Zobacz wszystko

CITROËN JUMPY

Partner dla profesjonalistów

Optymalna zabudowa

Niezależnie od tego, czy jesteś rzemieślnikiem, dostawcą, w sektorze budowlanym, czy w firmie usługowej, z pewnością znajdziesz Jumpy, który Ci odpowiada!
Dzięki optymalnej zabudowie Citroëna Jumpy dostosowuje się do wszystkich Twoich potrzeb. Funkcjonalny, praktyczny i ergonomiczny, posiada modułową platformę furgonetki najnowszej generacji. Oferując do 1400 kg ładowności, 6,6 m3 objętości ładunkowej i 2,5 tony masy holowniczej, Jumpy zwiększa Twoją wydajność.

DWA ROZMIARY

Dzięki nowej, modułowej platformie Citroën Jumpy oferowany jest wdwóch tradycyjnych wersjach, czyli M (4,95 m) i XL (5,30 m).

Dostosowany do twoich potrzeb

Citroën Jumpy jest Twoim sprzymierzeńcem w optymalizacji dnia pracy. Wygodny i bezpieczny Citroën Jumpy jest idealnym sprzymierzeńcem profesjonalistów. Dzięki opcji Moduwork Citroën Jumpy może przewozić przedmioty o długości do 4 m. Może również skorzystać z pogłębionych kabin furgonetki.
 • Blanc Banquise
 • Gris Acier
 • Noir Perla Nera
 • Gris Platinum
Widok z przodu
Widok z tyłu

DWA ROZMIARY

Dzięki nowej, modułowej platformie Citroën Jumpy oferowany jest w dwóch tradycyjnych wersjach, czyli M (4,95 m) i XL (5,30 m).

CITROËN Ë-JUMPY

Citroën ë-Jumpy Electric to idealny partner, który spełni oczekiwania profesjonalistów dotyczące mobilności w miastach i ich okolicach. Główne zalety samochodu:

 

 • Zasięg do 330 km
 • Szybkie ładowanie do poziomu 80% w 30 minut
 • Brak kompromisów w kwestii właściwości użytkowych i wyposażenia 
 • Jazda w trybie ë-komfort
 • Dostęp do ë-usług ułatwiających codzienną eksploatację

MODUWORK

Długość przestrzeni ładunkowej sięgająca 4 m

Dzięki opcji Moduwork Citroënem Jumpy można przewozić przedmioty o długości nawet 4 m.  

Po uniesieniu siedzenia pasażera i odchyleniu go w stronę przegrody można otworzyć specjalną pokrywę i zamocować ją z boku. Dzięki płaskiej podłodze z łatwością wsuniesz przez powstały w ten sposób otwór długie przedmioty. Elementem tego rozwiązania jest również specjalna siatka oddzielająca kierowcę od przewożonego ładunku. Moduwork zwiększa długość przestrzeni ładunkowej o 1,16 m (w wersji XL wynosi ona aż 4 m).  

KOMFORT W KAŻDYM ASPEKCIE

Komfort jazdy i pracy

Przednie siedzenia Citroëna Jumpy mają ergonomiczną konstrukcję i zapewniają wysoką pozycję za kierownicą oraz doskonałą widoczność. Samochód jest niezwykle komfortowy dzięki płynnej pracy zawieszenia, które skutecznie tłumi nierówności. Kabina wyposażona jest w specjalną podstawkę na dokumenty i wspornik na urządzenia elektroniczne o przekątnej do 11''.    

CITROËN Ë-JUMPY ELECTRIC KOMBI 

Nawet 9 miejsc

Citroën ë-Jumpy Combi dostępny jest wyłącznie w wersji elektrycznej i doskonale sprawdzi się w firmach, które zajmują się przewozem osób. Wersja ta dostępna jest w nadwoziach  M i XL.

PRZYDATNE TECHNOLOGIE

16 technologi wspomaganiających jazde

W Jumpy dostępnych jest 16 pomocy w prowadzeniu pojazdu, które będą Ci towarzyszyć i uczynić Twoje podróże bezpieczniejszymi.

Usługi komunikacyjne

Citroën Jumpy zapewnia dostęp do praktycznych usług komunikacyjnych, dzięki którym każda podróż będzie przyjemnym doświadczeniem. Funkcje dostępne w ramach rozwiązania Free2move zoptymalizują zarządzanie flotą samochodów w firmie. 

WYDAJNE SILNIKI

Silnik elektryczny o mocy 100 kw

Główne zalety Citroëna ë-Jumpy Electric:

 

 • Płynnie pracujący, dynamiczny i łatwy w eksploatacji napęd elektryczny  
 • Silnik o mocy 100 kW (136 KM) i momencie obrotowym 260 Nm dostępnym od 0 km/h
 • Cicha praca silnika
 • Brak zmiany biegów
 • Możliwość wyboru dwóch wersji akumulatorów: o pojemności 50 kWh oraz 75 kWh

5 silników diesla do wyboru

Gama silników Diesla w Citroënie Jumpy składa się z jednostek o mocach od 100 do 180 KM wykorzystujących technologię BlueHDi. Atutem tej generacji silników jest niezwykle niskie zużycie paliwa i ograniczona emisja CO2, co wyróżnia samochód na tle segmentu i przekłada się na niskie koszty eksploatacji (BlueHDi 120 S&S BVM6: 5,1 l/100 km i 133 g CO2/km). Manualna, sześcioprzełożeniowa skrzynia biegów oferowana jest w połączeniu z silnikami o mocach 100, 120 i 150 KM wyposażonych w system Stop & Start. Automatyczna, ośmioprzełożeniowa skrzynia EAT8 dostępna jest z silnikami 120 Stop & Start i 180 Stop & Start. 

USŁUGI DLA PROFESJONALISTÓW

Możesz także zmodernizować swój samochód Citroën Jumpy, aby jeszcze lepiej dostosować go do swoich potrzeb.
Znajdź również wszystkie usługi oferowane przez Free2Move, aby zoptymalizować swoją flotę i monitorować ją za pomocą floty Free2Move Connect.

ZOPTYMALIZUJ SWOJĄ FLOTĘ Z CITROËNEM I FREE2MOVE

Dzięki oprogramowaniu Free2Move CONNECT FLEET zarządzaj monitorowaniem podłączonej floty w czasie rzeczywistym i zmniejsz koszty zarządzania flotą.