Citroën C4 Cactus dla biznesu bardzo się zmienił w porównaniu do poprzedniego modelu. Jego geny nawiązują do najważniejszych atutów segmentu, takich jak najnowsze rozwiązania technologiczne czy wydajne silniki. Samochód jednocześnie zaznacza swoją wyjątkowość, oferując pasażerom niezrównany poziom komfortu. Citroën C4 Cactus dla biznesu to ultrakomfortowy kompakt i doskonała propozycja dla tych, którzy regularnie podróżują w dalekie trasy lub wykonują codziennie wiele krótkich przejazdów.

Zawieszenie z Progressive Hydraulic Cushions™ (PHC)*
Zawieszenie z Progressive Hydraulic Cushions™ (PHC)*

Aby zaoferować pasażerom najwyższy poziom komfortu, Citroën C4 Cactus dla biznesu został wyposażony w zawieszenie z Progressive Hydraulic Cushions™*. To innowacyjne rozwiązanie doskonale tłumi zarówno drobne nierówności, jak i duże deformacje drogi, zapewniając pasażerom uczucie unoszenia się nad ziemią. Jednocześnie gwarantuje wyjątkowe trzymanie się drogi i doskonałą dynamikę.
*progresywne ograniczniki hydrauliczne

Siedzenia Advanced Comfort
Siedzenia Advanced Comfort

Innowacyjna koncepcja wykończenia siedzeń łączy piankę o zwiększonej gęstości w centralnej części siedziska z szeroką pianką strukturalną na jego powierzchni. Rezultatem jest komfort i odpowiednia miękkość, a zarazem perfekcyjna stabilność ciała w trakcie jazdy. 

12 systemów wspomagania prowadzenia
12 systemów wspomagania prowadzenia

12 systemów wspomagających prowadzenie wspiera kierowcę w codziennej eksploatacji. Ułatwiaj sobie manewrowanie korzystając z systemu Park Assist, prowadź bezpiecznie wykorzystując system rozpoznawania znaków ograniczenia prędkości, unikaj kolizji dzięki ostrzegającemu kierowcę układowi Active Safety Brake. Podróżuj w pełnej harmonii i spokoju. 

Citroën Connect Navi z Mirror Screen
Citroën Connect Navi z Mirror Screen

Citroën Connect Navi: mapy 3D, usługi online w czasie rzeczywistym (TomTom® Traffic, ...) i system poleceń głosowych
Mirror Screen: protokoły Android Auto i MirrorLink®
Citroën Connect Box: system połączeń alarmowe i assistance z geolokalizacją, do dyspozycji kierowcy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

625x500-C4-Cactus-Blanche-Moteur

5 SILNIKÓW NAJNOWSZEJ GENERACJI

Ekologiczne i zapewniające radość z jazdy

Citroën C4 Cactus dla biznesu łączy doskonałe trzymanie się drogi, wysokie osiągi i przyjemność z jazdy dzięki zastosowaniu lekkiej, efektywnej platformy i silników najnowszej generacji. Nowoczesne jednostki benzynowe PureTech, które zdobyły tytuł Silnika Roku* oraz diesle BlueHDi spełniają normę Euro 6.2, której celem jest redukcja emisji tlenków azotu i zużycia paliwa. Automatyczna skrzynia biegów EAT6, dostępna w wersji 1.2 PureTech 110 S&S, zapewnia szybką i płynną zmianę biegów oraz wysoki komfort jazdy. Citroën C4 Cactus dla biznesu jest również dostępny z silnikiem 1.2 PureTech 130 S&S, wyposażonym w sześcioprzełożeniową skrzynię manualną. (*) W 2015 r., 2016 r., 2017 r. i 2018 r. Citroën zdobył nagrody International Engine Award za silniki 1.2 PureTech 110 i 1.2 PureTech130 S&S w kategorii jednostek o pojemności od 1 l do 1,4 l. Tytuł został przyznany przez jury "The International Engine of the Year Awards ", konkursu organizowanego przez brytyjski magazyn "Engine Technology International".

WYMIARY

Długość

mm

Szerokość

mm

Wysokość

mm

Pojemność bagażnika

m3

12 SYSTEMÓW WSPOMAGAJĄCYCH PROWADZENIE


Poznaj Citroëna C4 Cactus w materiałach video

Top