BIURO NA KÓŁKACH
BIURO NA KÓŁKACH

Nowy CITROËN Jumpy jest zaprojektowany tak, aby zaspokoić wszystkie Twoje potrzeby biznesowe. Kiedy podróżujesz w pracy Nowy CITROËN Jumpy jest idealnym pojazdem dla Ciebie!

MIEJSCE DLA WSZYSTKICH!
MIEJSCE DLA WSZYSTKICH!

Wnętrze CITROËN Jumpy wyposażone jest w wiele wewnętrznych schowków, w tym dolną skrzynie biegów z gniazdem 12V oraz gniazdem USB (w zależności od wersji). Duża przestrzeń do przechowywania pod siedzeniem pasażera, a uchwyty na kubki po obu stronach deski rozdzielczej zapewniają spokój, który pozwala skupić się na pracy!

KOMFORT JAZDY!
KOMFORT JAZDY!

Nowy Jumpy CITROËN posiada wzmocnioną przednią zawieszkę typu McPherson z prętem antypoślizgowym i nową tylną ukośną zawieszkę typu wishbone, zaprojektowaną do ładowania do 1.400 kg. Zawieszenie może być przystosowane do przenoszenia napędu 4WD (konwersja przez samochody DANGEL)

Korzystaj z najwyższych standardów komfortu jazdy, niezależnie od stanu drogi!

POZNAJ NOWEGO CITROËNA JUMPY W MATERIAŁACH VIDEO

Nowa generacja Citroëna Jumpy ma zoptymalizowaną konstrukcję, dzięki czemu jest jeszcze bardziej dopasowana do potrzeb, komfortowa i bezpieczna. Samochód jest wyposażony w liczne systemy wspomagające prowadzenie i silniki najnowszej generacji. To idealny partner dla Bohaterów Codzienności! Nowy Citroën Jumpy jest dostępny w 3 długościach i może być wyposażony w opcję bezdotykowego otwierania drzwi bocznych przesuwnych.

 

• Ładowność aż do 1400 kg • Pojemność przestrzeni ładunkowej aż do 6,6 m3 • Użyteczna długość przestrzeni ładunkowej aż do 4 m• 1,25 m szerokości pomiędzy nadkolami

DESIGN & WYMIARY

Design Citroëna Jumpy czerpie ze świata samochodów osobowych i segmentu SUV. Płynne, harmonijne linie nadwozia sugerują pewność i solidność. Jaki ma charakter? Jednocześnie pełen energii i spokoju! Krótka, wyraźnie pochylona pokrywa silnika oraz duże, wysoko umieszczone lampy przednie sprawiają wrażenie pełnej dominacji na drodze.

Długość

4606 mm


Długość przestrzeni ładunkowej

2162 mm

Szerokość

1920/2204 mm

Wysokość

1950 mm


Szerokość przestrzeni ładunkowej

1397 mm

Objętość przestrzeni ładunkowej

m3


Ładowność

kg


Dopuszczalna masa całkowita

kg

Jumpy Design Rouge Aire de Stockage

PRAKTYCZNA KONSTRUKCJA

Funkcjonalna, praktyczna i ergonomiczna konstrukcja Citroëna Jumpy ma jeden cel: spełnić wszystkie oczekiwania użytkownika. Samochód jest zbudowany na zmodyfikowanej, modułowej platformie nowej generacji, pochodzącej z C4 Picasso i modelu SpaceTourer. Kierowca może zabrać na pokład aż do 1400 kg ładunku o objętości do 6,6 m3. Maksymalna użyteczna długość wynosi 4 m, samochód może ciągnąć przyczepę o masie do 2,5 t. Dzięki modułowej konstrukcji Citroën Jumpy jest dostępny w dwóch wariantach rozstawu osi (2,92 m i 3,27 m) i zwisu tylnego (0,80 m i 1,15 m), które łącznie tworzą 3 możliwe konfiguracje nadwozia.
Jumpy-CityVan-2019

3 DOSTĘPNE DŁUGOŚCI NADWOZIA. WSZECHSTRONNOŚĆ

Citroën Jumpy jest dostępny w 3 długościach. Oprócz wersji M (4,95 m) i XL (5,30 m) nowy van jest oferowany w wariancie skróconym XS (4,60 m), jednocześnie kompaktowym i praktycznym.

