Zobacz wszystko
Oferty C5 X

OFERTY NA CITROËNA C5 X

Już od 161 350 zł 

Nowy Citroën C5 X to wyjątkowe połączenie elegancji sedana, dynamicznej linii kombi i podwyższonej sylwetki SUV-a.

OFERTY 

Poznaj nasze oferty na Citroëna C5 X dla klientów  biznesowych. Wybierz formę finansowania odpowiednią dla Ciebie i ciesz się nowym Citroënem już teraz! 

DWIE RATY GRATIS

Skorzystaj ze specjalnej oferty wynajmu długoterminowego Leasys dla Citroena C5X i zyskaj dwie pierwsze raty gratis.

„2 raty gratis” to specjalna oferta wynajmu długoterminowego Leasys obowiązująca na wybrane modele nowych samochodów. Promocja dotyczy zamówień podpisanych w okresie od 5 kwietnia do 31 maja 2023 roku.

W promocji dostępne są wszystkie wersje modelu Citroen C5 X.

Korzystając z promocji zyskujesz 2 pierwsze raty gratis przy jednoczesnym braku zmiany długości kontraktu.

Wybierz okres finansowania, deklarowany przebieg i zakres usług zawartych w racie – dopasowany do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Dostępne parametry oferty:

  • Okres finansowania 12 - 60 miesięcy
  • Opłata wstępna od 0% do 30%
  • Przebieg w kontrakcie 10 000 - 180 000 km
  • Obowiązkowe usługi: samochód zastępczy oraz Assistance
  • Możliwość rozszerzenia zakresu usług zawartych w racie zgodnie z Twoimi potrzebami.

Citroen C5 X 1.6 PT 180 SHINE dostępny jest już od 2020 zł netto bez wpłaty własnej*. 

Skontaktuj się z dealerem lub przedstawicielem Leasys i uzyskaj ratę dopasowaną do Twoich potrzeb. 

Sprawdź warunki promocji, skorzystaj z wynajmu długoterminowego Leasys i spłacaj dwie raty mniej

Przekonaj się o zaletach wynajmu długoterminowego Leasys.

Wynajmujący: Leasys Polska Sp. z o.o. Promocja „2 raty gratis” jest skierowana wyłącznie do przedsiębiorców i dotyczy wybranej puli samochodów. Rata wynajmu 2020 PLN netto dotyczy samochodu Citroën C5 X 1.6 PT 180 SHINE AT w umowie na 36 miesięcy, z limitem 10 000 km rocznie, wpłata własna 0% ceny katalogowej. W podanej racie zawarte są usługa Assistance wraz z samochodem zastępczym. Zawarcie umowy jest uzależnione od oceny zdolności finansowej klienta. Akcja ograniczona w czasie. Oferta dostępna u wybranych dealerów biorących udział w promocji. W ramach Promocji klienci otrzymują możliwość uzyskania dwóch bezpłatnych rat najmu przy jednoczesnym braku zmiany harmonogramu spłaty rat wynajmu. Wyliczenie zostało przygotowane w oparciu o cenę katalogową, a ostateczna wysokość raty i powyższych danych liczbowych uzależniona jest od faktycznej oferty cenowej konkretnego dealera oraz terminu złożenia zamówienia. Szczegóły akcji oraz wykaz modeli objętych promocją są dostępne u Autoryzowanych Dealerów Citroëna oraz u przedstawicieli Leasys. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu oraz opcje jego wyposażenia mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym. Szczegóły i informacje dotyczące spełniania wymogów ochrony środowiska oraz dostępnych konfiguracji i dodatkowo płatnych opcji dostępne u Autoryzowanych Dealerów Citroëna.

Leasing 103%

Odkryj unikalne połączenie elegancji sedana, dynamicznej linii kombi i podwyższonej sylwetki SUV-a. Skorzystaj z wyjątkowej oferty na  C5 X.

   Atrakcyjne finansowanie – Leasing 103% 

Oferta leasingowa skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do komunikowanego całkowitego kosztu leasingu 103% to: okres 24 miesiące, wpłata własna 45%, wykup 19%. Szczegóły oferty znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Citroën. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.

JUŻ OD 1 691 ZŁ NETTO/MIES.

Atrakcyjne finansowanie:

  • W leasingu 48 miesięcy
  • Roczny przebieg 10 000 km
  • Wpłata początkowa 10%

+ 3 dodatkowe lata ochrony pogwarancyjnej

+ Promocyjne ubezpieczenie OC/AC/NNW/Car Assistance w wysokości 2,8% wartości pojazdu

Oferta leasingowa jest skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji − cena katalogowa brutto: 161 350 zł, okres leasingu: 48 miesięcy i roczny przebieg 10 000 km, wpłata początkowa: 10%, miesięczna rata leasingowa netto: 1 691  zł. W racie jest uwzględniony Pakiet Serwisowy Basic na 5 lat oraz 100 000 km przebiegu. Szczegóły oferty znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Citroëna. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami leasingodawcy. Promocyjne ubezpieczenie OC/AC/NNW/Assistance STU ERGO Hestia S.A. w atrakcyjnej cenie za 2,8% dla wszystkich przedsiębiorców posiadających do 40 pojazdów.

 

JUŻ OD 161 350 ZŁ

Nowy Citroën C5 X to wyjątkowe połączenie elegancji sedana, dynamicznej linii kombi i podwyższonej sylwetki SUV-a.

Dotyczy modelu Nowy C5 X  w wersji FEEL z silnikiem 1.2 PureTech 130 EAT8

NOWY CITROËN C5 X

Dostepny również w wersji hybryda typu plug-in.