Citroën Berlingo ma wszystkie cechy, by zaspokoić potrzeby profesjonalistów. Samochód w idealny sposób łączy odważny styl, praktyczny charakter i komfort. Wykorzystuje rozwiązania programu CITROËN ADVANCED COMFORT® i zapewnia wszystkim pasażerom wyjątkową wygodę oraz doskonałe samopoczucie w trakcie jazdy. Dzięki solidnemu wyglądowi i płynnym liniom nadwozia Citroën Berlingo podkreśli nowoczesny charakter Twojej firmy. 

WSZECHSTRONNY, PRAKTYCZNY I PRZESTRONNY

Wyrazisty charakter

Citroën Berlingo wniesie powiew świeżości do Twojej firmy dzięki krótkiej i wysoko poprowadzonej masce, odważnie stylizowanemu przodowi, dużej szybie przedniej, panelom Airbump® i kontrastującym akcentom kolorystycznym.  

Modułowość

Trzy niezależne siedzenia z tyłu mają identyczną szerokość, a po ich całkowitym lub częściowym złożeniu powstaje płaska, bardzo praktyczna podłoga. Po złożeniu oparcia fotela pasażera z przodu pojemność wnętrza w wersji XL wzrasta do 4 000 l i zmieszczą się w nim przedmioty o długości przekraczającej 3 metry.     

18 systemów wspomagających kierowcę

Nowoczesny Citroën Berlingo wyposażony jest w 18 technologii bezpieczeństwa i systemów wspomagających kierowcę, m.in. aktywny tempomat, koorowy wyświetlacz Head-Up (tylko w modelu ë-Berlingo) Grip Control  czy system Park Assist.

Rozwiązania te ułatwiają manewrowanie, wspierają kierowcę w trakcie jazdy i zapobiegają ryzyku kolizji. 

4 technologie komunikacyjne

Citroën Berlingo wyposażony jest w pojemnościowy ekran dotykowy 8'' i technologie komunikacyjne, m.in. nawigację 3D z systemem rozpoznawania głosu, system głośnomówiący bluetooth czy funkcję Mirror Screen.

MODUTOP®

Schowki o pojemności 92 l i wnętrze wypełnione światłem 

Rozwiązanie Modutop® to panel podsufitowy z dużym schowkiem z tyłu dostępnym z drugiego rzędu siedzeń oraz z bagażnika. Panel wyposażony jest w specjalną przestrzeń służącą do przechowywania różnych przedmiotów, które dzięki podświetleniu są doskonale widoczne.  

SILNIKI I SKRZYNIE BIEGÓW

Citroën Berlingo oferowany jest z szeroką gamą wydajnych silników.  

W wersji 1.5 BlueHDi 130 S&S dostępna jest automatyczna, ośmioprzełożeniowa skrzynia biegów EAT8, która zapewnia jeszcze wyższy komfort i przyjemność z jazdy.  

18 SYSTEMÓW BEZPIECZEŃSTWA I UKŁADÓW WSPOMAGAJĄCYCH KIEROWCĘ

18 systemów wspomagających kierowcę

Ułatwiaj sobie manewrowanie dzięki rozwiązaniu Park Assist i zapobiegaj ryzyku wypadku za sprawą systemu kontroli uwagi kierowcy i systemu hamowania awaryjnego. Technologie wspomagające kierowcę pomogą Ci zwiększyć bezpieczeństwo podczas podróży służbowych.