Znaki firmowe Citroëna C3 to unikalny komfort i pełen kolorytu charakter. Samochód jest jeszcze bardziej wyjątkowy dzięki nowej stylistyce przodu, rozbudowanym możliwościom personalizacji, nowym panelom Airbump® i niezwykle wygodnym siedzeniom Advanced Comfort. Samochód wyposażony jest w 12 systemów wspomagających prowadzenie, m.in. czujniki parkowania z przodu i z tyłu, oraz nowoczesne usługi komunikacyjne.

12
SYSTEMÓW
WSPOMAGAJĄCYCH PROWADZENIE
12
SYSTEMÓW
WSPOMAGAJĄCYCH PROWADZENIE

Citroën C3 wyposażony jest w 12 systemów wspomagających prowadzenie. Zapewniają one bezpieczeństwo w codziennej eksploatacji, ułatwiają manewrowanie, wspierają kierowcę i zapobiegają kolizjom. Ciesz się spokojną, relaksującą jazdą.  

CITROËN
ADVANCED
COMFORT®
CITROËN
ADVANCED
COMFORT®

Dobrego samopoczucia nigdy za wiele! Citroën C3 korzysta ze zdobyczy programu Citroën Advanced Comfort®. W szczególny sposób zadbaliśmy o komfort zawieszenia i izolację akustyczną, dzięki czemu pasażerowie mają wrażenie podróżowania w wygodnym kokonie. Citroën C3 wyposażony jest w siedzenia Advanced Comfort, innowację opracowaną w 100% przez Citroëna.

BAGAŻNIK O POJEMNOŚCI 300 L
I
SCHOWKI
BAGAŻNIK O POJEMNOŚCI 300 L
I
SCHOWKI

Schowek centralny w Citroënie C3 zaprojektowano tak, by wygospodarować maksymalną przestrzeń dla kierowcy i pasażera. Uzupełnia go duży schowek przed pasażerem o pojemności 6,25 l i obszerne kieszenie w drzwiach. Praktyczny bagażnik o pojemności 300 l spełnia oczekiwania tych, którzy wykorzystują samochód w celach zawodowych. 

NOWA OFERTA
USŁUG
KOMUNIKACYJNYCH
NOWA OFERTA
USŁUG
KOMUNIKACYJNYCH

Citroën C3 korzysta z nowej palety usług komunikacyjnych Citroën, w tym Connect Box z funkcją SOS i assistance, Connect Navi z 7'' ekranem dotykowym oraz systemu Connect Play, dzięki któremu możesz korzystać ze smartfona za pośrednictwem ekranu dotykowego. To najnowsze technologie, które istotnie ułatwiają codzienną eksploatację.   

UNIKALNY DESIGN

ODWAŻNY, DYNAMICZNY STYL

Wygląd Citroëna C3 jeszcze wyraźniej podkreśla naturalną siłę tego samochodu. Sylwetka łączy harmonijny styl z solidnością. Wyraziste formy, dodatkowo zaakcentowane przez nowe elementy graficzne, nadają jej jeszcze więcej dynamiki. Citroën C3 to jeszcze więcej charakteru przy zachowaniu dobrze znanej, unikalnej bryły nadwozia. 

WYDAJNE SILNIKI

Nowy Citroën C3 dostępny jest z silnikami Diesla BlueHDi i benzynowymi PureTech, które doskonale łączą przyjemność z jazdy z oszczędnością i dbałością o środowisko naturalne. Technologia BlueHDi z filtrem cząstek stałych i systemem SCR to zrównoważona i wydajna odpowiedź Citroëna na wyzwania związane z emisją zanieczyszczeń w silnikach Diesla.   

Motorisation-logo-FR_DSK_1500x600
Boite-EAT6_625x450

SKRZYNIE BIEGÓWCitroën C3 w wersji ze skrzynią manualną dostępny jest z silnikami benzynowymi 1.2 PureTech 83 S&S i 1.2 PureTech 110 S&S orz z silnikiem Diesla 1.5 BlueHDi 100 S&S.

Citroën C3 jest również oferowany z sześcioprzełożeniową skrzynią automatyczną EAT6, połączoną z silnikiem 1.2 PureTech 110 S&S.
Dzięki wyjątkowo komfortowej eksploatacji i elastyczności przekładnia EAT6 sprawia, że każda codzienna podróż staje się jeszcze przyjemniejsza. Ta niezwykle wydajna skrzynia biegów najnowszej generacji zapewnia imponujące osiągi!


12 SYSTEMÓW BEZPIECZEŃSTWA I WSPOMAGAJĄCYCH PROWADZENIE

nowy_c3_adas

WSPOMAGANIE PARKOWANIA PRZODEM

System został zaprojektowany, by ułatwić eksploatację samochodu w mieście. Składa się z sześciu czujników zamontowanych z przodu, które sygnalizują obecność przeszkody. W miarę zbliżania się do niej częstotliwość sygnału dźwiękowego rośnie, aż do pojawienia się sygnału ciągłego. 

ADAS-Angle-Mort_315x425

SYSTEM KONTROLI MATRTWEGO POLA

System za pośrednictwem pomarańczowych diod w lusterkach bocznych sygnalizuje obecność innych pojazdów w martwym polu. Rozwiązanie jest szczególnie przydatne podczas jazdy na pasach szybkiego ruchu lub autostradach. 

ADAS-AFIL_315x425

SYSTEM ZAPOBIEGANIA OPUSZCZENIU PASA RUCHU

System jest aktywny przy prędkościach powyżej 60 km/h. Gdy samochód przekroczy białe linie poziomie na drodze bez włączonego kierunkowskazu, układ uruchomi alarm. Kierowca ostrzegany jest za pomocą komunikatów wyświetlanych na zestawie wskaźników i sygnałów dźwiękowych.   

