Zobacz wszystko
Nowa gama pojazdów dostawczych Citroën

NOWA GAMA SAMOCHODÓW DOSTAWCZYCH

Gama w nowej odsłonie

Odkryj na nowo naszą najszerszą gamę samochodów dostawczych na rynku, zaprojektowanych z myślą o profesjonalistach i stworzonych, by sprostać każdej potrzebie. Od Berlingo do Jumpera - czerp korzyści z naszych samochodów dostawczych o pojemności od 4,4 m³do 17 m³.

NOWA GAMA SAMOCHODÓW DOSTAWCZYCH

Gama w nowej odsłonie

Odkryj na nowo naszą najszerszą gamę pojazdów użytkowych na rynku, zaprojektowanych z myślą o profesjonalistach i stworzonych, by sprostać każdej potrzebie. Od Berlingo do Jumpera - czerp korzyści z naszych pojazdów użytkowych o pojemności od 4,4 m³ do 17 m³.

NOWY BERLINGO & Ë-BERLINGO

Korzystaj ze wszystkich zalet Berlingo - zwinnego i kompaktowego pojazdu użytkowego, który zachwyca nową sylwetką, nowymi funkcjami i wszystkimi dogodnościami, z których słynie Citroën.

Dostępny w wersji ze 100% napędem elektrycznym.

Sprosta wszystkim potrzebom

To ty wybierasz - w zależności od tego, czego potrzebujesz i do jakich zadań planujesz wykorzystywać samochód. Berlingo dostosowuje się do twoich wymagań i jest dostępny w dwóch długościach nadwozia o pojemności przestrzeni ładunkowej nawet do 4,4 m³.

Fotele Advanced Comfort Seats

W fotelach Advanced Comfort Seats od Citroën zastosowano dodatkową piankę i ulepszony system wsparcia pleców, który poprawia komfort podróżowania i sprawia, że czujesz się tak dobrze, jak w domu.

Miejsce na smartfona

Skorzystaj ze specjalnego miejsca dla twojego smartfona, podróż będzie jeszcze łatwiejsza.

Dzięki temu twój smartfon automatycznie paruje się przez moduł Bluetooth z twoim samochodem. Możesz skorzystać z niego, by łatwo dotrzeć do celu, nawiązywać i odbierać połączenia, słuchać radia lub uzyskać dostęp do innych mediów.

NOWY JUMPY & Ë-JUMPY

Odkryj na nowo model Jumpy - absolutnie wszechstronny pojazd użytkowy, który zachwyca mnóstwem funkcjonalności i nowoczesnym designem. Teraz dostępny jest także w wersji w pełnym napędem elektrycznym!

Partner ludzi pracy

Czerp korzyści z całej gamy praktycznych funkcji, takich jak bezdotykowo otwierane boczne drzwi przesuwne oraz specjalny system moduwork do transportu przedmiotów o długości do 4 metrów i korzystaj z imponującej pojemności przestrzeni ładunkowej do 6,6 m3.

Nowoczesne technologie

Aby ułatwić ci każdą podróż, w kabinie znajdziesz 10-calowy ekran dotykowy i całkiem nowy system multimedialny.

Funkcje wspierające jazdę

Ciesz się zestawem 18 funkcjonalności wspierających kierowcę, które usprawniają codzienne dojazdy i poprawiają bezpieczeństwo w trasie.

NOWY JUMPER & Ë-JUMPER

Dostosowany do twoich potrzeb
Odkryj nową odsłonę modelu Jumper w nowoczesnym wydaniu, który teraz dostępny jest w wersji ze 100% napędem elektrycznym.

Stworzony z myślą o twojej pracy

Największy furgon w ofercie o ładowności do 1900 kg i pojemności przestrzeni ładunkowej do 17 m3 jest zawsze gotów przewieźć twoje towary.

Zwiększony zasięg

Korzystaj z zasięgu do 420 km według norm WLTP i funkcji szybkiego ładowania 150 kW.

Intuicyjne technologie

Skorzystaj ze specjalnego miejsca na smartfona, aby bez problemów naładować bezprzewodowo swoje urządzenie.