BIURO NA KÓŁKACH
BIURO NA KÓŁKACH

Nowy CITROËN Jumpy jest zaprojektowany tak, aby zaspokoić wszystkie Twoje potrzeby biznesowe. Kiedy podróżujesz w pracy Nowy CITROËN Jumpy jest idealnym pojazdem dla Ciebie!

MIEJSCE DLA WSZYSTKICH!
MIEJSCE DLA WSZYSTKICH!

Wnętrze CITROËN Jumpy wyposażone jest w wiele wewnętrznych schowków, w tym dolną skrzynie biegów z gniazdem 12V oraz gniazdem USB (w zależności od wersji). Duża przestrzeń do przechowywania pod siedzeniem pasażera, a uchwyty na kubki po obu stronach deski rozdzielczej zapewniają spokój, który pozwala skupić się na pracy!

KOMFORT JAZDY!
KOMFORT JAZDY!

Nowy Jumpy CITROËN posiada wzmocnioną przednią zawieszkę typu McPherson z prętem antypoślizgowym i nową tylną ukośną zawieszkę typu wishbone, zaprojektowaną do ładowania do 1.400 kg. Zawieszenie może być przystosowane do przenoszenia napędu 4WD (konwersja przez samochody DANGEL)

Korzystaj z najwyższych standardów komfortu jazdy, niezależnie od stanu drogi!

POZNAJ NOWEGO CITROËNA JUMPY W MATERIAŁACH VIDEO

Nowa generacja Citroëna Jumpy ma zoptymalizowaną konstrukcję, dzięki czemu jest jeszcze bardziej dopasowana do potrzeb, komfortowa i bezpieczna. Samochód jest wyposażony w liczne systemy wspomagające prowadzenie i silniki najnowszej generacji. To idealny partner dla Bohaterów Codzienności! Nowy Citroën Jumpy jest dostępny w 3 długościach i może być wyposażony w opcję bezdotykowego otwierania drzwi bocznych przesuwnych.

 

• Ładowność aż do 1400 kg • Pojemność przestrzeni ładunkowej aż do 6,6 m3 • Użyteczna długość przestrzeni ładunkowej aż do 4 m• 1,25 m szerokości pomiędzy nadkolami

DESIGN & WYMIARY

1500x500_Jumpy.jpg

Design Citroëna Jumpy czerpie ze świata samochodów osobowych i segmentu SUV. Płynne, harmonijne linie nadwozia sugerują pewność i solidność. Jaki ma charakter? Jednocześnie pełen energii i spokoju! Krótka, wyraźnie pochylona pokrywa silnika oraz duże, wysoko umieszczone lampy przednie sprawiają wrażenie pełnej dominacji na drodze.

3 DOSTĘPNE DŁUGOŚCI NADWOZIA. WSZECHSTRONNOŚĆ

Jumpy-CityVan-2019

Citroën Jumpy jest dostępny w 3 długościach. Oprócz wersji M (4,95 m) i XL (5,30 m) nowy van jest oferowany w wariancie skróconym XS (4,60 m), jednocześnie kompaktowym i praktycznym.

Podobnie jak w przypadku wersji M i XL, ładowność XS wynosi 1400 kg.

WYSOKOŚĆ 1,90 M: NIEOGRANICZONY DOSTĘP DO WSZYSTKICH PARKINGÓW

Jumpy Rouge de dos hauteur 1,90

Idealny w każdej sytuacji! Dzięki wysokości ograniczonej do 1,90 m w wersjach XS i M (1,94 m w wersji XL) Citroën Jumpy z łatwością mieści się na wszystkich parkingach, które są zazwyczaj niedostępne dla samochodów użytkowych ze względu na ich duże rozmiary.

Już nie musisz ryzykować mandatu parkując w miejscach niedozwolonych czy zajmując dwa miejsca jednocześnie. Citroën Jumpy zmieści się na podziemnym parkingu pod firmą klienta, wjedzie również na parking wielopoziomowy w galerii handlowej.

MODUŁOWOŚĆ

Jumpy rouge Confort de Conduite

Citroën Jumpy to doskonały partner w codziennej pracy. Samochód dostępny jest w wersjach Worker i Driver, dostosowanych do zróżnicowanych potrzeb: pracy na budowach oraz użytkowania w trasie lub w mieście. Wersje Control i Club uzupełniają gamę. Masz pełen wybór − zdecyduj się na taką konfigurację, która w pełni odpowiada Twoim potrzebom. 

1500x646_Jumpy_Blanc_Ouverture_Portes_laterale

Wersja dostępna w wariantach długości M oraz XL. Przeznaczona jest dla fachowców transportujących sprzęt i pracowników w trudnych warunkach. Wyposażenie:
- 3 siedzenia z przodu oraz Moduwork*
- Grip Control, zwiększony prześwit (+20 mm) i osłona zabezpieczająca silnik: rozwiązania zwiększające dzielność w trudnych warunkach
- Ładowność zwiększona do 1400 kg: większa wygodę użytkowania

* w przypadku vanów i wersji brygadowych

Jumpy Chargement sacs de ciment

Wersja dostępna w wariantach długości M oraz XL. Przeznaczona jest dla firm i pracowników, którzy pokonują długie trasy i wykonują częste dostawy w warunkach miejskich oraz pozamiejskich.  