Podobnie jak w przypadku wersji M i XL, ładowność XS wynosi 1400 kg.

Jumpy Rouge de dos hauteur 1,90

WYSOKOŚĆ 1,90 M: NIEOGRANICZONY DOSTĘP DO WSZYSTKICH PARKINGÓW

Idealny w każdej sytuacji! Dzięki wysokości ograniczonej do 1,90 m w wersjach XS i M (1,94 m w wersji XL) Citroën Jumpy z łatwością mieści się na wszystkich parkingach, które są zazwyczaj niedostępne dla samochodów użytkowych ze względu na ich duże rozmiary.

Już nie musisz ryzykować mandatu parkując w miejscach niedozwolonych czy zajmując dwa miejsca jednocześnie. Citroën Jumpy zmieści się na podziemnym parkingu pod firmą klienta, wjedzie również na parking wielopoziomowy w galerii handlowej.

MODUŁOWOŚĆ

solid-backgrounds-white-FFFFFF-4096x2160-TV4K

Citroën Jumpy to doskonały partner w codziennej pracy. Samochód dostępny jest w wersjach Worker i Driver, dostosowanych do zróżnicowanych potrzeb: pracy na budowach oraz użytkowania w trasie lub w mieście. Wersje Control i Club uzupełniają gamę. Masz pełen wybór − zdecyduj się na taką konfigurację, która w pełni odpowiada Twoim potrzebom. 

635x300-Jumpy-Worker-Charge.312668.72

Wersja dostępna w wariantach długości M oraz XL. Przeznaczona jest dla fachowców transportujących sprzęt i pracowników w trudnych warunkach. Wyposażenie:
- 3 siedzenia z przodu oraz Moduwork*
- Grip Control, zwiększony prześwit (+20 mm) i osłona zabezpieczająca silnik: rozwiązania zwiększające dzielność w trudnych warunkach
- Ładowność zwiększona do 1400 kg: większa wygodę użytkowania

* w przypadku vanów i wersji brygadowych

Jumpy-Driver-Route.312528.72

Wersja dostępna w wariantach długości M oraz XL. Przeznaczona jest dla firm i pracowników, którzy pokonują długie trasy i wykonują częste dostawy w warunkach miejskich oraz pozamiejskich.  

- Pakiet akustyczny i Citoën Connect Navi z 7'' ekranem dotykowym: większy komfort
- Kamera cofania Top Rear Vision z wizualizacją 180 °, system wspomagania parkowania przedni i tylny, składane lusterka: ułatwione manewrowanie
- Kontrola martwego pola, alarm niezamierzonego przekroczenia linii, monitoring koncentracji kierowcy: zmniejszenie ryzyka wypadków
- System rozpoznawania znaków ograniczenia prędkości, system automatycznego przełączania świateł, reflektory przeciwmgłowe: łatwiejsze prowadzenie

KOMFORT JAZDY

Jumpy-Confort-Conduite

Przednie siedzenia Citroëna Jumpy zostały zaprojektowane ergonomiczne; wysoka pozycja kierowcy daje poczucie dominacji na drodze. Postawa kierowcy jest jeszcze bardziej komfortowa, dzięki regulowanym według wzrostu i miejsca na nogi siedzeniom. 

Stopień pozwala na łatwy dostęp do kabiny. Przeszklona przegorda* gwarantuje pasażerom optymalną izolacę termiczną i akustyczną oraz oferuje większy komofort dla kierowcy. Wszystkie te funkcje stanowi dużą różnicę w częstych podróżach. 

