ZOBACZ WSZYSTKO

CITROËN C3 

W STYLU TWOJEGO BIZNESU

Harmonijna sylwetka to nie wszystko - C3 to solidny samochód, którego atutem są duże możliwości personalizacji. Nowe siedzenia Advanced Comfort, 9 technologii wspomagających kierowcę oraz nowa oferta usług komunikacyjnych Citroëna... Jazda C3 to nowy wymiar doświadczenia komfortu.

SOLIDNOŚĆ, KOMFORT I ZAAWANSOWANA TECHNOLOGIA

9 TECHNOLOGII WSPOMAGAJĄCYCH KIEROWCĘ

Citroën C3 wyposażony jest w 9 technologii wspomagających kierowcę. Ułatwiają one manewrowanie, towarzyszą kierowcy podczas podróży i zapobiegają ryzyku kolizji. 

CITROËN ADVANCED COMFORT®

Citroën C3 wykorzystuje rozwiązania programu Citroën Advanced Comfort®. Dołożyliśmy wszelkich starań, by zadbać o najwyższy komfort pracy zawieszenia i odpowiednią izolację akustyczną. Wygodne siedzenia Advanced Comfort wyposażone są w specjalną wyściółkę.

BAGAŻNIK I SCHOWKI

Citroën C3 wyposażony jest w konsolę centralną z przodu i obszerny schowek przed pasażerem o pojemności 6,25 l. Duży, 300-litrowy bagażnik z pewnością spełni oczekiwania profesjonalistów.  

NOWA OFERTA USŁUG KOMUNIKACYJNYCH

W Citroënie C3 dostępna jest najnowsza oferta usług komunikacyjnych Citroëna: Connect Assist (połączenia SOS i Assistance), Connect NAVi z ekranem dotykowym 7'' i Connect Play, która umożliwia wyświetlenie treści smartfona na ekranie samochodu.  

TECHNOLOGIE

9 TECHNOLOGII WSPOMAGAJĄCYCH KIEROWCĘ

254_Driving-Aid
Park Assist czy kamera cofania to nie wszystko - Citroën C3 zapewni Ci maksymalne bezpieczeństwo dzięki 9 technologiom wspomagającym kierowcę.  

USŁUGI KOMUNIKACYJNE

Created with Sketch.
Usługi Connect NAVi, Connect Play i Connect Assist będą towarzyszyły Ci w każdej podróży. 

SILNIKI I SKRZYNIE BIEGÓW

OSIĄGI I RADOŚĆ Z JAZDY 

Dzięki doskonałym osiągom C3 idealnie sprawdza się w codziennej eksploatacji. Manualna skrzynia biegów dostępna jest w wersjach z silnikami 1.2 PureTech 83 S&S, 1.2 PureTech 110 S&S i 1.5 BlueHDi 100 S&S. Sześcioprzełożeniowa, automatyczna skrzynia EAT6 występuje w połączeniu z silnikiem 1.2 Puretech 110 S&S.

OFERTY NA CITROËNA C3 

SPERSONALIZUJ CITROËNA C3

Możesz spersonalizować Citroëna C3 zgodnie z Twoim gustem i identyfikacją graficzną firmy. Wybierz jedną z 97 kombinacji wyglądu samochodu - możesz zdecydować się na jeden z 7 kolorów nadwozia, 4 kolorów dachu i 4 Pakietów Kolor zdobiących obudowy świateł przeciwmgłowych i panele Airbump®. Te ostatnie chronią nadwozie i tym samym ograniczają koszty ewentualnych napraw. 

Jedno jest pewne: Twój Citroën C3 z pewnością wyróżni się na drodze.