Zobacz wszystko
Oferty ë-Berlingo VAN

OFERTY NA CITROËNA Ë-BERLINGO VAN

Już od 198 037 zł 

OFERTY PROMOCYJNE

Poznaj nasze oferty na citroëna ë-Berlingo van w atrakcyjnym finansowaniu. wybierz formę finansowania odpowiednią dla twojej firmy.

Leasing 101%

Warunki oferty:
  • Okres leasingu: 24-60 m-cy
  • Wpłata własna: 1 zł-45%
  • Wykup: 19%
  • Obligatoryjne ubezpieczenie GAP

Oferta leasingowa dotyczy modeli Marki Citroën i jest skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do komunikowanego całkowitego kosztu leasingu 101% to: okres 24 miesiące, wpłata własna 45%, wykup 19%, Ubezpieczenie Straty Finansowej GAP. Szczegóły oferty znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Marki Citroën. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.

JUŻ OD 212 ZŁ NETTO MIESIĘCZNIE

Atrakcyjne finansowanie:

 

  • W leasingu 24 miesiące
  • Roczny przebieg 15 000 km
  • Wpłata początkowa 31%

Oferta leasingowa skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto 198038 zł, okres leasingu 24 miesiące i roczny przebieg 15.000 km, wpłata początkowa 32%, miesięczna rata leasingowa netto: 212 zł. W przypadku leasingu oferowanego przez Stellantis Financial Services Polska Sp. z o.o. możliwe jest uzyskanie dofinansowania z Programu NFOŚiGW „Mój Elektryk”. Szczegóły znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Citroëna. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.

SAMOCHODY DOSTĘPNE OD RĘKI

Sprawdź oferty na dostawcze samochody dostepne od zaraz. wybierz model, dobierz formę finansowania i skontatkuj się z naszym dealerem. 

JUŻ OD 129 150 ZŁ

Oferta dotyczy modelu Berlingo VAN M 650 kg 1.2 PureTech 110 S&S

CITROËN Ë-BERLINGO VAN

NOWY WYMIAR ELEKTROMIBOLINOŚCI DLA BIZNESU