BIURO NA KÓŁKACH
BIURO NA KÓŁKACH

Nowy CITROËN Jumpy jest zaprojektowany tak, aby zaspokoić wszystkie Twoje potrzeby biznesowe. Kiedy podróżujesz w pracy Nowy CITROËN Jumpy jest idealnym pojazdem dla Ciebie!

MIEJSCE DLA WSZYSTKICH!
MIEJSCE DLA WSZYSTKICH!

Wnętrze CITROËN Jumpy wyposażone jest w wiele wewnętrznych schowków, w tym dolną skrzynie biegów z gniazdem 12V oraz gniazdem USB (w zależności od wersji). Duża przestrzeń do przechowywania pod siedzeniem pasażera, a uchwyty na kubki po obu stronach deski rozdzielczej zapewniają spokój, który pozwala skupić się na pracy!

KOMFORT JAZDY!
KOMFORT JAZDY!

Nowy Jumpy CITROËN posiada wzmocnioną przednią zawieszkę typu McPherson z prętem antypoślizgowym i nową tylną ukośną zawieszkę typu wishbone, zaprojektowaną do ładowania do 1.400 kg. Zawieszenie może być przystosowane do przenoszenia napędu 4WD (konwersja przez samochody DANGEL)

Korzystaj z najwyższych standardów komfortu jazdy, niezależnie od stanu drogi!

POZNAJ NOWEGO CITROËNA JUMPY W MATERIAŁACH VIDEO

Nowa generacja Citroëna Jumpy ma zoptymalizowaną konstrukcję, dzięki czemu jest jeszcze bardziej dopasowana do potrzeb, komfortowa i bezpieczna. Samochód jest wyposażony w liczne systemy wspomagające prowadzenie i silniki najnowszej generacji. To idealny partner dla Bohaterów Codzienności! Nowy Citroën Jumpy jest dostępny w 3 długościach i może być wyposażony w opcję bezdotykowego otwierania drzwi bocznych przesuwnych.

 

• Ładowność aż do 1400 kg • Pojemność przestrzeni ładunkowej aż do 6,6 m3 • Użyteczna długość przestrzeni ładunkowej aż do 4 m• 1,25 m szerokości pomiędzy nadkolami

DESIGN & WYMIARY

1500x500_Jumpy.jpg

Design Citroëna Jumpy czerpie ze świata samochodów osobowych i segmentu SUV. Płynne, harmonijne linie nadwozia sugerują pewność i solidność. Jaki ma charakter? Jednocześnie pełen energii i spokoju! Krótka, wyraźnie pochylona pokrywa silnika oraz duże, wysoko umieszczone lampy przednie sprawiają wrażenie pełnej dominacji na drodze.

MODUŁOWOŚĆ I KOMFORT

KOMFORT JAZDY: NOWA ODSŁONA ERGONOMII

Jumpy rouge Confort de Conduite

Przednie siedzenia Citroëna Jumpy zostały zaprojektowane ze szczególnym uwzględnieniem ergonomii. Zapewniają wysoką pozycję za kierownicą, która potęguje wrażenie dominacji na drodze. Siedzenia mają pionową i poziomą regulację, co ułatwia zajęcie najbardziej odpowiedniej pozycji, sprzyjającej optymalnemu komfortowi jazdy.
Specjalny stopień ułatwia dostęp do wnętrza. Przeszklona przegroda* zapewnia pasażerom optymalną izolację termiczną i akustyczną, zwiększającą komfort jazdy. Cechy te nabierają szczególnego znaczenia, gdy samochód jest często eksploatowany.

 
* W zależności od wersji

BEZDOTYKOWE OTWIERANIE DRZWI BOCZNYCH PRZESUWNYCH

Jumpy_Blanc_Ouverture_Portes_Laterales

Masz zajęte ręce? Nie ma problemu − funkcja bezdotykowego otwierania drzwi bocznych przesuwnych* pozwala na otwieranie i zamykanie drzwi bocznych bez użycia rąk, co jest unikalnym rozwiązaniem w segmencie. Wystarczy wykonać ruch stopą pod rogiem tylnego zderzaka, a zamki zostaną odblokowane i drzwi boczne po odpowiedniej stronie automatycznie otworzą się.

W ten sam sposób zamkniesz samochód i zablokujesz drzwi. To bardzo pomocne przy operacji załadunku i rozładunku.

 

* W zależności od wersji

IDEALNIE DOPASOWANY DO CHARAKTERU TWOJEJ PRACY

Jumpy Chargement sacs de ciment

Nowy Citroën Jumpy to idealny partner dla profesjonalistów, którzy chcą ułatwić sobie życie. To przemyślany, nowoczesny i funkcjonalny samochód, stworzony dla szerokiego grona odbiorców biznesowych. Pracujesz w sektorze rzemiosła, prowadzisz firmę dostawczą, usługową czy budowlaną? Z pewnością znajdziesz wersję, która spełni Twoje oczekiwania. 

