Zobacz wszystko
Oferty C3

OFERTY NA CITROËNA C3 

Już od 75 200 zł 

Citroëna C3 wyróżnia unikalny design oraz inspirujący wygląd. Citroën C3 wyposażony jest w nowe fotele Advanced Comfort, oraz zawieszenie, które wyznacza nowy standard w segmencie.

OFERTY 

Poznaj nasze oferty na citroëna C3 dla klientów biznesowych. wybierz formę finansowania odpowiednią dla ciebie i ciesz się nowym citroënem już teraz!

Leasing 101% 

Warunki oferty:

  • Okres leasingu: 24-60 m-cy
  • Wpłata własna: 1 zł-45%
  • Wykup: 19%
  • Obligatoryjne ubezpieczenie GAP

Oferta leasingowa dotyczy modeli Marki Citroën i jest skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do komunikowanego całkowitego kosztu leasingu 101% to: okres 24 miesiące, wpłata własna 45%, wykup 19%, Ubezpieczenie Straty Finansowej GAP. Szczegóły oferty znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Marki Citroën. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.

JUŻ OD 75 200 ZŁ


Wyjątkowy miejski Citroën C3 w wersji LIVE z silnikiem 1.2 PureTech i manualną, 5biegową skrzynią biegową.

 

Poznaj pozostałe wersje tego kompaktowanego samochodu osobowego. 

 

Podana cena katalogowa dotyczy Citroena C3 1.2 PureTech 83 S&S w wersji LIVE

JUŻ OD 710 ZŁ NETTO MIESIĘCZNIE

Atrakcyjne finansowanie:
 

  • W leasingu 48 miesięcy
  • Roczny przebieg 10 000 km
  • Wpłata początkowa 10%

 

Oferta leasingowa Stellantis Financial Services skierowana jest do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto 86 250, okres leasingu 48 miesięcy i roczny przebieg 10.000 km, wpłata początkowa 10%, miesięczna rata leasingowa netto: 710 zł. Szczegóły znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Citroëna. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.

SPRAWDŹ OFERTĘ SKLEPU ONLINE!

SAMOCHODY DOSTĘPNE OD RĘKI
 

1. Skorzystaj z wygodnych filtrów aby znaleźć Citroëna C3 dopasowanego do Ciebie.

2. Wybierz sposób finansowania, wypełnij wniosek online.

3. Sfinalizuj zamówienie sam lub z pomocą naszych doradców.

Ubezpieczenie OC/AC/NNW/HCA Premium dla pojazdów w pierwszym roku eksploatacji. Stała suma ubezpieczenia fabrycznie nowego pojazdu przez okres 12 miesięcy, brak konsumpcji sumy ubezpieczenia oraz udziału własnego w przypadku wystąpienia szkody, zniesiona zwyżka w przypadku pojazdów będących własnością (lub współwłasnością) osób fizycznych w wieku do 29 lat, naprawa samochodu w Autoryzowanym Serwisie Obsługi Citroen, z zastosowaniem części oryginalnych.