Zobacz wszystko
Oferty C5 Aircross Hybrid

OFERTY NA CITROËNA C5 AIRCROSS HYBRID

Już od 191 900 zł

Jeszcze więcej komfortu w trybie elektrycznym

OFERTY 

Poznaj nasze oferty na Citroëna C5 Aircross Hybrid dla klientów biznesowych. Wybierz formę finansowania odpowiednią dla Ciebie i ciesz się nowym Citroënem już teraz! 

JUŻ OD 193 700 ZŁ

SUV Citroën C5 Aircross Hybrid jest najbardziej modułowym i przestronnym samochodem w segmencie SUV z napędem typu plug-in. 

Dotyczy modelu C5 Aircross w wersji FEEL z silnikiem hybrydowym PHEV FWD 225 EAT8

JUŻ OD 2 062 ZŁ NETTO MIESIĘCZNIE

Atrakcyjne finansowanie w programie Free2Move Lease:

  • W leasingu 48 miesięcy
  • Roczny przebieg 10 000 km
  • Wpłata początkowa 10%

 

Oferta leasingowa jest skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji − cena katalogowa brutto: 193 700 zł, okres leasingu: 48 miesięcy i roczny przebieg 10 000 km, wpłata początkowa: 10%, miesięczna rata leasingowa netto: 2 062  zł. Szczegóły oferty znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Citroëna. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami leasingodawcy. 

 

JUŻ OD 2 437 ZŁ MIESIĘCZNIE

TRZY KROKI DO TWOJEGO NOWEGO CITROËNA

1. Skorzystaj z wygodnych filtrów aby znaleźć Citroëna ë-C4 dopasowanego do Ciebie. 

2. Wybierz sposób finansowania, wypełnij wniosek on-line.

3. Sfinalizuj zamówienie sam lub z pomocą naszych doradców. 

 

Zamawiając on-line zyskujesz DODATKOWY ROK OCHRONY GWARANCYJNEJ ! 

Oferta leasingowa jest skierowana do konsumentów. Założenia przyjęte do kalkulacji − cena katalogowa brutto: 193 700 zł, okres leasingu: 48 miesięcy i roczny przebieg 10 000 km, wpłata początkowa: 10%, miesięczna rata leasingowa brutto: 2 437 zł. Szczegóły oferty znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Citroëna. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami leasingodawcy.

 

CITROËN C5 AIRCROSS HYBRID

ELEKTRYCZNY NA CO DZIEŃ. BENZYNOWY, GDY JEST TAKA POTRZEBA