Zobacz wszystko
Oferty C5 X Hybrid

OFERTY NA CITROËNA C5 X PLUG-IN HYBRID

Już od 224 700 zł 

Nowy, zaawansowany technologicznie i wszechstronny Citroën C5 X Hybrid wpisuje się w trendy nowoczesnej elektromobilności i umożliwia pasażerom podróżowanie w klasie ë-Komfort.

OFERTY 

Poznaj nasze oferty na Citroëna C5 X HYBRID dla klientów biznesowych. Wybierz formę finansowania odpowiednią dla Ciebie i ciesz się nowym Citroënem już teraz! 

LEASING 103%

Atrakcyjne finansowanie – Leasing 103%

Oferta leasingowa skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do komunikowanego całkowitego kosztu leasingu 103% to: okres 24 miesiące, wpłata własna 45%, wykup 19%. Szczegóły oferty znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Citroën. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.

JUŻ OD 224 700 ZŁ

Wersja hybrydowa doskonale sprawdza się w zróżnicowanych warunkach, zarówno podczas codziennych przejazdów w mieście, jak i spontanicznych podróży. Tylko teraz C5 X Plug-in Hybrid Feel Pack z automatyczną skrzynią biegów już od 206 800 zł. Sprawdź pozostałe wersję wyposażenia i wybierz tę idealną dla siebie. 

Dotyczy modelu Nowy C5 X  w wersji Feel Pack z silnikiem hybrydowym PHEV FWD 225

JUŻ OD 1 950 ZŁ NETTO MIESIĘCZNIE

Atrakcyjne finansowanie:

  • W leasingu 48 miesięcy
  • Roczny przebieg 10 000 km
  • Wpłata początkowa 15%

+ 3 dodatkowe lata ochrony pogwarancyjnej

+ Promocyjne ubezpieczenie OC/AC/NNW/Car Assistance w wysokości 2,8% wartości pojazdu

Oferta leasingowa jest skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji − cena katalogowa brutto: 234 700 zł, okres leasingu: 48 miesięcy i roczny przebieg 10 000 km, wpłata początkowa: 15%, miesięczna rata leasingowa netto: 1950 zł. Szczegóły oferty znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Citroëna. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami leasingodawcy.

NOWY CITROËN C5 X PLUG-IN HYBRID

ELEKTRYCZNY NA CO DZIEŃ. BENZYNOWY, GDY JEST TAKA POTRZEBA