ZOBACZ WSZYSTKO

HYBRYDA PLUG-IN CITROËNA 

JESZCZE LEPSZE OSIĄGI, KTÓRE ZWIĘKSZAJĄ POZIOM KOMFORTU

Dzięki połączeniu silnika elektrycznego ze spalinowym możesz cieszyć się relaksującą jazdą, mocą 225 km i błyskawicznym przyspieszeniem.

ZALETY HYBRYDY PLUG-IN

PODRÓŻUJ W KLASIE BIZNES

Skorzystaj z Progressive Hydraulic Cushion Suspensions®, foteli Citroën Advanced Comfort® i wszystkich innych technologii wspomagania jazdy Citroëna.

ZWIĘKSZONA WYDAJNOŚĆ

W trybie 100% elektrycznym zasięg do około 50 km (standard WLTP) wykorzystaj zwiększone osiągi, natychmiast dostępny moment obrotowy silnika oraz mocne i ciche przyspieszanie.

SERWIS BEZ OGRANICZEŃ

Chociaż Twój Citroën hybryda plug-in jest bardziej zaawansowany technologicznie niż zwykly pojazd z silnikiem spalinowym to częstotliwość jego konserwacji nie zmienia się, a ceny umów serwisowych są podobne.

Powierz serwis swojej hybrydy plug-in Citroën specjalnie przeszkolonym ekspertom w całej sieci Citroën.
CODZIENNA WYDAJNOŚĆ
OGRANICZAJ EMISJĘ CO2

Dzięki zastosowaniu technologii hybrydowej plug-in ograniczysz emisję CO2 do poziomu 32g/km (WLTP). Gdy korzystasz z trybu w 100% elektrycznego, Twój samochód nie emituje CO2.

 

OSZCZĘDZAJ W CODZIENNEJ EKSPLOATACJI

Codzienne ładowanie akumulatorów w samochodzie z napędem hybrydowym plug-in umożliwia znaczne ograniczenie kosztów paliwa.

 

HAMUJ, BY ODZYSKAĆ ENERGIĘ
Twoja hybryda plug-in częściowo doładowuje akumulatory podczas hamowania lub zwalniania. Dzięki temu odzyskujesz zasięg nawet nie myśląc o tym.

3 TRYBY JAZDY DLA TWOJEGO KOMFORTU

TRYB ELEKTRYCZNY

Wykorzystaj zalety poruszania się w trybie w 100% elektrycznym: jazdę w ciszy i brak emisji CO2. Tryb ten doskonale sprawdza się w warunkach miejskich i automatycznie włącza się po uruchomieniu Twojej hybrydy plug-in*. 

 

*Pod warunkiem naładowania akumulatorów

TRYB HYBRYDOWY

Niech Twój samochód sam zdecyduje! Napęd elektryczny i spalinowy włączają się w zależności od stylu jazdy i charakteru drogi. Twoja hybryda plug-in dostosowuje się do warunków, by w możliwie najbardziej optymalny sposób wykorzystać energię elektryczną.

TRYB SPORT

Skorzystaj z pełnej mocy napędu spalinowego, wspartego energią elektryczną. Przyspieszaj i zwalniaj ciesząc się niezwykłą wygodą wynikającą z zastosowania technologii hybrydowej. 
ŁADOWANIE I ZASIĘG

CODZIENNE ŁADOWANIE TWOJEJ HYBRYDY PLUG-IN JEST ŁATWIEJSZE NIŻ MYŚLISZ!

  • ŁADOWANIE W DOMU - możesz w łatwy sposób zorganizować instalację stacji ładowania zarówno w domu, jak i w przestrzeni publicznej. Citroën zdecydował się na współprace z dwiema firmami partnerskimi, których zadaniem jest wspieranie Cię w wyborze i instalacji najbardziej odpowiedniego rozwiązania do ładowania.
 
  • ŁADOWANIE W PRZESTRZENI PUBLICZNEJ - z łatwością znajdziesz stację ładowania w pobliżu Twojej pracy lub miejsc, które często odwiedzasz.