Zobacz wszystko
Oferty C4

OFERTY NA CITROËNA C4

Już od 100 283 zł 

Nowy Citroën C4 podkreśla swój wyjątkowy charakter dzięki elegancji, płynnym liniom i dynamicznym charakterze w nadwoziu kompaktowego hatchbacka. 

OFERTY 

Poznaj nasze oferty na Citroëna C4 dla klientów biznesowych. Wybierz formę finansowania odpowiednią dla Ciebie i ciesz się nowym Citroënem już teraz! 

JUŻ OD 96 350 ZŁ

Ten unikalny hatchback Citroën C4 w wersji LIVE PACK z silnikiem 1.2 PureTech i manualną skryznią biegową może być Twój.

 

 

Dotyczy modelu Nowy C4 LIVE w wersji LIVE Pack z siilnikiem PureTech 100

JUŻ OD  1 223  ZŁ NETTO MIESIĘCZNIE

Atrakcyjne finansowanie w programie Free2Move Lease:

  • W leasingu 48 miesięcy
  • Roczny przebieg 10 000 km
  • Wpłata początkowa 10%

 

Oferta leasingowa jest skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji − cena katalogowa brutto: 103 350 zł, okres leasingu: 48 miesięcy i roczny przebieg 10 000 km, wpłata początkowa: 10%, miesięczna rata leasingowa netto: 1 223 zł. Szczegóły oferty znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Citroëna. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami leasingodawcy. 

 

 

OFERTY W SKLEPIE ON-LINE

Zamów swojego citroëna C4 on-line w naszym sklepie internetowym i zyskaj dodatkowy rok ochrony gwarancyjnej. 

KUP NOWEGO C4 ONLINE! SAMOCHODY OD RĘKI!

TRZY KROKI DO TWOJEGO NOWEGO CITROËNA
 

1. Skorzystaj z wygodnych filtrów aby znaleźć Citroëna C4 dopasowanego do Ciebie. 

2. Wybierz sposób finansowania, wypełnij wniosek on-line.

3. Sfinalizuj zamówienie sam lub z pomocą naszych doradców. 

 

Zamawiając on-line zyskujesz PAKIET UBEZPIECZEŃ OC/AC ZA 1 ZŁ!

Oferta leasingowa jest skierowana do konsumentów. Założenia przyjęte do cena katalogowa brutto: 103 350 zł, okres leasingu: 48 miesięcy i roczny przebieg 10 000 km, wpłata początkowa: 10%, miesięczna rata leasingowa brutto: 1 465. Szczegóły oferty znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Citroëna. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami leasingodawcy.

 

NOWY CITROËN C4

HATCHBACK NOWEJ GENERACJI