ZOBACZ WSZYSTKO
Oferty C4

OFERTY NA CITROËNA C4

JUŻ OD 81 300 ZŁ 

Nowy Citroën C4 podkreśla swój wyjątkowy charakter dzięki elegancji, płynnym liniom i dynamicznym charakterze w nadwoziu kompaktowego hatchbacka. 

OFERTY 

Poznaj nasze oferty na Citroëna C4 dla klientów biznesowych. Wybierz formę finansowania odpowiednią dla Ciebie i ciesz się nowym Citroënem już teraz! 

JUŻ OD 90 800 ZŁ BRUTTO 

Ten unikalny hatchback Citroën C4 w wersji LIVE PACK z silnikiem 1.2 PureTech i manualną skryznią biegową, może być Twój już od 81 300 zł.

Poznaj pozostałe wersje tego kompaktowanego samochodu osobowego. 

 

 

Dotyczy modelu Nowy C4 LIVE w wersji LIVE Pack z siilnikiem PureTech 100

JUŻ OD  965 PLN NETTO MIESIĘCZNIE

Atrakcyjne finansowanie w programie Free2Move Lease:

  • W leasingu 48 miesięcy
  • Roczny przebieg 10 000 km
  • Wpłata początkowa 10%

 

*Oferta leasingowa skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto 90 800  zł, okres leasingu 48 miesięcy i roczny przebieg 10.000 km, wpłata początkowa 10%, miesięczna rata leasingowa netto: 965 zł. Szczegóły oferty znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Citroen. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.

OFERTY W SKLEPIE ON-LINE

Zamów swojego Citroëna C4 on-line w naszym sklepie internetowym i zyskaj dodatkowy rok ochrony gwarancyjnej. 

JUŻ OD 1086 ZŁ BRUTTO MIESIĘCZNIE

TRZY KROKI DO TWOJEGO NOWEGO CITROËNA
 

1. Skorzystaj z wygodnych filtrów aby znaleźć Citroëna C4 dopasowanego do Ciebie. 

2. Wybierz sposób finansowania, wypełnij wniosek on-line.

3. Sfinalizuj zamówienie sam lub z pomocą naszych doradców. 

 

Zamawiając on-line zyskujesz DODATKOWY ROK OCHRONY GWARANCYJNEJ ! 

Oferta leasingowa skierowana do konsumentów. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto 90 800 zł, okres leasingu 48 miesięcy i roczny przebieg 10000 km, wpłata początkowa 9080 zł brutto, miesięczna rata leasingowa brutto: 1 086 zł. Szczegóły oferty znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Citroen. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.

NOWY CITROËN C4

HATCHBACK NOWEJ GENERACJI