BIURO NA KÓŁKACH
BIURO NA KÓŁKACH

Nowy CITROËN Jumpy jest zaprojektowany tak, aby zaspokoić wszystkie Twoje potrzeby biznesowe. Kiedy podróżujesz w pracy Nowy CITROËN Jumpy jest idealnym pojazdem dla Ciebie!

MIEJSCE DLA WSZYSTKICH!
MIEJSCE DLA WSZYSTKICH!

Wnętrze CITROËN Jumpy wyposażone jest w wiele wewnętrznych schowków, w tym dolną skrzynie biegów z gniazdem 12V oraz gniazdem USB (w zależności od wersji). Duża przestrzeń do przechowywania pod siedzeniem pasażera, a uchwyty na kubki po obu stronach deski rozdzielczej zapewniają spokój, który pozwala skupić się na pracy!

KOMFORT JAZDY!
KOMFORT JAZDY!

Nowy Jumpy CITROËN posiada wzmocnioną przednią zawieszkę typu McPherson z prętem antypoślizgowym i nową tylną ukośną zawieszkę typu wishbone, zaprojektowaną do ładowania do 1.400 kg. Zawieszenie może być przystosowane do przenoszenia napędu 4WD (konwersja przez samochody DANGEL)

Korzystaj z najwyższych standardów komfortu jazdy, niezależnie od stanu drogi!

POZNAJ NOWEGO CITROËNA JUMPY W MATERIAŁACH VIDEO

Nowa generacja Citroëna Jumpy ma zoptymalizowaną konstrukcję, dzięki czemu jest jeszcze bardziej dopasowana do potrzeb, komfortowa i bezpieczna. Samochód jest wyposażony w liczne systemy wspomagające prowadzenie i silniki najnowszej generacji. To idealny partner dla Bohaterów Codzienności! Nowy Citroën Jumpy jest dostępny w 3 długościach i może być wyposażony w opcję bezdotykowego otwierania drzwi bocznych przesuwnych.

 

• Ładowność aż do 1400 kg • Pojemność przestrzeni ładunkowej aż do 6,6 m3 • Użyteczna długość przestrzeni ładunkowej aż do 4 m• 1,25 m szerokości pomiędzy nadkolami

DESIGN & WYMIARY

Design Citroëna Jumpy czerpie ze świata samochodów osobowych i segmentu SUV. Płynne, harmonijne linie nadwozia sugerują pewność i solidność. Jaki ma charakter? Jednocześnie pełen energii i spokoju! Krótka, wyraźnie pochylona pokrywa silnika oraz duże, wysoko umieszczone lampy przednie sprawiają wrażenie pełnej dominacji na drodze.

Długość

4609 mm


Długość przestrzeni ładunkowej

3324 mm

Szerokość

1920/2204 mm

Wysokość

1905 mm


Szerokość przestrzeni ładunkowej

1397 mm

Objętość przestrzeni ładunkowej

5,1 m3


Ładowność

1075 kg


Dopuszczalna masa całkowita

2705 kg

Jumpy Design Rouge Aire de Stockage

PRAKTYCZNA KONSTRUKCJA

Funkcjonalna, praktyczna i ergonomiczna konstrukcja Citroëna Jumpy ma jeden cel: spełnić wszystkie oczekiwania użytkownika. Samochód jest zbudowany na zmodyfikowanej, modułowej platformie nowej generacji, pochodzącej z C4 Picasso i modelu SpaceTourer. Kierowca może zabrać na pokład aż do 1400 kg ładunku o objętości do 6,6 m3. Maksymalna użyteczna długość wynosi 4 m, samochód może ciągnąć przyczepę o masie do 2,5 t. Dzięki modułowej konstrukcji Citroën Jumpy jest dostępny w dwóch wariantach rozstawu osi (2,92 m i 3,27 m) i zwisu tylnego (0,80 m i 1,15 m), które łącznie tworzą 3 możliwe konfiguracje nadwozia.