- Pakiet akustyczny i Citoën Connect Navi z 7'' ekranem dotykowym: większy komfort
- Kamera cofania Top Rear Vision z wizualizacją 180 °, system wspomagania parkowania przedni i tylny, składane lusterka: ułatwione manewrowanie
- Kontrola martwego pola, alarm niezamierzonego przekroczenia linii, monitoring koncentracji kierowcy: zmniejszenie ryzyka wypadków
- System rozpoznawania znaków ograniczenia prędkości, system automatycznego przełączania świateł, reflektory przeciwmgłowe: łatwiejsze prowadzenie

FURGON BRYGADOWY

AŻ DO 6 PASAŻERÓW NA POKŁADZIE

Już nie musisz wybierać pomiędzy przewożeniem osób i ładunków: wersje z przedłużoną kabiną mogą pomieścić aż do 6 pasażerów, zachowując przestrzeń ładunkową o pojemności 4 m3. Wygospodarowane miejsce pod kanapą w drugim rzędzie pozwala na przewożenie przedmiotów o długości do 2,40 m.
FURGON BRYGADOWY
Jumpy Cabine Approfondie Fixe

Wersja furgon brygadowy zapewnia pasażerom w drugim rzędzie wysoki poziom komfortu. Mają oni do dyspozycji schowki pod siedzeniami o łącznej pojemności 73 l. Nie musisz iść na kompromis − korzystaj w pełni z wszechstronnego charakteru tej wersji Citroëna Jumpy.

* Rozwiązanie dostępne w długości M oraz XL

KOMFORT W KABINIE
Jumpy Cabine Approfondie repliable Confort

COMFORT Extended Cab Folding ** oferuje jeszcze więcej możliwości dzięki modułowej budowie: pozycja rozłożona umożliwia transport do 6 osób, pozycja złożona zwiększa objętość załądunku do 5,50 m3.
 
** Dostępne dla długości M oraz XL w 2018 roku.

POZNAJ JUMPY COMBI

Citroën Jumpy Kombi to idealne rozwiązanie dla profesjonalistów. Samochód jest dostępny w wersjach od XS do XL i może pomieścić do 9 osób wraz z bagażem.

CZYSTY, ELEGANCKI DESIGN

Jumpy Combi Gris vue extérieure

Wersja osobowa, podobnie jak odmiana użytkowa, nosi typowe dla Citroëna kody stylistyczne. Są one widoczne w charakterystycznej osłonie chłodnicy i sposobie ekspozycji logo Marki, które płynnie przechodzi w listwy biegnące w stronę reflektorów.

Przód zdobi potężny zderzak, sugerujący wysoki poziom bezpieczeństwa samochodu. Czarne wloty powietrza kontrastują z nadwoziem, podkreślając solidny, pełen siły styl Citroëna Jumpy Kombi.

AŻ DO 9 PASAŻERÓW!

Jumpy Combi intérieur XL configuration 9 places

Citroën Jumpy Kombi to solidny i funkcjonalny samochód, w którym układ siedzeń można konfigurować "à la carte" − tak, by spełnił oczekiwania użytkownika. Wszystkie tylne siedzenia* można wyjąć, uzyskując przestrzeń ładunkową o pojemności od 4,5 m3 (wersja XS) do 6 m3 (wersja XL). Dostęp do trzeciego rzędu jest bardzo dobry i wygodny dzięki konstrukcji siedzeń drugiego rzędu, które można złożyć jednym prostym ruchem.

* Wyposażenie opcjonalne

UŻYTECZNE I FUNKCJONALNE TECHNOLOGIE

Jumpy Cabine Intérieure Technologies

Za kierownicą Citroëna Jumpy można się w pełni zrelaksować, ciesząc się łatwym i bezpiecznym prowadzeniem. Użyteczne rozwiązania technologiczne, takie jak bezkluczykowy dostęp i uruchamianie samochodu czy bezdotykowe otwieranie drzwi bocznych przesuwnych, znacząco ułatwiają codzienną eksploatację.