FURGON BRYGADOWY

AŻ DO 6 PASAŻERÓW NA POKŁADZIE

Już nie musisz wybierać pomiędzy przewożeniem osób i ładunków: wersje z przedłużoną kabiną mogą pomieścić aż do 6 pasażerów, zachowując przestrzeń ładunkową o pojemności 4 m3. Wygospodarowane miejsce pod kanapą w drugim rzędzie pozwala na przewożenie przedmiotów o długości do 2,40 m.
FURGON BRYGADOWY
Jumpy Cabine Approfondie Fixe

Wersja furgon brygadowy zapewnia pasażerom w drugim rzędzie wysoki poziom komfortu. Mają oni do dyspozycji schowki pod siedzeniami o łącznej pojemności 73 l. Nie musisz iść na kompromis − korzystaj w pełni z wszechstronnego charakteru tej wersji Citroëna Jumpy.

* Rozwiązanie dostępne w długości M oraz XL

KOMFORT W KABINIE
Jumpy Cabine Approfondie repliable Confort

COMFORT Extended Cab Folding ** oferuje jeszcze więcej możliwości dzięki modułowej budowie: pozycja rozłożona umożliwia transport do 6 osób, pozycja złożona zwiększa objętość załądunku do 5,50 m3.
 
** Dostępne dla długości M oraz XL w 2018 roku.

POZNAJ JUMPY COMBI

Citroën Jumpy Kombi to idealne rozwiązanie dla profesjonalistów. Samochód jest dostępny w wersjach od XS do XL i może pomieścić do 9 osób wraz z bagażem.

CZYSTY, ELEGANCKI DESIGN

Jumpy Combi Gris vue extérieure

Wersja osobowa, podobnie jak odmiana użytkowa, nosi typowe dla Citroëna kody stylistyczne. Są one widoczne w charakterystycznej osłonie chłodnicy i sposobie ekspozycji logo Marki, które płynnie przechodzi w listwy biegnące w stronę reflektorów.

Przód zdobi potężny zderzak, sugerujący wysoki poziom bezpieczeństwa samochodu. Czarne wloty powietrza kontrastują z nadwoziem, podkreślając solidny, pełen siły styl Citroëna Jumpy Kombi.

AŻ DO 9 PASAŻERÓW!

Jumpy Combi intérieur XL configuration 9 places

Citroën Jumpy Kombi to solidny i funkcjonalny samochód, w którym układ siedzeń można konfigurować "à la carte" − tak, by spełnił oczekiwania użytkownika. Wszystkie tylne siedzenia* można wyjąć, uzyskując przestrzeń ładunkową o pojemności od 4,5 m3 (wersja XS) do 6 m3 (wersja XL). Dostęp do trzeciego rzędu jest bardzo dobry i wygodny dzięki konstrukcji siedzeń drugiego rzędu, które można złożyć jednym prostym ruchem.

* Wyposażenie opcjonalne

UŻYTECZNE I FUNKCJONALNE TECHNOLOGIE

Jumpy Cabine Intérieure Technologies

Za kierownicą Citroëna Jumpy można się w pełni zrelaksować, ciesząc się łatwym i bezpiecznym prowadzeniem. Użyteczne rozwiązania technologiczne, takie jak bezkluczykowy dostęp i uruchamianie samochodu czy bezdotykowe otwieranie drzwi bocznych przesuwnych, znacząco ułatwiają codzienną eksploatację.

Jumpy Technologie Connect Nav

CITROËN CONNECT NAVI

Citroën Connect Navi (dostępny w zależności od wersji) to nowa nawigacja 3D, współpracująca z ekranem dotykowym w samochodzie i systemem poleceń głosowych. Citroën Connect Navi wykorzystuje system usług online TomTom Traffic, który przekazuje kierowcy informacje w czasie rzeczywistym na temat warunków drogowych, lokalizacji stacji benzynowych i parkingów, cen paliw oraz punktów POI. Dodatkowo klient może zamówić usługę informowania o strefach niebezpiecznych, w których dochodzi do częstych wypadków.
Jumpy Technologie Mirror Screen

MIRROR SCREEN

Chcesz posłuchać muzyki z Twojego smartfona lub skorzystać z nawigacji w telefonie? Rozwiązaniem jest prosty i intuicyjny system Mirror Screen (współpracuje tylko z kompatybilnymi smartfonami)! Dzięki niemu możesz korzystać ze swoich ulubionych aplikacji za pośrednictwem 7'' ekranu dotykowego. Mirror Screen współpracuje z protokołami Apple CarPlayTM oraz MirrorLink®. Wygodne!

