Zobacz wszystko
Location longue durée pour professionnels

WYNAJEM DŁUGOTERMINOWY LEASYS 

Wynajem długoterminowy to rozwiązanie finansowe doceniane przez firmy ze względu na ich elastyczność. 

Wynajem długoterminowy to rozwiązanie finansowe, które jest doceniane przez profesjonalistów, dzięki elastycznej formule. Wystarczy opłacać stałe comiesięczne raty, by korzystać z nowych samochodów oraz szerokiej gamy spersonalizowanych usług. Nie musisz angażować gotówki ani zajmować się odsprzedażą samochodów.

 

Wynajem długoterminowy to rozwiązanie, które pozwala na dostosowanie wysokości miesięcznej raty do oczekiwań - niezależnie od tego, w jakiej funkcjonujesz branży, jaką skalę ma Twoja firma oraz jakie masz potrzeby i budżet. 

 

Możesz wybrać :

 • Okres finansowania: od 12 do 60 miesięcy
 • Przebieg dostosowany do warunków eksploatacji: od 10 000 km do 180 000 km (do 200 000 km dla samochodów dostawczych)
 • Spersonalizowane usługi dodatkowe, m.in. obsługa serwisowa, samochód zastępczy, Assistance, itp. 

 

Twoja umowa jest elastyczna - możesz dostosować ją do aktualnych potrzeb związanych z korzystaniem z samochodu. Po zakończeniu kontraktu masz dwie możliwości:

 

 • Odnowić umowę i wymienić samochód na nowy
 • Zwrócić samochód

POZNAJ LEASYS

Wynajem długoterminowy w ramach grupy Stellantis

Leasys to wielomarkowy partner marki Citroën oferujący wynajem długoterminowy wraz z usługami powiązanymi. Rozwiązania te skierowane są zarówno do małych firm, jak i dużych przedsiębiorstw.

Dzięki Leasys masz dostęp do zróżnicowanych rozwiązań dla biznesu, które ułatwią Ci życie i usprawnią prowadzenie działalności.

WIĘCEJ NIŻ WYNAJEM

Obsługa serwisowa i naprawy

Dzięki umowie wynajmu długoterminowego Leasys możesz dodać do kontraktu finansowania obsługę serwisową samochodu wraz z przeglądami. Nasze umowy serwisowe możesz uzupełnić o następujące opcje: 

 • dostęp do samochodów zastępczych
 • wymiana opon

Assistance na wypadek awarii i kolizji

Przez cały okres obowiązywania umowy wynajmu długoterminowego Leasys możesz korzystać z usługi assistance, która zapewni Ci wsparcie w razie awarii czy kolizji. 

Niestety wypadki się zdarzają. Gdy taka sytuacja ma miejsce, okazuje się, że trzeba wykonać wiele czynności w bardzo krótkim czasie. Opracowaliśmy usługę assistance Leasys, aby możliwie najszybciej przywrócić Ci mobilność i zminimalizować negatywne skutki zdarzenia.

SAMOCHÓD ZASTĘPCZY

Leasys udostępni Ci samochód zastępczy na czas braku dostępności samochodu zgodnie z warunkami umowy.

PAKIET OCHRONY SAMOCHODU

Wraz z samochodem możesz uzyskać pełen pakiet ochrony lub tylko wybrane przez Ciebie usługi.

 • Ubezpieczenie OC - chroni przede wszystkim osoby, które mogą zostać poszkodowane wskutek wypadku spowodowanego przez pojazd osoby ubezpieczonej.
 • Ochrona AC-  chroni Cię np. przed finansowymi skutkami uszkodzenia, zniszczenia lub częściowej utraty samochodu, powstałych w wyniku zdarzenia niezależnego od Twojej woli - sytuacji losowej czy spowodowanej przez osoby trzecie. Nie obejmuje całkowitej utraty pojazdu w wyniku pożaru lub kradzieży.
 • Ochrona od kradzieży i pożaru - pokrywa koszty utraty pojazdu w wyniku pożaru lub kradzieży. 
 • Ochrona szyb - Leasys pokrywa koszty wymiany albo naprawy szyby (poza oknem dachowym), wykonywanych poprzez odpowiednie Autoryzowane Serwisy Leasys. 

SERWIS OPON

Możesz zoptymalizować swoje wydatki. Wychodząc naparzeciw oczekiwaniom biznesu, Leasys oferuje usługę wymiany opon, zarówno sezonowo jak i w wyniku zużycia lub uszkodzenia.

POZOSTAŁE USŁUGI

Leasys zapewnia firmom dostęp do sprawdzonych usług, które ułatwiają prowadzenie działalności i optymalizują całkowite koszty użytkowania (TCO).