Zobacz wszystko

SUV CITROËN C5 AIRCROSS PLUG-IN HYBRID

Hybryda plug-in, silnik benzynowy lub diesel

Nowy SUV Citroën C5 Aircross Plug-in Hybrid zapewnia komfort i doskonałe samopoczucie w każdej sytuacji. W codziennej eksploatacji można korzystać z silnika elektrycznego umożliwiającego pokonanie do 55 km (cykl WLTP), a w przypadku dłuższych podróży doskonale sprawdzi się silnik benzynowy zapewniający nieograniczony zasaięg.   

 

Zakup Nowego Citroëna C5 Aircross Plug-in Hybrid uprawnia do skorzystania z bonusa ekologicznego i premii za konwersję. 

RECENZJE KLIENTÓW NA TEMAT NOWEJ HYBRYDY PLUG-IN C5 AIRCROSS

0 WYNIK
ŚREDNIA OCENA
-/5
0 Klienci przyznali 5 gwiazdek
0 Klienci przyznali 4 gwiazdek
0 Klienci przyznali 3 gwiazdek
0 Klienci przyznali 2 gwiazdek
0 (1) gwiazdka

Citroën
AdvisorNAPISZ PIERWSZĄ OPINIĘ

Ë-KOMFORT PLUG-IN HYBRID

Nowy SUV Citroën C5 Aircross Plug-in Hybrid doskonale sprawdza się w wielu zastosowaniach. Dzięki silnikowi elektrycznemu o mocy 81,2 kW samochód umożliwia pokonanie do 55 km bez zużycia kropli paliwa (cykl WLTP). W przypadku dłuższych tras do akcji wkracza jednostka benzynowa PureTech 180 Stop & Start.

Zelektryfikowana, ośmioprzełożeniowa automatyczna skrzynia ë-EAT8 optymalizuje zmianę biegów zapewniając jeszcze bardziej płynną i przyjemną jazdę.   

Kierowca może korzystać z dwóch trybów odzyskiwania energii podczas zwalniania i hamowania: Drive (pozycja D) i Brake (pozycja B). Drugi z nich robi to w bardziej dynamiczny sposób i jest wydajniejszy. 

TRZY TRYBY JAZDY

Optymalnie zlokalizowany przełącznik 

Przełącznik trybów jazdy znajduje się na konsoli centralnej Nowego SUVa Citroëna C5 Aircross Plug-in Hybrid. Możesz wybrać jeden z trzech trybów:

  • Electric: samochód porusza się w trybie elektrycznym do prędkości 135 km/h umożliwiając niezwykle płynną jazdę w absolutnej ciszy. Zasięg w tym trybie wynosi do 55 km (cykl WLTP).
  • Hybrid: samochód automatycznie zarządza pracą obu silników optymalizując wydajność. 
  • Sport: tryb ten zapewnia optymalne osiągi dzięki silnikowi elektrycznemu, który wspomaga pracę jednostki benzynowej. Łączna moc zestawu wynosi 225 KM, a maksymalny moment obrotowy sięga 360 Nm.  

GŁÓWNE CZYNNIKI WPŁYWAJĄCE NA ZASIĘG TWOJEGO SAMOCHODU

PRZEPROWADŹ SYMULACJĘ ZASIĘGU NOWEGO CITROËNA C5 AIRCROSS PLUG-IN HYBRID

Oszacuj zasięg Nowego SUVa Citroëna C5 Aircross w zależności od prędkości, temperatury i stylu jazdy. 

METODY ŁADOWANIA

Proste i praktyczne

Ładowanie Nowego SUVa Citroëna C5 Aircross Plug-in Hybrid jest bardzo proste: 

Gniazdo ładowania zlokalizowane w lewym tylnym nadkolu wyposażone jest w diodę LED, która umożliwia śledzenie procesu. Możesz również monitorować jego przebieg za pośrednictwem aplikacji My Citroën.

Ładowanie można zaprogramować korzystając z aplikacji My Citroën, aby np. skorzystać z preferencyjnych opłat za energię poza godzinami szczytu.  

Kable do ładowania przechowywane są w specjalnym schowku pod podłogą bagażnika.  

METODY ŁADOWANIA

Ułatwione codzienne ładowanie

Masz do dyspozycji kilka metod ładowania Nowego SUVa Citroëna C5 Aircross Plug-in Hybrid:

  • Po podłączeniu samochodu do standardowego gniazdka naładujesz akumulatory w 7 godzin (4 godziny w przypadku gniazdka Green’Up™).
  • Korzystając ze stacji Wall Box 32 A i opcjonalnej ładowarki 7,4 kW skrócisz ten proces do mniej niż 2 godzin. Stacje Wall Box dostępne są na parkingach i przy drogach, możesz również zainstalować ją w domu.  
  • Stacje szybkiego ładowania o mocy 100 kW nie są kompatybilne z Nowym Citroënem C5 Aircross Plug-in Hybrid.

PRZEPROWADŹ SYMULACJĘ CZASU ŁADOWANIA NOWEGO CITROËNA C5 AIRCROSS PLUG-IN HYBRID

Oszacuj czas ładowania Nowego SUVa Citroëna C5 Aircross Plug-in Hybrid w zależności od wybranej metody. 

INTUICYJNE INTERFEJSY

Konfigurowalny zestaw wskaźników i nowy ekran dotykowy 

Nowy SUV Citroën C5 Aircross Plug-in Hybrid wyposażony jest w specjalne menu, które zapewnia dostęp do informacji o funkcjonowaniu napędu w trybie elektrycznym: 

  • Na cyfrowym zestawie wskaźników wyświetlane są informacje o statusie procesu ładowania i stanie naładowania akumulatorów, jak również wskaźniki mocy i przepływu energii.   
  • Na ekranie dotykowym 10'' możesz sprawdzić aktualny status funkcjonowania systemu oraz parametry odroczonego ładowania, wstępnego ustawienia temperatury wnętrza i funkcji e-save, która umożliwia zachowanie energii na później w celu pokonania wybranego dystansu w trybie elektrycznym.  

APLIKACJE

Praktyczne i przydatne usługi komunikacyjne

ZLOKALIZUJ KOMPATYBILNE STACJE ŁADOWANIA

Zachowaj pełen spokój podczas podróży nowym C5 aircross plug-in hybrid

Zlokalizuj na mapie stacje ładowania kompatybilne z Nowym Citroënem C5 Aircross Plug-in Hybrid, zarówno w Twojej okolicy, jak i na planowanej trasie.