Zobacz wszystko

OFERTA USŁUG CITROËN TO ODPOWIEDŹ NA WSZYSTKIE TWOJE POTRZEBY

Gama usług oferowanych przez Citroëna ułatwi Ci podjęcie decyzji o zakupie zelektryfikowanego samochodu..  
 USŁUGI W OBSZARZE MOBILNOŚCI
   Dzięki usługom Citroëna w obszarze mobilności możesz w łatwy sposób planować podróże za pośrednictwem Twojego smartfona. 

APLIKACJA MY CITROËN

Aplikacja My Citroën zapewnia dostęp do informacji o Twoim samochodzie i i umożliwia skorzystanie z palety powiązanych usług. Poznaj główne funkcje aplikacji My Citroën.
ZASIĘG
Sprawdzaj zasięg Twojego samochodu elektrycznego, aby w odpowiedni sposób zaplanować ładowanie i przebieg podróży.  
CZAS ŁADOWANIA
Gdy samochód jest podłączony do źródła zasilania, możesz zdalnie sprawdzić stan naładowania akumulatorów i czas pozostały do zakończenia procesu.  
PROGRAMOWANIE ŁADOWANIA
Uruchom ładowanie lub zaplanuj je na później, aby skorzystać z preferencyjnych opłat za energię.  
WSTĘPNE USTAWIENIE TEMPERATURY
Zaprogramuj włączenie systemu ogrzewania lub klimatyzacji, by zoptymalizować zasięg i rozpocząć podróż w komfortowych warunkach.  

UMOWY SERWISOWE

  • SAMOCHODY ELEKTRYCZNE

    Nasza oferta umów serwisowych została dostosowana do specyfiki samochodów elektrycznych, aby zapewnić Ci pełną mobilność w każdych warunkach. Usługa Assistance została rozszerzona o incydenty związane z brakiem energii (bez względu na przyczynę wyczerpania prądu w akumulatorach). Twój samochód zostanie w takim przypadku odholowany do domu, pracy lub najbliższej stacji ładowania w promieniu do 80 km od miejsca zdarzenia (raz w roku). Rozszerzona gwarancja obejmuje komponenty układu napędowego. Podczas wykonywania czynności serwisowych otrzymasz na życzenie certyfikat pojemności akumulatorów. Gdy będzie to konieczne, wykonamy aktualizację oprogramowania akumulatorów.
 
  • SAMOCHODY HYBRYDOWE

    Obsługa serwisowa samochodów hybrydowych stanowi połączenie procedur związanych z obsługą napędu spalinowego i elektrycznego. Harmonogram przeglądów jest taki sam, jak w przypadku samochodów spalinowych, uwzględnia przy tym specjalne operacje związane z serwisem technologii hybrydowej. Cena umowy serwisowej hybrydy plug-in Citroëna jest jednak identyczna, jak w przypadku wersji spalinowej.

ODKRYJ ZELEKTRYFIKOWANĄ GAMĘ CITROËNA