NIEPOWTARZALNY STYL I WYRAZISTY CHARAKTER

Citroën C3 Business ma czysty design i unikalne, pełne ekspresji linie nadwozia. Wyrazisty charakter oraz innowacyjność są wpisane w jego geny. Identyfikacja świetlna z diodami LED do jazdy dziennej, tylne lampy z efektem 3D, poszerzone nadkola i progi, duże koła i panele Airbump® tworzą niepowtarzalny styl tego modelu. To samochód, który zna swoją wartość.  
Citroën C3 Business: nowa energia i powiew świeżości, który odmieni wizerunek Twojej firmy!

11 SYSTEMÓW WSPOMAGAJĄCYCH PROWADZENIE
11 SYSTEMÓW WSPOMAGAJĄCYCH PROWADZENIE

Citroën C3 Business jest wyposażony w 11 systemów wspomagających prowadzenie. Zwiększają one poziom bezpieczeństwa i zapewniają pasażerom dodatkową ochronę w codziennej eksploatacji. Ułatwiają manewrowanie, wspierają kierowcę w trakcie jazdy i minimalizują ryzyko kolizji. Ruszaj w podróż bez obaw.

LICZNE SCHOWKI
LICZNE SCHOWKI

Citroën C3 Business wyposażony jest w sprytnie zaprojektowany schowek centralny, który uwalnia dużo przestrzeni z przodu. Schowek przed pasażerem ma największą pojemność w segmencie (6,25 l). Obszerny, 300-litrowy bagażnik spełni wszelkie oczekiwania profesjonalistów. 

KOMFORT JAZDY
KOMFORT JAZDY

Zawieszenie Citroëna C3 Business zapewnia najwyższy poziom komfortu jazdy w segmencie. Wygodne fotele i doskonałe wyciszenie wnętrza sprawiają, że pasażerowie czują się jak w kokonie. Dzięki rozwiązaniom programu CITROËN ADVANCED COMFORT® podróżowanie Citroënem C3 Business oznacza relaks i dobre samopoczucie.

4 TECHNOLOGIE KOMUNIKACYJNE
4 TECHNOLOGIE KOMUNIKACYJNE

Citroën C3 Business wyposażony jest w najnowsze, innowacyjne rozwiązania zapewniające łączność ze światem zewnętrznym: ConnectedCAM Citroën®, Mirror Screen, który przenosi zawartość ekranu smartfona na wyświetlacz w samochodzie, Citroën Connect Navi oraz Citroën Connect Box. Systemy te doskonale sprawdzają się w codziennym użytkowaniu.

WYDAJNE SILNIKI

I PRZYJEMNOŚĆ Z JAZDY

Citroën C3 Business jest dostępny z gamą silników Diesla BlueHDi oraz benzynowych PureTech, łączących trzy cechy: przyjemność z jazdy, prostą konstrukcję i dbałość o środowisko naturalne. Zastosowanie technologii BlueHDi z filtrem cząstek stałych oraz SCR (selektywną redukcją katalityczną) to skuteczna i zrównoważona odpowiedź Citroëna na problematykę emisji zanieczyszczeń przez silniki wysokoprężne. W 2018 r. silnik benzynowy 1.2 PureTech 110 już czwarty rok z rzędu zdobył tytuł "międzynarodowego silnika roku".
Visuel_Motorisation-3_625x458
EAT6_625x438

SKRZYNIE BIEGÓW

OSIĄGI I KOMFORT W CODZIENNEJ EKSPLOATACJI


KOMPAKT Z PIĘCIOMA PEŁNOWARTOŚCIOWYMI MIEJSCAMI

Dzięki długości poniżej 4 m Citroën C3 Business ma zwartą sylwetkę i jest wyjątkowo poręczny. To sprawia, że doskonale sprawdza się w mieście. 5 drzwi i 5 miejsc zapewnia praktyczność w każdych warunkach!

Długość

3996 mm

Szerokość

1749/2007 mm

Wysokość

1474 mm

Pojemność bagażnika

589 / 936 m3

11 SYSTEMÓW WSPOMAGAJĄCYCH PROWADZENIE

...

Visuel_ConnectedCAM_DSK_625x458

CONNECTEDCAM CITROËN®

PRACUJEMY NAD BEZPIECZEŃSTWEM TWOICH PRACOWNIKÓW

Citroën C3 Business to samochód na czasie, który korzysta z licznych użytecznych technologii, sprawdzających się w codziennej eksploatacji. Citroën C3 Business wyposażony jest w kamerę pokładową Full HD ConnectedCAM Citroën® z pamięcią o pojemności 16 GB i połączeniem GPS. ConnectedCAM Citroën® zapisuje obraz, który kierowca widzi przed samochodem. Zarejestrowany materiał może być dowodem w przypadku kolizji na drodze. Kamera ma funkcję geolokalizacji, dzięki której z łatwością znajdziesz Twojego Citroëna C3 Business.

NIESPOTYKANE MOŻLIWOŚCI PERSONALIZACJI

WZMOCNIJ WIZERUNEK TWOJEJ FIRMY

Citroën C3 Business może być uszyty na miarę Twojego gustu i potrzeb wizerunkowych firmy, którą prowadzisz. Wybieraj spośród 9 kolorów nadwozia i 3 kolorów dachu. Zdecyduj się na konfigurację jednokolorową lub dobierz inny, kontrastujący lakier dachu. Ofertę personalizacji uzupełnia możliwość wyboru obramowania świateł przeciwmgielnych, osłon lusterek zewnętrznych oraz dekoracji słupka tylnego. Dzięki 36 dostępnym kombinacjom wyglądu nadwozia masz pewność, że Twój Citroën C3 będzie niepowtarzalny. Panele Airbump® to coś więcej niż atrakcyjny akcent stylistyczny. Chronią nadwozie przed uszkodzeniami, obniżając koszty ewentualnych napraw. Sam zdecyduj, jak będzie wyglądał Twój Citroën C3 Business. Z panelami czy bez?
Visuel_625x442
Top