* Według wersji

Jumpy-Chantier.275437

KOMFORT TRANSPORTU

Bezwzględu na warunki na drodze, Citroën Jumpy offeruje najwyższy poziom komfortu prowadzenia, dzięki płynnemu podwoziu i doskonałemu tłumieniu wstrząsów. Citroën Jumpy posiada wzmocnione przednie zawieszenie Pseudo McPherson i nowe tylne zawieszenie skośne typu trójkątnego do podtrzymywania obciążenia użytkowego do 1400 kg (autorstwa Automobiles Dangel).

Jumpy_Bureau_Mobile_275438

KOMFORT PRACY: MOBLINE BIURO

Kabina Citroëna Jumpy została zaprojektowana jako mobline biuro. Dzięki regulowanemu pulpitowi do pisania, możesz wygodnie pracować nad swoimi dokumentami lub na swoim komputerze. Uchwyt **, zamontowany w górnej części środkowego schowka, otwiera się z przodu deski rozdzielczej. Jest przeznaczony dla urządzeń do 11". Zasilanie odbywa się poprzez gnizazdo USB (w zależności od wersji). 

Uchwyt na smartfon** jest umieszczony w uchwycie na kubek od strony kierowcy. Składa się on ze wspornika z wbudownym wyświetlaczem. Twoje urządzenie pozostaje zostaje w zasiegu ręki. Citroën Jumpy jest prawdziwym codziennym pomocnikiemw pracy. 
* Według wesji
** W akcesoriach 

Boczne drzwi przesuwane bez użycia rąk

BOCZNE DRZWI PRZESUWANE BEZ UŻYCIA RĄK

Zajęte dłonie ? Żaden problem: Boczne Drzwi Przesuwne Bez Użycia Rąk* pozwalają otworzyć i zamknąć boczne drzwi bez użycia rąk, unikalna funkcja w tym segemncie. Dzięki prostemu przejściu stopy pod rogiem tylnego zderzaka, pojazd oblokowuje się, a drzwi przesuwane po danej stronie otwierają się automatycznie.

Aby zamknąć drzwi wykonujesz ten sam gest, a samochód zamyka się wraz z twoim odejściem. Ta funkcja ułatwi ładowanie i rozładowanie, kiedy masz zajęte dłonie. 

*Według wersji

1500x500_Jumpy_Confort_9.72.jpg.226561..72

ZGODNY Z TWOIM ZAWODEM

Citroën Jumpy jest idealnym partnerem w szukaniu rozwiązań, które ułatwią twoje codzienne życie. Inteligentny, nowoczesny i funkcjonalny, Citroën Jumpy zaspokoja potrzeby wielu profesji. Nieważne czy jesteś artystą, kurierem, w sektorze budowlanym luw sektorze usług, Jumpy jest dla Ciebie!

FURGON BRYGADOWY

AŻ DO 6 PASAŻERÓW NA POKŁADZIE

Już nie musisz wybierać pomiędzy przewożeniem osób i ładunków: wersje z przedłużoną kabiną mogą pomieścić aż do 6 pasażerów, zachowując przestrzeń ładunkową o pojemności 4 m3. Wygospodarowane miejsce pod kanapą w drugim rzędzie pozwala na przewożenie przedmiotów o długości do 2,40 m.
Jumpy Cabine Approfondie Fixe
FURGON BRYGADOWY

Wersja furgon brygadowy zapewnia pasażerom w drugim rzędzie wysoki poziom komfortu. Mają oni do dyspozycji schowki pod siedzeniami o łącznej pojemności 73 l. Nie musisz iść na kompromis − korzystaj w pełni z wszechstronnego charakteru tej wersji Citroëna Jumpy.

* Rozwiązanie dostępne w długości M oraz XL

Jumpy Cabine Approfondie repliable Confort
KOMFORT W KABINIE

COMFORT Extended Cab Folding ** oferuje jeszcze więcej możliwości dzięki modułowej budowie: pozycja rozłożona umożliwia transport do 6 osób, pozycja złożona zwiększa objętość załadunku do 5,50 m3.
 
