ZOBACZ WSZYSTKO

CITROËN Ë-BERLINGO 

Citroën ë-Berlingo ma wszystkie cechy, by zaspokoić potrzeby profesjonalistów. Samochód w idealny sposób łączy odważny styl, praktyczny charakter i komfort. Wykorzystuje rozwiązania programu CITROËN ADVANCED COMFORT® i zapewnia wszystkim pasażerom wyjątkową wygodę oraz doskonałe samopoczucie w trakcie jazdy. Dzięki solidnemu wyglądowi i płynnym liniom nadwozia Citroën ë-Berlingo podkreśli nowoczesny charakter Twojej firmy. 

WSZECHSTRONNY, PRAKTYCZNY I PRZESTRONNY

MODUTOP®

SCHOWKI O POJEMNOŚCI 92 L I WNĘTRZE WYPEŁNIONE ŚWIATŁEM 

Rozwiązanie Modutop® to panel podsufitowy z dużym schowkiem z tyłu dostępnym z drugiego rzędu siedzeń oraz z bagażnika. Panel wyposażony jest w specjalną przestrzeń służącą do przechowywania różnych przedmiotów, które dzięki podświetleniu są doskonale widoczne. 

SILNIK I SKRZYNIA BIEGÓW

Citroëna ë-Berlingo napędza silnik elektryczny o mocy 136 KM (100 kW) o duzym zasięgu, który jest dynamiczy i elastyczny. W 100% elektryczne ë-Berlingo oferuje poczucie komfortu i ciszę w trakcjie jazdy. 

18 SYSTEMÓW BEZPIECZEŃSTWA I UKŁADÓW WSPOMAGAJĄCYCH KIEROWCĘ

PEŁEN NOWOCZESNYCH TECHNOLOGII

Ułatwiaj sobie manewrowanie dzięki rozwiązaniu Park Assist i zapobiegaj ryzyku wypadku za sprawą systemu kontroli uwagi kierowcy i systemu hamowania awaryjnego. Technologie wspomagające kierowcę pomogą Ci zwiększyć bezpieczeństwo podczas podróży służbowych.