3 DOSTĘPNE DŁUGOŚCI NADWOZIA. WSZECHSTRONNOŚĆ

Jumpy-CityVan-2019

Citroën Jumpy jest dostępny w 3 długościach. Oprócz wersji M (4,95 m) i XL (5,30 m) nowy van jest oferowany w wariancie skróconym XS (4,60 m), jednocześnie kompaktowym i praktycznym.

Podobnie jak w przypadku wersji M i XL, ładowność XS wynosi 1400 kg.

WYSOKOŚĆ 1,90 M: NIEOGRANICZONY DOSTĘP DO WSZYSTKICH PARKINGÓW

Jumpy Rouge de dos hauteur 1,90

Idealny w każdej sytuacji! Dzięki wysokości ograniczonej do 1,90 m w wersjach XS i M (1,94 m w wersji XL) Citroën Jumpy z łatwością mieści się na wszystkich parkingach, które są zazwyczaj niedostępne dla samochodów użytkowych ze względu na ich duże rozmiary.

Już nie musisz ryzykować mandatu parkując w miejscach niedozwolonych czy zajmując dwa miejsca jednocześnie. Citroën Jumpy zmieści się na podziemnym parkingu pod firmą klienta, wjedzie również na parking wielopoziomowy w galerii handlowej.

MODUŁOWOŚĆ

solid-backgrounds-white-FFFFFF-4096x2160-TV4K

Citroën Jumpy to doskonały partner w codziennej pracy. Samochód dostępny jest w wersjach Worker i Driver, dostosowanych do zróżnicowanych potrzeb: pracy na budowach oraz użytkowania w trasie lub w mieście. Wersje Control i Club uzupełniają gamę. Masz pełen wybór − zdecyduj się na taką konfigurację, która w pełni odpowiada Twoim potrzebom. 

635x300-Jumpy-Worker-Charge.312668.72

Wersja dostępna w wariantach długości M oraz XL. Przeznaczona jest dla fachowców transportujących sprzęt i pracowników w trudnych warunkach. Wyposażenie:
- 3 siedzenia z przodu oraz Moduwork*
- Grip Control, zwiększony prześwit (+20 mm) i osłona zabezpieczająca silnik: rozwiązania zwiększające dzielność w trudnych warunkach
- Ładowność zwiększona do 1400 kg: większa wygodę użytkowania

* w przypadku vanów i wersji brygadowych

Jumpy-Driver-Route.312528.72

Wersja dostępna w wariantach długości M oraz XL. Przeznaczona jest dla firm i pracowników, którzy pokonują długie trasy i wykonują częste dostawy w warunkach miejskich oraz pozamiejskich.  

- Pakiet akustyczny i Citoën Connect Navi z 7'' ekranem dotykowym: większy komfort
- Kamera cofania Top Rear Vision z wizualizacją 180 °, system wspomagania parkowania przedni i tylny, składane lusterka: ułatwione manewrowanie
- Kontrola martwego pola, alarm niezamierzonego przekroczenia linii, monitoring koncentracji kierowcy: zmniejszenie ryzyka wypadków
- System rozpoznawania znaków ograniczenia prędkości, system automatycznego przełączania świateł, reflektory przeciwmgłowe: łatwiejsze prowadzenie

KOMFORT JAZDY

Jumpy-Confort-Conduite

Przednie siedzenia Citroëna Jumpy zostały zaprojektowane ergonomiczne; wysoka pozycja kierowcy daje poczucie dominacji na drodze. Postawa kierowcy jest jeszcze bardziej komfortowa, dzięki regulowanym według wzrostu i miejsca na nogi siedzeniom. 

Stopień pozwala na łatwy dostęp do kabiny. Przeszklona przegorda* gwarantuje pasażerom optymalną izolacę termiczną i akustyczną oraz oferuje większy komofort dla kierowcy. Wszystkie te funkcje stanowi dużą różnicę w częstych podróżach. 