** Dostępne dla długości M oraz XL.

POZNAJ JUMPY COMBI

Citroën Jumpy Kombi to idealne rozwiązanie dla profesjonalistów. Samochód jest dostępny w wersjach od XS do XL i może pomieścić do 9 osób wraz z bagażem.
Jumpy Combi Gris vue extérieure

CZYSTY, ELEGANCKI DESIGN

Wersja osobowa, podobnie jak odmiana użytkowa, nosi typowe dla Citroëna kody stylistyczne. Są one widoczne w charakterystycznej osłonie chłodnicy i sposobie ekspozycji logo Marki, które płynnie przechodzi w listwy biegnące w stronę reflektorów.

Przód zdobi potężny zderzak, sugerujący wysoki poziom bezpieczeństwa samochodu. Czarne wloty powietrza kontrastują z nadwoziem, podkreślając solidny, pełen siły styl Citroëna Jumpy Kombi.

Jumpy Combi intérieur XL configuration 9 places

AŻ DO 9 PASAŻERÓW!

Citroën Jumpy Kombi to solidny i funkcjonalny samochód, w którym układ siedzeń można konfigurować "à la carte" − tak, by spełnił oczekiwania użytkownika. Wszystkie tylne siedzenia* można wyjąć, uzyskując przestrzeń ładunkową o pojemności od 4,5 m3 (wersja XS) do 6 m3 (wersja XL). Dostęp do trzeciego rzędu jest bardzo dobry i wygodny dzięki konstrukcji siedzeń drugiego rzędu, które można złożyć jednym prostym ruchem.

* Wyposażenie opcjonalne

UŻYTECZNE I FUNKCJONALNE TECHNOLOGIE

Jumpy Cabine Intérieure Technologies

Za kierownicą Citroëna Jumpy można się w pełni zrelaksować, ciesząc się łatwym i bezpiecznym prowadzeniem. Użyteczne rozwiązania technologiczne, takie jak bezkluczykowy dostęp i uruchamianie samochodu czy bezdotykowe otwieranie drzwi bocznych przesuwnych, znacząco ułatwiają codzienną eksploatację.

Jumpy-Connect-Nav-2019

CITROËN CONNECT NAVI

Citroën Connect Navi (dostępny w zależności od wersji) to nowa nawigacja 3D, współpracująca z ekranem dotykowym w samochodzie i systemem poleceń głosowych. Citroën Connect Navi wykorzystuje system usług online TomTom Traffic, który przekazuje kierowcy informacje w czasie rzeczywistym na temat warunków drogowych, lokalizacji stacji benzynowych i parkingów, cen paliw oraz punktów POI. Dodatkowo klient może zamówić usługę informowania o strefach niebezpiecznych, w których dochodzi do częstych wypadków.
Jumpy Technologie Mirror Screen

MIRROR SCREEN

Chcesz posłuchać muzyki z Twojego smartfona lub skorzystać z nawigacji w telefonie? Rozwiązaniem jest prosty i intuicyjny system Mirror Screen (współpracuje tylko z kompatybilnymi smartfonami)! Dzięki niemu możesz korzystać ze swoich ulubionych aplikacji za pośrednictwem 7'' ekranu dotykowego. Mirror Screen współpracuje z protokołami Apple CarPlayTM oraz MirrorLink®. Wygodne!

BEZPIECZEŃSTWO I POMOC W JEŹDZIE

SILNIKI

DOSKONAŁA WYDAJNOŚĆ I DBAŁOŚĆ O ŚRODOWISKO NATURALNE

Citroen-Dispatch-Engines-Euro6

Citroën Jumpy jest wyposażony w silniki o mocy od 100 KM do 180 KM, wszystkie korzystają z technologii BlueHDi. To nowa generacja diesli, spełniających normę Euro 6.2 i oferujących najlepsze w segmencie parametry zużycia paliwa i emisji CO2 (1.5 BlueHDi 120 S&S BVM6: 4,8 l/100 km i 125 g CO2/km). Dzięki tym nowoczesnym jednostkom masz pełną kontrolę nad kosztami eksploatacji. 

Top