ADAS-Coffee-break2_315x425

COFFEE BREAK ALERT

System ostrzega kierowcę o konieczności zrobienia przerwy w podróży po przejechaniu 2 godzin non-stop z prędkością przekraczającą 65 km/h. 

ADAS-Regulateur-Vitesse_315x425

TEMPOMAT / OGRANICZNIK PRĘDKOŚCI

Aby podróżować w atmosferze pełnego spokoju, kierowca może zaprogramować tempomat i ogranicznik prędkości zgodnie z rekomendowanymi prędkościami. 

ADAS-Reconnaissance-Panneaux_315x425

SYSTEM ROZPOZNAWANIA ZNAKÓW OGRANICZENIA PRĘDKOŚCI

System rozpoznaje obowiązujące ograniczenie prędkości i wyświetla odpowiednią informację na zestawie wskaźników. 

ADAS-Active-Safety-Break_315x425

ACTIVE SAFETY BRAKE

System awaryjnego hamowania ogranicza ryzyko kolizji. Jest aktywny od prędkości 5 km/h, reaguje na stałe i ruchome obiekty oraz pieszych. W przypadku wykrycia ryzyka kolizji układ ostrzega kierowcę. Gdy ten mimo włączenia alarmu nie zareaguje, system automatycznie wyhamuje samochód.  

ADAS-Alerte-Attention-Conducteur_315x425

ALARM NIEUWAGI KIEROWCY

System monitoruje trajektorię samochodu w odniesieniu do oznaczeń poziomych na drodze. W przypadku wykrycia spadku koncentracji włącza się alarm dźwiękowy, a na zestawie wskaźników wyświetla się odpowiedni komunikat ostrzegający kierowcę. 

ADAS-Commutation-Feux_315x425

AUTOMATYCZNE PRZEŁĄCZANIE ŚWIATEŁ DROGOWYCH/ MIJANIA

Funkcja ta automatycznie przełącza światła drogowe i mijania w zależności od ruchu oraz obecności innych samochodów na drodze.

ADAS-ADML_315x425

BEZKLUCZYKOWY DOSTĘP I URUCHAMIANIE POJAZDU

System umożliwia zamykanie, otwieranie oraz uruchamianie Nowego Citroëna C3 bez wyjmowania kluczyków z kieszeni. Samochód rozpoznaje kierowcę, gdy ten zbliża się do niego.

ADAS-Camera-Recul_315x425

KAMERA COFANIA

Po włączeniu biegu wstecznego na 7'' ekranie dotykowym pojawi się obraz otoczenia z tyłu samochodu. Towarzyszą mu kolorowe linie, które wyznaczają dystans do przeszkody. 

ADAS-Aide-Demarrage-Pente_315x425

ASYSTENT RUSZANIA NA WZNIESIENIACH

System wspomaga kierowcę podczas ruszania na wzniesieniu i zapobiega niekontrolowanemu stoczeniu się samochodu po zwolnieniu pedału hamulca. Jest aktywny na terenach o nachyleniu przekraczającym 3% i unieruchamia samochód na 2 sekundy. Dzięki temu kierowca może bez problemu przełożyć stopę z pedału hamulca na pedał przyspieszenia. 

ConnectedCAM_625x450

CONNECTEDCAM CITROËN®

DBAMY O BEZPIECZEŃSTWO TWOICH PRACOWNIKÓWCitroën C3 wyposażony jest w technologię ConnectedCAM Citroën®, która umożliwia dzielenie się wspomnieniami i jednocześnie zwiększa bezpieczeństwo. Dzięki zainstalowanej w samochodzie kamerze online możesz zapisywać i udostępniać zdjęcia oraz filmy.
Szerokokątny obiektyw 120° full HD z matrycą o rozdzielczości 2 milionów pikseli, wbudowanym modułem GPS i kartą pamięci 16 GB to rozwiązanie, które może zarejestrować ważny materiał dowodowy w przypadku incydentu lub kolizji na drodze. W razie wypadku urządzenie automatycznie włącza się i zapisuje przebieg zdarzenia (30 sekund przed zdarzeniem i minutę po nim).


97 KONFIGURACJI WYGLĄDU NADWOZIA

DOPASUJ CITROËNA C3 DO WIZERUNKU TWOJEJ FIRMY

Personnalisation-C3-Business_1500x400

Możesz spersonalizować Citroëna C3 zgodnie z własnym gustem i wytycznymi graficznymi Twojej firmy. 97 dostępnych konfiguracji wyglądu nadwozia powstaje w wyniku różnych połączeń 7 lakierów nadwozia, 4 kolorów dachu i 4 Pakietów Kolor, czyli akcentów kolorystycznych na obudowach świateł przeciwmgłowych i panelach Airbump®. Panele to coś więcej niż element identyfikacji wizualnej − chronią nadwozie przed uszkodzeniami i ograniczają koszty ewentualnych napraw, wpływając na utrzymanie wartości samochodu.
Wygląd Twojego Citroëna C3 możesz dodatkowo spersonalizować wybierając spośród trzech naklejek dachowych oraz trzech wersji wykończenia wnętrza. Wersja z jednolitym lakierem, a może z dachem w innym kolorze? Z panelami Airbump® czy bez? Spraw, by Twój samochód był unikalny.

CITROËN I FREE2MOVE

ZOPTYMALIZUJ ZARZĄDZANIE TWOJĄ FLOTĄ

Dzięki narzędziu Free2Move CONNECT FLEET możesz zarządzać flotą w czasie rzeczywistym i ograniczyć koszty związane z eksploatacją parku samochodów. 

 

...

Top