Jumpy-Connect-Nav-2019

CITROËN CONNECT NAVI

Citroën Connect Navi (dostępny w zależności od wersji) to nowa nawigacja 3D, współpracująca z ekranem dotykowym w samochodzie i systemem poleceń głosowych. Citroën Connect Navi wykorzystuje system usług online TomTom Traffic, który przekazuje kierowcy informacje w czasie rzeczywistym na temat warunków drogowych, lokalizacji stacji benzynowych i parkingów, cen paliw oraz punktów POI. Dodatkowo klient może zamówić usługę informowania o strefach niebezpiecznych, w których dochodzi do częstych wypadków.
Jumpy Technologie Mirror Screen

MIRROR SCREEN

Chcesz posłuchać muzyki z Twojego smartfona lub skorzystać z nawigacji w telefonie? Rozwiązaniem jest prosty i intuicyjny system Mirror Screen (współpracuje tylko z kompatybilnymi smartfonami)! Dzięki niemu możesz korzystać ze swoich ulubionych aplikacji za pośrednictwem 7'' ekranu dotykowego. Mirror Screen współpracuje z protokołami Apple CarPlayTM oraz MirrorLink®. Wygodne!

CEL: NAJWYŻSZY POZIOM BEZPIECZEŃSTWA

Jumpy Techno Commutation Automatique des feux de route

Jumpy dostosowuje tryb oświetlenia do warunków i obecności innych samochodów na drodze. System automatycznie przełącza światła mijania na drogowe i na odwrót, by zapewnić kierowcy najlepsze możliwe doświetlenie przestrzeni przed samochodem.
System jest aktywny w nocy od prędkości 25 km/h i wyłącza się, gdy prędkość spada poniżej 15 km/h.

Jumpy Technologie Reconnassance des Panneaux

Ten system to prawdziwa innowacja! Kamera zamontowana w górnej partii przedniej szyby skanuje znaki drogowe i informuje kierowcę o obowiązującym ograniczeniu prędkości. Wartość tą można w łatwy sposób ustawić jako prędkość zadaną w tempomacie.

Jumpy Technologie Alerte Attention Conducteur

System monitoruje zachowanie kierowcy za pośrednictwem wielofunkcyjnej kamery, zamontowanej w górnej partii przedniej szyby. Gdy wykryje spadek koncentracji, ostrzega kierowcę wyświetlając na ekranie odpowiedni komunikat i emitując sygnał dźwiękowy.   

Jumpy Techno AFIL

System ostrzega kierowcę, gdy samochód opuści pas ruchu bez włączonego kierunkowskazu.
Układ rozpoznaje niezamierzone przekroczenie linii pasa (ciągłej lub przerywanej) i informuje o tym kierowcę za pośrednictwem alarmu dźwiękowego i komunikatu wyświetlanego na zestawie wskaźników.

Jumpy Technologie Affichage Tête Haute

Ta technologia umożliwia odczytywanie kluczowych informacji bez konieczności odrywania wzroku od drogi. System wyświetla na przezroczystej płytce w polu widzenia kierowcy najważniejsze dane: aktualną i rekomendowaną prędkość, ustawienia tempomatu i ogranicznika prędkości, wskazówki nawigacji i ostrzeżenia o ryzyku kolizji.

To wyposażenie niespotykane w tym segmencie!

Jumpy_Techno_Regul-Vitesse-Adaptatif

Adaptacyjny tempomat pozwala na dostosowanie prędkości do samochodu jadącego z przodu i utrzymanie stałego dystansu między pojazdami. Ten automatyczny system jest w stanie zredukować prędkość do 20 km/h, wykorzystując jedynie kontrolę przepustnicy. 

Jumpy Technologie Active Safety Brake

Zadaniem tego systemu jest wyhamowanie samochodu i redukcja ryzyka zderzenia w przypadku, gdy kierowca nie zareaguje na czas. Układ wykorzystuje wielofunkcyjną kamerę zamontowaną w górnej partii przedniej szyby, która skanuje drogę przed samochodem. System funkcjonuje w następujący sposób:

Przy prędkości od 0 do 30 km/h zapobiega zderzeniu ze stałym lub poruszającym się obiektem, jak również z pieszym.

Przy prędkości powyżej 30 km/h redukuje prędkość, minimalizując skutki zderzenia.

Jumpy Technologie SAM

System informuje kierowcę o obecności innego pojazdu w martwym polu za pośrednictwem pomarańczowych diod w lusterkach bocznych. Układ jest aktywny w zakresie prędkości 12-140 km/h i monitoruje otoczenie wokół samochodu za pomocą czterech czujników zamontowanych w przednim i tylnym zderzaku.

SILNIKI

DOSKONAŁA WYDAJNOŚĆ I DBAŁOŚĆ O ŚRODOWISKO NATURALNE

1500x646-Motorisations-2019

Citroën Jumpy jest wyposażony w silniki o mocy od 95 KM do 180 KM, wszystkie korzystają z technologii BlueHDi. To nowa generacja diesli, spełniających normę Euro 6 i oferujących najlepsze w segmencie parametry zużycia paliwa i emisji CO2 (1.6 BlueHDi 115 S&S BVM6: 5,1 l/100 km i 133 g CO2/km). Dzięki tym nowoczesnym jednostkom masz pełną kontrolę nad kosztami eksploatacji. 

Top