* Według wersji

KOMFORT TRANSPORTU

Jumpy-Chantier.275437

Bezwzględu na warunki na drodze, Citroën Jumpy offeruje najwyższy poziom komfortu prowadzenia, dzięki płynnemu podwoziu i doskonałemu tłumieniu wstrząsów. Citroën Jumpy posiada wzmocnione przednie zawieszenie Pseudo McPherson i nowe tylne zawieszenie skośne typu trójkątnego do podtrzymywania obciążenia użytkowego do 1400 kg (autorstwa Automobiles Dangel).

KOMFORT PRACY: MOBLINE BIURO

Jumpy_Bureau_Mobile_275438

Kabina Citroëna Jumpy została zaprojektowana jako mobline biuro. Dzięki regulowanemu pulpitowi do pisania, możesz wygodnie pracować nad swoimi dokumentami lub na swoim komputerze. Uchwyt **, zamontowany w górnej części środkowego schowka, otwiera się z przodu deski rozdzielczej. Jest przeznaczony dla urządzeń do 11". Zasilanie odbywa się poprzez gnizazdo USB (w zależności od wersji). 

Uchwyt na smartfon** jest umieszczony w uchwycie na kubek od strony kierowcy. Składa się on ze wspornika z wbudownym wyświetlaczem. Twoje urządzenie pozostaje zostaje w zasiegu ręki. Citroën Jumpy jest prawdziwym codziennym pomocnikiemw pracy. 
* Według wesji
** W akcesoriach 

BOCZNE DRZWI PRZESUWANE BEZ UŻYCIA RĄK

Boczne drzwi przesuwane bez użycia rąk

Zajęte dłonie ? Żaden problem: Boczne Drzwi Przesuwne Bez Użycia Rąk* pozwalają otworzyć i zamknąć boczne drzwi bez użycia rąk, unikalna funkcja w tym segemncie. Dzięki prostemu przejściu stopy pod rogiem tylnego zderzaka, pojazd oblokowuje się, a drzwi przesuwane po danej stronie otwierają się automatycznie.

Aby zamknąć drzwi wykonujesz ten sam gest, a samochód zamyka się wraz z twoim odejściem. Ta funkcja ułatwi ładowanie i rozładowanie, kiedy masz zajęte dłonie. 

*Według wersji

ZGODNY Z TWOIM ZAWODEM

1500x500_Jumpy_Confort_9.72.jpg.226561..72

Citroën Jumpy jest idealnym partnerem w szukaniu rozwiązań, które ułatwią twoje codzienne życie. Inteligentny, nowoczesny i funkcjonalny, Citroën Jumpy zaspokoja potrzeby wielu profesji. Nieważne czy jesteś artystą, kurierem, w sektorze budowlanym luw sektorze usług, Jumpy jest dla Ciebie!

FURGON BRYGADOWY

AŻ DO 6 PASAŻERÓW NA POKŁADZIE

Już nie musisz wybierać pomiędzy przewożeniem osób i ładunków: wersje z przedłużoną kabiną mogą pomieścić aż do 6 pasażerów, zachowując przestrzeń ładunkową o pojemności 4 m3. Wygospodarowane miejsce pod kanapą w drugim rzędzie pozwala na przewożenie przedmiotów o długości do 2,40 m.
FURGON BRYGADOWY
Jumpy Cabine Approfondie Fixe

Wersja furgon brygadowy zapewnia pasażerom w drugim rzędzie wysoki poziom komfortu. Mają oni do dyspozycji schowki pod siedzeniami o łącznej pojemności 73 l. Nie musisz iść na kompromis − korzystaj w pełni z wszechstronnego charakteru tej wersji Citroëna Jumpy.

* Rozwiązanie dostępne w długości M oraz XL

KOMFORT W KABINIE
Jumpy Cabine Approfondie repliable Confort

COMFORT Extended Cab Folding ** oferuje jeszcze więcej możliwości dzięki modułowej budowie: pozycja rozłożona umożliwia transport do 6 osób, pozycja złożona zwiększa objętość załadunku do 5,50 m3.
 
