CZĘŚCI ZAMIENNE

1500x500_Pièces_1.jpg

Wybierz oryginalne części zamienne Citroëna, części fabrycznie regenerowane z gamy SECOIA lub te z uzupełniającej gamy EUROREPAR, przeznaczonej dla samochodów różnych marek. Zainwestuj w bezawaryjną eksploatację pojazdu, jego twałość i osiągi na odpowiednim poziomie. 

Oryginalne części zamienne Citroëna

Części zamienne fabrycznie regenerowane

Części EUROREPAR

520x293_Pièces_4.jpg

Citroën oferuje szeroką gamę oryginalnych części zamiennych, które są efektem know-how Marki. Zostały tak zaprojektowane, by spełnić różnorodne oczekiwania użytkowników i zapewnić sprawne funkcjonowanie skomplikowanych podzespołów samochodu. Zainwestuj w pewne rozwiązania.   

Części SECOIA są fabrycznie regenerowane. Pochodzą z samochodów naprawianych w sieci  Autoryzowanych Stacji Obsługi Citroën i zostały poddane renowacji.  

Gama części regenerowanych SECOIA podlega rygorystycznym procedurom i bardzo dokładnemu systemowi regeneracji, którego częścią jest prowadzenie starannej dokumentacji zdjęciowej wymienianych części.    

Proces regeneracji części ma dwie zalety – wprowadza je ponownie w obieg i jest proekologiczny. Gama SECOIA potwierdza zaangażowanie Marki w redukcję ilości odpadów, generowanych przez branżę motoryzacyjną.   

akcesoriabusiness
608x262_Pièces_3.jpg

Gama części EUROREPAR jest przeznaczona dla samochodów marek Citroën,Peugeot i innych, które mają przynajmniej 3 lata.  
Dzięki nim można stosunkowo niewielkim kosztem profesjonalnie serwisować samochód, utrzymując roczną gwarancję na części i wykonane prace.  

Top