CITROËN BERLINGO ELEKTRYCZNY

Model Berlingo Electric w wersji Van jest wyposażony wyłącznie w napęd elektryczny. Gwarancja na akumulatory wynosi 8 lat, jest ograniczona przebiegiem 100.000 km.

Elektryczny zespół napędowy tym aucie umożliwia sprawne przemieszczanie się w ruchu ulicznym. Berlingo Electric osiąga prędkość maksymalną 110 km/h!

Zasięg

imgonline-com-ua-CompressToSize-MF7mVfCnvmJ

Zgodnie z normą Nedc, zasięg Berlingo Electric wynosi 170 km.

Samochód z napędem elektrycznym jest cichy i zwinny w manewrach, zarówno w czasie jazdy po mieście jak i poza jego granicami. Przy prędkości maksymalnej do 110 km/h samochód elektryczny doskonale sprawdzi się w mieście, a zasięg wynoszący do 170 km pozwala spokojnie planować także dalsze wyjazdy.. Jest wystarczający, by swobodnie korzystać z samochodów bez konieczności częstego ładowania.

Akumulatory z napędu elektrycznego objęte są 8-letnią gwarancją CITROËNA, z limitem przebiegu do 100 000 km.

Łatwe doładowanie

Akumulatory Twojego CITROËNA z napędem elektrycznym można szybko doładować w powszechnie dostępnych stacjach ładujących

Parametry tego modelu umożliwiają bezproblemowe, codzienne użytkowanie. Berlingo Elektryczny może być wyposażony w dwa rodzaje gniazd zasilania. Pierwsze wykorzystuje ogólnodostępne stacje ładowania samochodów elektrycznych i pozwala na naładowanie akumulatorów do poziomu 80% w 30 minut. Pełne naładowanie baterii z domowego gniazda 230V zajmuje od 6 do 15 godzin, w zależności od natężenia prądu.

imgonline-com-ua-CompressToSize-ext0JUCS2wAi

Elegancki design

imgonline-com-ua-CompressToSize-txnbHRNbeQ6oZjD

CITROËN oferuje szeroką gamę samochodów z napędem elektrycznym, od małego, energicznego samochodu miejskiego, aż po model dostawczy, wygodny i modułowy, dostosowany do potrzeb profesjonalistów.

W gamie samochodów dostawczych CITROËN Berlingo z napędem elektrycznym zaskoczy Cię harmonijnym projektem wnętrza i optymalną pojemnością przestrzeni ładunkowej, przydatną w życiu każdego profesjonalisty.

Top