** Dostępne dla długości M oraz XL.

POZNAJ JUMPY COMBI

Citroën Jumpy Kombi to idealne rozwiązanie dla profesjonalistów. Samochód jest dostępny w wersjach od XS do XL i może pomieścić do 9 osób wraz z bagażem.

CZYSTY, ELEGANCKI DESIGN

Jumpy Combi Gris vue extérieure

Wersja osobowa, podobnie jak odmiana użytkowa, nosi typowe dla Citroëna kody stylistyczne. Są one widoczne w charakterystycznej osłonie chłodnicy i sposobie ekspozycji logo Marki, które płynnie przechodzi w listwy biegnące w stronę reflektorów.

Przód zdobi potężny zderzak, sugerujący wysoki poziom bezpieczeństwa samochodu. Czarne wloty powietrza kontrastują z nadwoziem, podkreślając solidny, pełen siły styl Citroëna Jumpy Kombi.

AŻ DO 9 PASAŻERÓW!

Jumpy Combi intérieur XL configuration 9 places

Citroën Jumpy Kombi to solidny i funkcjonalny samochód, w którym układ siedzeń można konfigurować "à la carte" − tak, by spełnił oczekiwania użytkownika. Wszystkie tylne siedzenia* można wyjąć, uzyskując przestrzeń ładunkową o pojemności od 4,5 m3 (wersja XS) do 6 m3 (wersja XL). Dostęp do trzeciego rzędu jest bardzo dobry i wygodny dzięki konstrukcji siedzeń drugiego rzędu, które można złożyć jednym prostym ruchem.

* Wyposażenie opcjonalne

UŻYTECZNE I FUNKCJONALNE TECHNOLOGIE

Jumpy Cabine Intérieure Technologies

Za kierownicą Citroëna Jumpy można się w pełni zrelaksować, ciesząc się łatwym i bezpiecznym prowadzeniem. Użyteczne rozwiązania technologiczne, takie jak bezkluczykowy dostęp i uruchamianie samochodu czy bezdotykowe otwieranie drzwi bocznych przesuwnych, znacząco ułatwiają codzienną eksploatację.

Jumpy-Connect-Nav-2019

CITROËN CONNECT NAVI

Citroën Connect Navi (dostępny w zależności od wersji) to nowa nawigacja 3D, współpracująca z ekranem dotykowym w samochodzie i systemem poleceń głosowych. Citroën Connect Navi wykorzystuje system usług online TomTom Traffic, który przekazuje kierowcy informacje w czasie rzeczywistym na temat warunków drogowych, lokalizacji stacji benzynowych i parkingów, cen paliw oraz punktów POI. Dodatkowo klient może zamówić usługę informowania o strefach niebezpiecznych, w których dochodzi do częstych wypadków.
Jumpy Technologie Mirror Screen

MIRROR SCREEN

Chcesz posłuchać muzyki z Twojego smartfona lub skorzystać z nawigacji w telefonie? Rozwiązaniem jest prosty i intuicyjny system Mirror Screen (współpracuje tylko z kompatybilnymi smartfonami)! Dzięki niemu możesz korzystać ze swoich ulubionych aplikacji za pośrednictwem 7'' ekranu dotykowego. Mirror Screen współpracuje z protokołami Apple CarPlayTM oraz MirrorLink®. Wygodne!

BEZPIECZEŃSTWO I POMOC W JEŹDZIE

SILNIKI

DOSKONAŁA WYDAJNOŚĆ I DBAŁOŚĆ O ŚRODOWISKO NATURALNE

Citroen-Dispatch-Engines-Euro6

Citroën Jumpy jest wyposażony w silniki o mocy od 100 KM do 180 KM, wszystkie korzystają z technologii BlueHDi. To nowa generacja diesli, spełniających normę Euro 6.2 i oferujących najlepsze w segmencie parametry zużycia paliwa i emisji CO2 (1.5 BlueHDi 120 S&S BVM6: 4,8 l/100 km i 125 g CO2/km). Dzięki tym nowoczesnym jednostkom masz pełną kontrolę nad kosztami eksploatacji. 

Top