SUV KLASY Ë-KOMFORT

SUV Citroën C5 Aircross Hybrid, pierwszy hybrydowy model Marki, zainspirowany jest potrzebami klientów biznesowych. Łączy zalety napędu elektrycznego z wszechstronnością silnika spalinowego. Samochód w trybie zeroemisyjnym ma zasięg 50 km (cykl WLTP) i osiąga prędkość 135 km/h, emisja CO² wynosi 39 g*. Ładowanie akumulatorów odbywa się w łatwy sposób. Wersja hybrydowa zachowuje wszystkie atuty SUV-a C5 Aircross dodając do nich wyposażenie wynikające z zastosowania napędu elektrycznego: specjalne interfejsy, technologie wspomagające prowadzenie oraz usługi online E-Comfort. Wyjątkowy komfort akustyczny w trybie elektrycznym, siedzenia Advanced Comfort, najbardziej modułowe wnętrze w segmencie i pojemny bagażnik mieszczący od 460 l do 600 l... Same zalety!

Łatwe ładowanie
Łatwe ładowanie

Po podłączeniu do klasycznego gniazdka akumulator zostanie doładowany w trakcie nocy. Przy wykorzystaniu ładowarki Wall Box 32A czas ten ulega skróceniu do 2 godzin. Ładowanie możesz zaprogramować za pośrednictwem tabletu we wnętrzu samochodu lub smartfona. Gniazdo znajduje się z lewej strony samochodu i wyposażone jest w diodę LED, która pozwala na monitorowanie przebiegu procesu.

Specjalne interfejsy
Specjalne interfejsy

SUV Citroën C5 Aircross Hybrid wyposażony jest w cyfrowy zestaw wskaźników, który można personalizować. Wyświetla on informacje specyficzne dla wersji hybrydowej. 8” ekran dotykowy umożliwia konfigurację i prezentację danych eksploatacyjnych, a specjalny przełącznik pozwala na wybór odpowiedniego trybu jazdy. Bezramkowe, elektrochromatyczne lusterko wewnętrze wyposażono w diodę LED sygnalizującą, że samochód porusza się w trybie zeroemisyjnym.

Ë-KOMFORT
Ë-KOMFORT

SUV Citroën C5 Aircross Hybrid oferuje jeszcze wyższy komfort akustyczny dzięki możliwości poruszania się w trybie zeroemisyjnym oraz zastosowaniu laminowanych szyb przednich. Siedzenia mają szerokie siedziska i oparcia, przednie fotele mogą być podgrzewane. Zapewniają one najwyższy komfort i stabilność, są przy tym miękkie. Ten najbardziej modułowy SUV w segmencie wyposażony jest w bagażnik o pojemności od 460 l do 600 l. 

Technologie komunikacyjne
Technologie komunikacyjne

W SUV-ie Citroën C5 Aircross Hybrid możesz korzystać z protokołów Apple Carplay i Android, jak również Citroën Connect Box z pakietem SOS & Assistance, bezprzewodowego ładowania smartfona, Citroën ConnectCAM® oraz nawigacji online Citroën Connect Navi o parametrach specjalnie dostosowanych do samochodów elektrycznych (stacje ładowania itp.).

Boitedevitesse2Pros_CL.029.003_597X500

NOWA SKRZYNIA BIEGÓW E-EAT8

SUV Citroën C5 Aircross Hybrid łączy benzynowy silnik 1.6 PureTech 180 S&S z jednostką elektryczną o mocy 80 kW.

Samochód w trybie elektrycznym ma zasięg 50 km (cykl WLTP) i może poruszać się z prędkością do 135 km/h.

Skrzynia biegów E-EAT8 została zmodyfikowana, by zoptymalizować zmianę przełożeń i zapewnić jeszcze bardziej płynne prowadzenie. Wyposażono ją również w system odzyskiwania energii przy hamowaniu, który doładowuje akumulatory.

Wymiary

Długość

mm

Szerokość

mm

Wysokość

mm

Pojemność bagażnika

m3

TECHNOLOGIA

20 SYSTEMÓW WSPOMAGAJĄCYCH PROWADZENIE

ZOPTYMALIZUJ ZARZĄDZANIE FLOTĄ Z CITROËNEM I FREE2MOVE

Ograniczaj koszty dzięki zarządzaniu flotą w czasie rzeczywistym za pomocą danych z Twoich samochodów

Nie inwestuj gotówki i korzystaj z nowych samochodów nie martwiąc się o ich odsprzedaż

*Dane orientacyjne dla celów informacyjnych, samochód jest w trakcie homologacji zgodnej z normą WLTP.  Końcowe wartości będą ogłoszone do końca grudnia 2019 roku.

 

Top