Zobacz wszystko
Oferty ë-C4

OFERTY NA           CITROËNA Ë-C4

Już od 175 900 zł 

Cicha praca napędu, niezwykła płynność, radość z jazdy, łagodna praca zawieszenia, miękkie siedzenia Advanced Comfort, brak wibracji, ergonomia, bezproblemowa eksploatacja, przyjazne interfejsy i pakiet specjalnych usług: wszystkie te elementy zwiększają poziom komfortu dla wszystkich pasażerów.

OFERTY 

Poznaj nasze oferty na Citroëna ë-C4 dla klientów biznesowych. Wybierz formę finansowania odpowiednią dla Ciebie i ciesz się nowym Citroënem już teraz! 

ë-C4 OD 1 706 ZŁ NETTO/MIES. W LEASINGU DLA FIRM

W biznesie należy poruszać się swobodnie. Cenisz komfort, spokój oraz pełną kontrolę nad swoim budżetem? Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie Free2Move i wybierz wyjątkowego elektrycznego Citroëna ë-C4.

  • okres leasingu 48 miesięcy
  • roczny przebieg 15 000 km
  • wpłata początkowa 20,3%
  • możliwe dofinansowanie w wysokości do 27 000 zł w ramach „Mój Elektryk”

Oferta leasingowa skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto: 171 450 zł, okres leasingu: 48 miesięcy i roczny przebieg 15 000 km, wpłata początkowa: 20,3%, miesięczna rata leasingowa netto: 1706 zł. W przypadku leasingu oferowanego przez PSA Finance Polska Sp. z o.o. jest możliwe uzyskanie dofinansowania z Programu NFOŚiGW „Mój Elektryk” w wysokości 27 000 zł. Szczegóły znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Citroëna. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalonej zgodnie z procedurami leasingodawcy.

JUŻ OD 175 900 ZŁ

Nowy Citroën ë-C4  odpowiada na wyzwania związane z nowoczesną mobilnością. 

Dotyczy modelu Nowy e-C4 w wersji FEEL z siilnikiem Elektrycznym 136

OFERTY W SKLEPIE ON-LINE

Zamów wymarzonego Citroëna ë-C4 on-line w naszym sklepie internetowym i zyskaj pakiet ubezpieczeń OC/AC za 1 zł.

SPRAWDŹ OFERTĘ SKLEPU ONLINE!
SAMOCHODY DOSTĘPNE OD RĘKI

1. Skorzystaj z wygodnych filtrów aby znaleźć Citroëna ë-C4 dopasowanego do Ciebie.

2. Wybierz sposób finansowania, wypełnij wniosek online.

3. Sfinalizuj zamówienie sam lub z pomocą naszych doradców.

 

Zamawiając on-line zyskujesz PAKIET UBEZPIECZEŃ OC/AC ZA 1 ZŁ! 

Ubezpieczenie OC/AC/NNW/HCA Premium dla pojazdów w pierwszym roku eksploatacji. Stała suma ubezpieczenia fabrycznie nowego pojazdu przez okres 12 miesięcy, brak konsumpcji sumy ubezpieczenia oraz udziału własnego w przypadku wystąpienia szkody, zniesiona zwyżka w przypadku pojazdów będących własnością (lub współwłasnością) osób fizycznych w wieku do 29 lat, naprawa samochodu w Autoryzowanym Serwisie Obsługi Citroen, z zastosowaniem części oryginalnych. Pakiet ubezpieczeń dostępny za 1 PLN w przypadku skorzystania przez Klienta z oferty zakupu online. Istnieje możliwość rozszerzenia ochrony o opcje dodatkowe - zwyżki z tytułu użytkowania oraz rozszerzenia ochrony dopłaca Klient zgodnie z tabela zwyżek i zniżek. Oferta dotyczy tylko samochodów nowych. Szczegóły dotyczące promocji dostępne w salonach Citroen.

NOWY CITROËN Ë-C4

ELEKTROMOBILNOŚĆ W KLASIE Ë-KOMFORT