CEL: NAJWYŻSZY POZIOM BEZPIECZEŃSTWA

Automatyczne przełączanie świateł mijania/drogowych

Jumpy Techno Commutation Automatique des feux de route

Jumpy dostosowuje tryb oświetlenia do warunków i obecności innych samochodów na drodze. System automatycznie przełącza światła mijania na drogowe i na odwrót, by zapewnić kierowcy najlepsze możliwe doświetlenie przestrzeni przed samochodem.
System jest aktywny w nocy od prędkości 25 km/h i wyłącza się, gdy prędkość spada poniżej 15 km/h.

System monitorowania ograniczeń prędkości

Jumpy Technologie Reconnassance des Panneaux

Ten system to prawdziwa innowacja! Kamera zamontowana w górnej partii przedniej szyby skanuje znaki drogowe i informuje kierowcę o obowiązującym ograniczeniu prędkości. Wartość tą można w łatwy sposób ustawić jako prędkość zadaną w tempomacie.

Alarm zapobiegający zaśnięciu

Jumpy Technologie Alerte Attention Conducteur

System monitoruje zachowanie kierowcy za pośrednictwem wielofunkcyjnej kamery, zamontowanej w górnej partii przedniej szyby. Gdy wykryje spadek koncentracji, ostrzega kierowcę wyświetlając na ekranie odpowiedni komunikat i emitując sygnał dźwiękowy.   

Alarm niezamierzonego przekroczenia linii

Jumpy Techno AFIL

System ostrzega kierowcę, gdy samochód opuści pas ruchu bez włączonego kierunkowskazu.
Układ rozpoznaje niezamierzone przekroczenie linii pasa (ciągłej lub przerywanej) i informuje o tym kierowcę za pośrednictwem alarmu dźwiękowego i komunikatu wyświetlanego na zestawie wskaźników.

WYŚWIETLACZ HEAD-UP DISPLAY

Jumpy Technologie Affichage Tête Haute

Ta technologia umożliwia odczytywanie kluczowych informacji bez konieczności odrywania wzroku od drogi. System wyświetla na przezroczystej płytce w polu widzenia kierowcy najważniejsze dane: aktualną i rekomendowaną prędkość, ustawienia tempomatu i ogranicznika prędkości, wskazówki nawigacji i ostrzeżenia o ryzyku kolizji.

To wyposażenie niespotykane w tym segmencie!

ADAPTACYJNY TEMPOMAT

Jumpy_Techno_Regul-Vitesse-Adaptatif

Adaptacyjny tempomat pozwala na dostosowanie prędkości do samochodu jadącego z przodu i utrzymanie stałego dystansu między pojazdami. Ten automatyczny system jest w stanie zredukować prędkość do 20 km/h, wykorzystując jedynie kontrolę przepustnicy. 

ACTIVE SAFETY BRAKE

Jumpy Technologie Active Safety Brake

Zadaniem tego systemu jest wyhamowanie samochodu i redukcja ryzyka zderzenia w przypadku, gdy kierowca nie zareaguje na czas. Układ wykorzystuje wielofunkcyjną kamerę zamontowaną w górnej partii przedniej szyby, która skanuje drogę przed samochodem. System funkcjonuje w następujący sposób:

Przy prędkości od 0 do 30 km/h zapobiega zderzeniu ze stałym lub poruszającym się obiektem, jak również z pieszym.

Przy prędkości powyżej 30 km/h redukuje prędkość, minimalizując skutki zderzenia.

KONTROLA MARTWEGO POLA

Jumpy Technologie SAM

System informuje kierowcę o obecności innego pojazdu w martwym polu za pośrednictwem pomarańczowych diod w lusterkach bocznych. Układ jest aktywny w zakresie prędkości 12-140 km/h i monitoruje otoczenie wokół samochodu za pomocą czterech czujników zamontowanych w przednim i tylnym zderzaku.

SILNIKI

DOSKONAŁA WYDAJNOŚĆ I DBAŁOŚĆ O ŚRODOWISKO NATURALNE

1500x646_Jumpy_Design_6.jpg

Citroën Jumpy jest wyposażony w silniki o mocy od 95 KM do 180 KM, wszystkie korzystają z technologii BlueHDi. To nowa generacja diesli, spełniających normę Euro 6 i oferujących najlepsze w segmencie parametry zużycia paliwa i emisji CO2 (1.6 BlueHDi 115 S&S BVM6: 5,1 l/100 km i 133 g CO2/km). Dzięki tym nowoczesnym jednostkom masz pełną kontrolę nad kosztami eksploatacji. 

Top