Zobacz wszystko

CITROËN Ë-BERLINGO 

Citroën ë-Berlingo ma wszystkie cechy, by zaspokoić potrzeby profesjonalistów. Samochód w idealny sposób łączy odważny styl, praktyczny charakter i komfort. Wykorzystuje rozwiązania programu CITROËN ADVANCED COMFORT® i zapewnia wszystkim pasażerom wyjątkową wygodę oraz doskonałe samopoczucie w trakcie jazdy. Dzięki solidnemu wyglądowi i płynnym liniom nadwozia Citroën ë-Berlingo podkreśli nowoczesny charakter Twojej firmy. 

WSZECHSTRONNY, PRAKTYCZNY I PRZESTRONNY

Wyrazisty charakter

Citroën ë-Berlingo wniesie powiew świeżości do Twojej firmy dzięki krótkiej i wysoko poprowadzonej masce, odważnie stylizowanemu przodowi, dużej szybie przedniej, panelom Airbump® i kontrastującym akcentom kolorystycznym.  

Modułowość

Trzy niezależne siedzenia z tyłu mają identyczną szerokość, a po ich całkowitym lub częściowym złożeniu powstaje płaska, bardzo praktyczna podłoga. Po złożeniu oparcia fotela pasażera z przodu pojemność wnętrza w wersji XL wzrasta do 4 000 l i zmieszczą się w nim przedmioty o długości przekraczającej 3 metry.   

Systemy wspomagające kierowcę

Nowoczesny Citroën ë-Berlingo  wyposażony jest w wiele technologii bezpieczeństwa i systemów wspomagających kierowcę, m.in. wyświetlacz Head-Up, awaryjny hamulec bezpieczeństwa czy system Park Assist.

Rozwiązania te ułatwiają manewrowanie, wspierają kierowcę w trakcie jazdy i zapobiegają ryzyku kolizji. 

WSZYSTKIE OFERTY BIZNESOWE CITROËN BERLINGO

SILNIK I SKRZYNIA BIEGÓW

Citroëna ë-Berlingo napędza silnik elektryczny o mocy 136 KM (100 kW) o duzym zasięgu, który jest dynamiczy i elastyczny. W 100% elektryczne ë-Berlingo oferuje poczucie komfortu i ciszę w trakcjie jazdy. 
CITROËN Ë-BERLINGO BUSINESS
Citroën ë-Berlingo Electric Business pozwala cieszyć się komfortem jazdy elektrycznej. Pojazd umożliwia dostęp do wszystkich stref ograniczonego ruchu w centrum miasta.

SYSTEMY BEZPIECZEŃSTWA I UKŁADY WSPOMAGAJĄCE KIEROWCĘ

Pełen nowoczesnych technologii

Ułatwiaj sobie manewrowanie dzięki rozwiązaniu Park Assist i zapobiegaj ryzyku wypadku za sprawą systemu kontroli uwagi kierowcy i systemu hamowania awaryjnego. Technologie wspomagające kierowcę pomogą Ci zwiększyć bezpieczeństwo podczas podróży służbowych.