Zobacz wszystko

GWARANCJA NA WSZYSTKIE SAMOCHODY

Twój Citroën jest objęty minimum dwuletnią gwarancją umowną, honorowaną przez wszystkie Autoryzowane Stacje Obsługi Citroën.

Gwarancja umowna na samochody obejmuje naprawę lub bezpłatną wymianę części uznanych przez markę Citroën lub jej przedstawiciela za wadliwe oraz pokrycie związanych z tym kosztów robocizny. Do naprawy pojazdu zostaną użyte części nowe lub standardowe zamienne wg    uznania producenta lub jego przedstawiciela.

 

Jeżeli samochód został unieruchomiony na skutek awarii objętej gwarancją umowną, marka Citroën lub jej przedstawiciel pokryje koszty naprawy na miejscu lub koszty holowania samochodu do najbliższej Autoryzowanej Stacji Obsługi (maksymalnie do 100 km).

 

Naprawy nieistotne jak również wymiana pojedynczych części zamiennych wykonane w ramach gwarancji umownej nie powodują odnowienia biegu niniejszej gwarancji. W przypadku braku możliwości korzystania z pojazdu, w związku z wykonywaniem nieistotnych napraw, w ramach  gwarancji umownej, które nie były spowodowane Państwa działaniem, gwarancja umowna zostanie przedłużona odpowiednio o ten okres.