Zobacz wszystko

CITROËN Ë-SPACETOURER 

Nawet 9 miejsc

Stylowy Citroën ë-SpaceTourer przeznaczony jest dla firm, które świadczą wysokiej jakości usługi przewozu osób i potrzebują samochodu, który spełni ich wysokie wymagania. 

TRANSPORT DOPASOWANY DO TWOICH BIZNESOWYCH POTRZEB

2 wersje długości nadwozia

Citroën ë-SpaceTourer dostępny jest w dwóch wersjach długości nadwozia: M (4,95 m) i XL (5,3 m). W zależności od wybranej konfiguracji samochód umożliwia przewóz od 6 do 9 osób. Wersja dla biznesu jest idealnym rozwiązaniem dla firm, które zajmują się przewozem wymagających klientów biznesowych.   

Optymalna wysokość

Wysokość Citroëna ë-SpaceTourer wynosi 1,9 m, co ułatwia jego eksploatację i umożliwia korzystanie z parkingów wielopoziomowych lub podziemnych, np. na lotniskach. Dzięki elektrohydraulicznemu wspomaganiu układu kierowniczego i średnicy zawracania wynoszącej 12,4 m samochód jest zwinny i doskonale sprawdza się w codziennej pracy.   

13 technologii wspomagających kierowcę i usługi komunikacyjne 

13 technologii wspomagających kierowcę zapewnia idealne warunki podróżowania w każdych okolicznościach. Eksploatację Citroëna ë-SpaceTourer ułatwia ekran dotykowy 7'', nawigacja 3D Citroën Connect NAVi i funkcja Mirror Screen, kompatybilna z protokołami Apple CarPlay™ i Android Auto.

CITROËN Ë-SPACETOURER BUSINESS LOUNGE

Podróżowanie w pierwszej klasie

Citroën ë-SpaceTourer Business Lounge został opracowany z myślą o przewozie VIP-ów i wymagających klientów biznesowych. Dzięki eleganckiemu stylowi, wyrafinowanemu komfortowi i najwyższej klasy usługom zarówno kierowca, jak i pasażerowie podróżują w idealnych warunkach. Pokryte skórą siedzenia wykorzystują technologię Advanced Comfort i zapewniają optymalne podparcie ciała podczas wielogodzinnych podróży.  

Przestrzeń do pracy i odpoczynku

Wnętrze Citroëna ë-SpaceTourer Business Lounge zostało zaprojektowane, by zapewnić pasażerom idealne warunki zarówno do pracy, jak i odpoczynku. Samochód wyposażony jest w niezależne, pokryte skórą siedzenia (obrotowe w drugim rzędzie), przesuwany i składany stolik oraz przyciemniane szyby z tyłu zapewniające pasażerom prywatność. Twoi klienci poczują się w nim jak w luksusowym salonie.  

Komfortowe siedzenia

Citroën ë-SpaceTourer Business Lounge jest komfortowy niczym prawdziwy salon na kołach. Siedzenia pokryte są czarną, skórzaną tapicerką Claudia. Wrażenie doskonałego samopoczucia potęguje panel podsufitowy wyposażony w nawiewy układu klimatyzacji, które w delikatny sposób rozprowadzają powietrze w kabinie. Zainstalowane w nim oświetlenie nastrojowe przypomina rozwiązania stosowane w samolotach. Zaletą samochodu jest również skuteczna izolacja akustyczna i ograniczenie wibracji przenikających do wnętrza. 

CITROËN Ë-SPACETOURER 

Citroën ë-SpaceTourer to idealny partner, który odpowiada na potrzeby profesjonalistów dotyczące mobilności w mieście i jego okolicach. Samochód ma wzorcowy zasięg (330 km), a jego akumulatory można naładować do poziomu 80% w zaledwie 30 minut. Modułowe wnętrze mieści od 5 do 9 osób. Poznaj nowy wymiar jazdy w trybie ë-komfort i skorzystaj z usług ułatwiających eksploatację samochodu elektrycznego (zdalne programowanie ładowania, planowanie tras itp.).  

KOMPLEKSOWA OFERTA USŁUG KOMUNIKACYJNYCH

254_Driving-Aid

13 technologii wspomagających kierowcę

Kolorowy wyświetlacz Head-Up, aktywny tempomat i system kontroli martwego pola: poznaj rozwiązania, które ułatwiają korzystanie z samochodu. 
255_Security

Najlepsza technologia

Intuicyjne usługi komunikacyjne, takie jak Connect NAVi, Connect Box i Connect Play, idealnie sprawdzą się podczas podróży służbowych Citroënem ë-SpaceTourer. 

DYNAMICZNA JAZDA W TRYBIE ELEKTRYCZNYM

Citroën ë-SpaceTourer  może być wyposażony w jeden z dwóch rodzajów akumulatorów, które zapewniają różny zasięg. Wersja o pojemności 50 kWh umożliwia pokonanie do 230 km w cyklu WLTP i dostępna jest w wersjach XS, M i XL. Akumulatory o pojemności 75 kWh zapewniają zasięg do 330 km (cykl WLTP) i oferowane są w wersjach M oraz XL. W obu przypadkach akumulatory objęte są gwarancją na 8 lat lub 160 000 km do poziomu 70% fabrycznej wydajności. Silnik elektryczny ma moc 100 kW (136 KM) i moment obrotowy 260 Nm dostępny od 0 km/h. Prędkość maksymalna wynosi 130 km/h. 

ZOPTYMALIZUJ FLOTĘ DZIĘKI USŁUGOM FREE2MOVE SERVICES


Dzięki oprogramowaniu Free2Move Connect Fleet możesz w czasie rzeczywistym zarządzać flotą samochodów i ograniczyć koszty związane z jej utrzymaniem.