ZOBACZ WSZYSTKO
Oferty C3

OFERTY NA CITROËNA C3 

JUŻ OD 56 100 ZŁ 

Citroëna C3 wyróżnia unikalny design oraz inspirujący wygląd. Citroën C3 wyposażony jest w nowe fotele Advanced Comfort, oraz zawieszenie, które wyznacza nowy standard w segmencie.

OFERTY 

Poznaj nasze oferty na Citroëna C3 dla klientów biznesowych. Wybierz formę finansowania odpowiednią dla Ciebie i ciesz się nowym Citroënem już teraz! 

JUŻ OD 61 800 ZŁ


Wyjątkowy miejski Citroën C3 w wersji LIVE z silnikiem 1.2 PureTech i manualną, 5biegową skrzynią biegową, może być Twój już od 56 100 zł.

 

Poznaj pozostałe wersje tego kompaktowanego samochodu osobowego. 

 

Podana cena katalogowa dotyczy Citroena C3 1.2 PureTech 83 S&S w wersji LIVE

JUŻ OD 688 ZŁ NETTO MIESIĘCZNIE

Atrakcyjne finansowanie w programie Free2Move Lease:
 

  • W leasingu 48 miesięcy
  • Roczny przebieg 10 000 km
  • Wpłata początkowa 10%

 

Oferta leasingowa skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto 61 800 zł, okres leasingu 48 miesięcy i roczny przebieg 10.000 km, wpłata początkowa 10%, miesięczna rata leasingowa netto: 688 zł. Szczegóły oferty znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Citroen. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.

OFERTY W SKLEPIE ON-LINE

Zamów wymarzonego Citroëna C3 on-line w naszym sklepie internetowym i zyskaj dodatkowy rok ochrony gwarancyjnej. 

JUŻ OD 778 ZŁ BRUTTO MIESIĘCZNIE

TRZY KROKI DO TWOJEGO NOWEGO CITROËNA
 

1. Skorzystaj z wygodnych filtrów aby znaleźć Citroëna C3 dopasowanego do Ciebie. 

2. Wybierz sposób finansowania, wypełnij wniosek on-line.

3. Sfinalizuj zamówienie sam lub z pomocą naszych doradców. 

 

Zamawiając on-line zyskujesz DODATKOWY ROK OCHRONY GWARANCYJNEJ ! 

Oferta leasingowa skierowana do konsumentów. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto 61 800 zł, okres leasingu 48 miesięcy i roczny przebieg 10000 km, wpłata początkowa 6180 zł brutto, miesięczna rata leasingowa brutto: 778 zł. Szczegóły oferty znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Citroen. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.