Powrót

Oferta leasingowa na Citroëna ë-Jumpy

.

Już od 142 500 PLN netto*

W LEASINGU 102% na 3 lata

  • Całkowity koszt leasingu 102% 36 miesięcy, 20% wpłaty własnej, 1% wykupu. Oferta obowiązuje dla samochodów dostawczych z rocznika 2019,2020,2021.

  • Wpłata początkowa od 1 PLN do 45%.

  • Okres leasingu od 24 do 60 m-cy.

  • Wykup: 1%-40% w zależności od okresu finansowania

AUTA OD RĘKI

LEASING DLA FIRM

Wybierając produkty PSA Finance, możesz skorzystać z szerokiego wachlarza produktów ubezpieczeniowych oraz usług pakietowych, za które płatności dokonuje się razem z miesięcznymi czynszami leasingowymi.

Powrót

Oferta leasingowa na modele dostawcze skierowana do przedsiębiorców. Leasing z sumą opłat  na poziomie 102% ceny samochodu został wyliczony dla okresu 36 miesięcy, wpłaty początkowej 20% oraz wartości wykupu 1%. Leasing zawiera ubezpieczenie Assistance. Wysokość rabatu jest uzależniona od wersji i wyposażenia pojazdów. Szczegóły oferty są dostępne u Autoryzowanych Dystrybutorów marki Citroën. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zawarcie umowy leasingu jest uzależnione od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami leasingodawcy. Prezentowane informacje zostały podane według stanu na sierpień 2021 r. Zaprezentowane modele mogą się różnić od wersji dostępnych w ofercie. Informacje dotyczące wyników pomiarów zużycia paliwa i emisji spalin w pojazdach, demontażu samochodu, przydatności do odzysku oraz recyklingu są dostępne na stronie internetowej www.citroen.pl.

Top