Zobacz wszystko
Oferty ë-C4

OFERTY NA           CITROËNA Ë-C4

Już od 182 600 zł 

Cicha praca napędu, niezwykła płynność, radość z jazdy, łagodna praca zawieszenia, miękkie siedzenia Advanced Comfort, brak wibracji, ergonomia, bezproblemowa eksploatacja, przyjazne interfejsy i pakiet specjalnych usług: wszystkie te elementy zwiększają poziom komfortu dla wszystkich pasażerów.

OFERTY 

Poznaj nasze oferty na Citroëna ë-C4 dla klientów biznesowych. Wybierz formę finansowania odpowiednią dla Ciebie i ciesz się nowym Citroënem już teraz! 

Leasing 101%

Warunki oferty:

  • Okres leasingu: 24-60 m-cy
  • Wpłata własna: 1 zł-45%
  • Wykup: 19%
  • Obligatoryjne ubezpieczenie GAP

Oferta leasingowa dotyczy modeli Marki Citroën i jest skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do komunikowanego całkowitego kosztu leasingu 101% to: okres 24 miesiące, wpłata własna 45%, wykup 19%, Ubezpieczenie Straty Finansowej GAP. Szczegóły oferty znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Marki Citroën. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.

JUŻ OD 182 600 ZŁ

Nowy Citroën ë-C4 odpowiada na wyzwania związane z nowoczesną mobilnością. 

Dotyczy modelu Nowy e-C4 w wersji FEEL z siilnikiem Elektrycznym 136

ë-C4 OD 926 ZŁ NETTO/MIES. W LEASINGU DLA FIRM

W biznesie należy poruszać się swobodnie. Cenisz komfort, spokój oraz pełną kontrolę nad swoim budżetem? Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania i wybierz wyjątkowego elektrycznego Citroëna ë-C4.

  • okres leasingu 24 miesiące
  • roczny przebieg 15 000 km
  • wpłata początkowa 21%
  • możliwe dofinansowanie w wysokości do 27 000 zł w ramach „Mój Elektryk”

Oferta leasingowa skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto 182600 zł, okres leasingu 24 miesiące i roczny przebieg 15.000 km, wpłata początkowa 21%, miesięczna rata leasingowa netto: 926 zł. W przypadku leasingu oferowanego przez Stellantis Financial Services Polska Sp. z o.o. możliwe jest uzyskanie dofinansowania z Programu NFOŚiGW „Mój Elektryk”. Szczegóły znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Citroëna. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.

OFERTY W SKLEPIE ON-LINE

Zamów wymarzonego Citroëna ë-C4 on-line w naszym sklepie internetowym i zyskaj pakiet ubezpieczeń OC/AC za 1 zł.

SPRAWDŹ OFERTĘ SKLEPU ONLINE!
SAMOCHODY DOSTĘPNE OD RĘKI

1. Skorzystaj z wygodnych filtrów aby znaleźć Citroëna ë-C4 dopasowanego do Ciebie.

2. Wybierz sposób finansowania, wypełnij wniosek online.

3. Sfinalizuj zamówienie sam lub z pomocą naszych doradców.

NOWY CITROËN Ë-C4

ELEKTROMOBILNOŚĆ W KLASIE Ë-KOMFORT