SUV KLASY KOMFORT

Nowy Citroën C5 Aircross to SUV najnowszej generacji, który powstał, by spełnić oczekiwania profesjonalistów. Samochód łączy wyrazisty design z unikalnym know-how Marki, której znakiem firmowym są przestronne, modułowe wnętrza oraz użyteczne technologie. Nowy flagowy model Marki wpisuje się w założenia programu Citroën Advanced Comfort®, oferując niezrównany poziom wygody i wzorową wszechstronność. Jest wyposażony w zawieszenie z Progressive Hydraulic Cushions* i siedzenia Advanced Comfort, innowacje zapewniające najwyższy, charakterystyczny dla Citroëna poziom komfortu. Dzięki systemowi Grip Control z funkcją Hill Assist Descent kierowca może ruszyć w nieznane nie obawiając się dróg o gorszej przyczepności. O komfort i bezpieczeństwo jazdy dba 20 systemów wspomagających prowadzenie oraz 6 technologii usług towarzyszących najnowszej generacji.
*progresywne ograniczniki hydrauliczne

 

Imponujący styl w duchu premium
Imponujący styl w duchu premium

Nowy SUV Citroën C5 Aircross wyróżnia się na tle segmentu oryginalnym designem, energią i elegancją. Zwiększony prześwit (230 mm), duże koła o średnicy 720 mm, elementy zabezpieczające nadwozie i panele Airbump® chronią naszego SUV-a po to, by on mógł chronić Ciebie. Reflektory przednie Full LED i światła tylne 3D LED zapewniają mu wyjątkowo nowoczesny i elegancki wygląd.  

W kabinie uwagę zwraca wysoka pozycja kierowcy i wyrafinowane detale z najwyższej półki, które dbają o najwyższy komfort kierowcy i pasażerów.

Wyjątkowy komfort
Wyjątkowy komfort

Nowy SUV Citroën C5 Aircross wyposażony jest w zawieszenie z Progressive Hydraulic Cushions®*. To innowacyjne rozwiązanie stosowane jest wyłącznie przez Markę. Znacząco poprawia tłumienie nierówności i oferuje niezrównany komfort jazdy. Technologia ta zintegrowana jest z układem zawieszenia i nie wymaga żadnych dodatkowych czynności obsługowych. Samochód wyposażony jest również w siedzenia Advanced Comfort, zapewniające optymalny komfort i trwałość dzięki zastosowaniu pianki o zwiększonej gęstości oraz dodatkowej wyściółki o grubości 15 mm. Funkcja masażu sprawi, że każda podróż odbędzie się w prawdziwej klasie komfort.  

*progresywne ograniczniki hydrauliczne

Przestronne, modułowe wnętrze
Przestronne, modułowe wnętrze

Nowy SUV Citroën C5 Aircross wyposażony jest w największy bagażnik w segmencie (od 580 l do 720 l, w zależności od ustawienia tylnych foteli). Po złożeniu siedzeń w drugim rzędzie można przewozić przedmioty o długości do 1,90 m. Dzięki dwupoziomowej podłodze bagażnika kierowca może korzystać z płaskiej powierzchni ładunkowej lub przewozić wyższe przedmioty, jeżeli jest taka potrzeba. Trzy niezależne, składane fotele z tyłu są przesuwane, można również regulować kąt nachylenia ich oparć. To unikalne wyposażenie w segmencie. Wnętrze samochodu kryje 14 praktycznych schowków o łącznej pojemności 33 l.

20 systemów wspomagających prowadzenie i 6 technologii komunikacyjnych
20 systemów wspomagających prowadzenie i 6 technologii komunikacyjnych

Systemy wspomagające prowadzenie zapewniają bezpieczeństwo w każdych warunkach. Highway Driver Assist to pierwszy krok na drodze do półutonomicznej jazdy dzięki adaptacyjnemu tempomatowi z funkcją Stop&Go oraz układowi utrzymującemu samochód w granicach pasa ruchu. W skład 6 technologii komunikacyjnych wchodzą nawigacja 3D online oraz system obsługi protokołów Android Auto i Apple CarPlay, dzięki któremu przez cały czas jesteś w kontakcie ze światem.

BoiteEat8_18P17_597X500

Nowa automatyczna skrzynia biegów EAT8
i nowe silniki, spełniające normę Euro 6.2

Nowy SUV Citroën C5 Aircross jest wyposażony w gamę wydajnych i dynamicznych silników, spełniających normę emisji Euro 6.2. W zależności od wersji są połączone z manualną sześciobiegową skrzynią lub z przekładnią automatyczną o ośmiu przełożeniach (EAT8):

2 wersje benzynowe: 1.2 PureTech 130 S&S BVM6 i 1.6 PureTech 180 S&S EAT8
3 wersje z silnikiem Diesla: 1.5 BlueHDi 130 S&S BVM6, 1.5 BlueHDi 130 S&S EAT8 i 2.0 BlueHDi 180 S&S EAT8.

Automatyczna, ośmioprzełożeniowa skrzynia EAT8 umożliwia jeszcze bardziej płynną zmianę biegów. Optymalizuje również zużycie paliwa, obniżając je nawet o 7% w porównaniu do sześcioprzełożeniowej skrzyni EAT6.

WYMIARY

Długość

mm

Szerokość

mm

Wysokość

mm

Pojemność bagażnika

m3

KOMFORT I MODUŁOWOŚĆ

Poznaj Nowego SUV-a Citroën C5 Aircross w materiałach video

TECHNOLOGIE

Poznaj Nowego SUV-a Citroën C5 Aircross w materiałach video

WYPRÓBUJ NOWEGO SUV-A C5 AIRCROSS
Czy chciałbyś wypróbować nowy Citroën SUV C5 Aircross Business?

Poznaj wyjątkowy komfort, modułowość i technologie najnowszej generacji nowego Nowego Citroëna SUV C5 Aircross Business, zamawiając test u naszych dealerów

Odkryj nowe, ulepszone zawieszenie i fotele Advanced Comfort!

EssaiQuater_CL.18.023.020_1280X850
Top