Zobacz wszystko

SAMOCHODY UŻYTKOWE CITROËN: TECHNOLOGIA KOMFORTU

Od 100 lat markę Citroën inspirują Twoje potrzeby. Tworzy więc innowacyjne i oryginalne samochody użytkowe, które zapewniają każdemu pasażerowi niezrównany komfort. Komfort jazdy, łatwość obsługi, modułowość, wygoda kabinie i przestrzeń bagażowa – aby podróże służbowe były tak wygodne, jak to tylko możliwe.

CITROËN ADVANCED COMFORT®

Wokół komfortu

Program Citroën Advanced Comfort®, stworzony z myślą o zapewnieniu niezrównanego komfortu i dobrego samopoczucia każdemu pasażerowi, optymalizuje ergonomię i zmniejsza obciążenie psychiczne. Odczuwalność nierówności na drodze jest zminimalizowana, a hałas zredukowany, co daje poczucie spokoju, podczas gdy kabina oferuje elegancką atmosferę i funkcjonalność. Podróżowanie jest płynne i relaksujące, a intuicyjna technologia umożliwia sterowanie wyjątkowymi i praktycznymi funkcjami za pomocą wyciągnięcia ręki. 

KOMFORT PROWADZENIA

Samochody dostawcze Citroëna zapewniają optymalny, niezależny od warunków drogowych komfort jazdy, dzięki wysokiej pozycji kierowcy, płynnie działającej skrzyni biegów, zawieszeniu i izolacji akustycznej. Przednie fotele w modelu Berlingo Van zostały ergonomicznie zaprojektowane, aby zapewnić dużo miejsca i wygodną pozycję podczas jazdy. Mają one regulację wysokości na poziomie lędźwi. 

MODUŁOWOŚĆ

Moduwork®

Aby maksymalnie zwiększyć przestrzeń i funkcjonalność Citroëna Jumpy, wraz z Moduwork® oferowana jest przegroda bagażowa i składany boczny fotel pasażera. Dzięki temu długość ładunkowa modeli XL zwiększa się do 4 m. W celu poprawienia bezpieczeństwa kierowcy  W celu poprawienia bezpieczeństwa kierowcy po stronie kierowcy dodano siatkę ochronną.

Cabine extenso®

Kabina Extenso®, dostępna w modelu Berlingo Van, umożliwia przewiezienie 3 osób oraz zwiększa długość i użyteczną objętość ładunkową. Aby jeszcze bardziej zwiększyć długość przestrzeni ładunkowej, można złożyć boczny fotel pasażera, uzyskując 3 metry długości w wersji M i 3,4 metra w rozmiarze XL. 

KOMFORT WE WNĘTRZU

Mobilne biuro

Kabina samochodu Citroën Berlingo Van została zaprojektowana jako mobilne biuro, dzięki czemu możesz łatwo pracować w podróży. Jest tam miejsce do wygodnej pracy nad dokumentami lub komputerem, a także zasilanie z gniazda USB. 

Sprytne miejsca do przechowywania

Samochody dostawcze Citroën zostały zaprojektowane tak, aby sprostać wymaganiom życia zawodowego. Dlatego znajdziesz w nich mnóstwo sprytnych schowków na codziennie używane przedmioty i cenne narzędzia. Pojemne kieszenie w drzwiach, duży schowek pod fotelem pasażera, schowek na rękawiczki, uchwyty na kubki zamontowane na desce rozdzielczej i duży schowek nad głową zapewniają miejsce na przedmioty codziennego użytku.

Drzwi boczne przesuwne otwierane bez użycia rąk

Praktyczne, pomysłowe i jedyne na rynku, przesuwne drzwi boczne* umożliwiają bezdotykowe otwieranie i zamykanie. Są dostępne w modelu Citroën Jumpy. Wystarczy przesunąć stopę pod narożnikiem tylnego zderzaka, aby odblokować i automatycznie otworzyć drzwi boczne po tej stronie, po której się znajdujesz.

 

* Ta funkcja jest dostępna tylko w modelu Citroën Jumpy.  

WSKAŹNIK PRZECIĄŻENIA

Ekskluzywna innowacja

Wskaźnik przeciążenia ostrzega o przekroczeniu dopuszczalnej ładowności samochodu.