BIURO NA KÓŁKACH
BIURO NA KÓŁKACH

Nowy CITROËN Jumpy jest zaprojektowany tak, aby zaspokoić wszystkie Twoje potrzeby biznesowe. Kiedy podróżujesz w pracy Nowy CITROËN Jumpy jest idealnym pojazdem dla Ciebie!

MIEJSCE DLA WSZYSTKICH!
MIEJSCE DLA WSZYSTKICH!

Wnętrze CITROËN Jumpy wyposażone jest w wiele wewnętrznych schowków, w tym dolną skrzynie biegów z gniazdem 12V oraz gniazdem USB (w zależności od wersji). Duża przestrzeń do przechowywania pod siedzeniem pasażera, a uchwyty na kubki po obu stronach deski rozdzielczej zapewniają spokój, który pozwala skupić się na pracy!

KOMFORT JAZDY!
KOMFORT JAZDY!

Nowy Jumpy CITROËN posiada wzmocnioną przednią zawieszkę typu McPherson z prętem antypoślizgowym i nową tylną ukośną zawieszkę typu wishbone, zaprojektowaną do ładowania do 1.400 kg. Zawieszenie może być przystosowane do przenoszenia napędu 4WD (konwersja przez samochody DANGEL)

Korzystaj z najwyższych standardów komfortu jazdy, niezależnie od stanu drogi!

Dokumentacja Citroëna Jumpy

Ta instrukcja obsługi została stworzona, abyś mógł bezpiecznie korzystać ze wszystkich możliwości Citroëna Jumpy, w każdej życiowej sytuacji.

Zachęcamy do uważnego zapoznania się z instrukcją, aby w pełni poznać swój samochód. W instrukcji zostały zawarte wszystkie opcje wyposażenia dostępne w gamie Citroëna Jumpy. Twój samochód może nie zawierać niektórych z nich, w zależności od poziomu wyposażenia, wersji i charaktersytyki lokalnego rynku.

V3DImage.ashx
Top