DESIGN & PROPORCJE

C3 Societe Sable

Nowy Citroën C3 VAN to pełen optymizmu harmonijny design, przyciągające wzrok, ekspresyjne linie nadwozia, a także innowacyjne technologie... Nowoczesny wizerunek twojej firmy, nowe świetne narzędzie pracy dla twojego zespołu!

WYGODNE KOMPAKTOWE WYMIARY

dimensionC3_societe

Dzięki długości poniżej 4 metrów Nowy Citroën C3 VAN to wyjątkowo zwrotny samochód, niezastąpiony w miejskich warunkach.
Odpowiednio przystosowane 2-drzwiowe nadwozie i pojemny bagażnik są praktyczną odpowiedzią na twoje profesjonalne potrzeby:

  • długość: 3,99 m
  • szerokość: 1,75 m
  • wysokość: 1,47 m
  • rozstaw osi: 2,54 m
  • pojemność bagażnika: 300 l.

KOMFORT I MODUŁOWOŚĆ

C3 Société : Connected Cam

Użytkowników Nowego Citroëna C3 VAN od pierwszej chwili otacza przyjazne, wygodne wnętrze: świetnie wyglądające, komfortowe fotele i pomysłowo zaprojektowane schowki. Przeszklony panoramiczny dach wpuszcza do środka światło słoneczne. Kabina przypomina bezpieczny, wygodny kokon i zapewnia dobre samopoczucie tym, którzy dużo czasu spędzają w podróży... Witaj w mobilnym biurze!

PRZESTRONNE WNĘTRZE I POMYSŁOWE SCHOWKI

W Nowym Citroënie C3 VAN zaprojektowano wzorcowo funkcjonalne schowki. Pomysłowy centralny schowek zapewnia maksymalną przestrzeń z przodu, a jego uzupełnieniem jest największy w segmencie (6,25 litra) boczny schowek w desce rozdzielczej. W przednich drzwiach znajdują się obszerne kieszenie, przydatne do przechowywania niezbędnych drobiazgów.Bagażnik Nowego C3 VAN, o pojemności 300 litrów, z pewnością także ułatwi codzienne wykorzystanie samochodu na potrzeby twojej firmy.

520x293.gif

KOMFORTOWE WNĘTRZE

C3 Société Tableau de bord

W Nowym C3 VAN możesz poczuć się jak we własnym domu! Obszerne fotele zapewniają nadzwyczajny komfort podróżowania. Deska rozdzielcza o horyzontalnych liniach optycznie poszerza wnętrze i zwiększa wrażenie przestrzeni. Stylowy wygląd kabiny jest podkreślony tkaniną wykończającą deskę rozdzielczą i zastosowaniem pasków zamiast tradycyjnych uchwytów do zamykania drzwi.

MOCNIEJSZE I BARDZIEJ WYDAJNE SILNIKI

Silniki: wysokoprężny BlueHDi i benzynowy PureTech

Gamę silników Nowego Citroëna C3 VAN tworzą ekonomiczne i przyjazne dla środowiska jednostki benzynowe PureTech i wysokoprężne BlueHDi, gwarantujące niezrównaną przyjemność z jazdy.

Silniki BlueHDi to skuteczne rozwiązanie Marki Citroën, które pozwala na redukcję zanieczyszczeń emitowanych przez silniki Diesla. To technologia najnowszej generacji, wykorzystująca filtr cząstek stałych i układ selektywnej redukcji SCR. Zapewnia nadzwyczajną przyjemność prowadzenia!

520x293_7.jpg
Top