Zobacz wszystko

SAMOCHODY PRZYSTOSOWANE DO TWOJEJ PRACY

Citroën oferuje szeroką gamę samochodów spełniających różne potrzeby zawodowe: samochody dostawcze, samochody firmowe, samochody specjalne lub samochody adaptowane. Na pewno znajdziesz taki, który będzie najlepiej pasował do Twojej pracy.

SAMOCHODY DOSTAWCZE

Citroën oferuje kompletną gamę samochodów dostawczych. Citroën Berlingo, o maksymalnej objętości ładunkowej 4,1 m3, wyróżnia się przestronnością i nowoczesnością. Solidny i łatwy w obsłudze Citroën Jumpy to samochód dostawczy o komforcie porównywalnym z minivanem. Citroën Jumper dostępny jest w 8 wersjach nadwozia typu furgon, o objętości ładunkowej od 8 do 17 m3.

 

 

GAMA BUSINESS

Citroën Business pomoże wybrać samochód z szerokiej gamy pojazdów dla firm. Niezależnie od tego, czy wykonujesz zawód rzemieślniczy, wolny zawód, reprezentujesz małe lub średnie przedsiębiorstwo, wypożyczalnie, firmą leasingową czy wielką korporacją, Citroën Business stworzył dla Ciebie sieć Business Center. 

Nasze zespoły zajmują się obsługą profesjonalistów, niezależnie od wielkości firmy. Są do dyspozycji, aby znaleźć rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb. Skorzystaj z naszych spersonalizowanych usług! 

Niezależnie od tego, czy chodzi o kompaktowy samochód miejski, komfortowy samochód reprezentacyjny, czy też 5- czy 7-miejscowego minivana, dokładnie analizujemy potrzeby w zakresie mobilności. Staramy się, aby podróże służbowe były zawsze przyjemne i efektywne, dzięki wydajnym silnikom i użytecznym technologiom.

SAMOCHODY SPECJALNEGO PRZEZNACZENIA

Niezależnie od tego, czy prowadzisz szkołę jazdy, zajmujesz się przewozem osób, czy też specjalizujesz się w transporcie medycznym, samochód jest Twoim głównym narzędziem pracy. Citroën bierze pod uwagę różne potrzeby i specyfikę działalności, aby dostarczyć pojazd gotowy do użycia!

SAMOCHODY ADAPTOWANE

Każdy działalność ma własne uwarunkowania i potrzeby, czy to w sektorze dystrybucji, usług czy budownictwa. Dlatego też Citroën oferuje kompletną gamę pojazdów dostosowanych do specyfiki konkretnej działalności. Klient wybiera pojemność, wymiary i wyposażenie, CITROËN troszczy się o resztę!