WSZECHSTRONNY, PRAKTYCZNY I PRZESTRONNY

DLA PROFESJONALISTÓW

Citroën Berlingo ma wszystkie atuty, by zachwycić profesjonalistów. Oferuje doskonałą równowagę pomiędzy odważnym designem, praktycznością i komfortem. Samochód korzysta ze zdobyczy programu CITROËN ADVANCED COMFORT® i zapewnia wszystkim pasażerom niezrównany komfort oraz dobre samopoczucie. Płynne linie i solidny wygląd Citroëna Berlingo Business to powiew nowoczesności, który odczuje Twój biznes.  

PEWIEN SWOICH ZALET
PEWIEN SWOICH ZALET

Design Citroëna Berlingo to powiew świeżości w segmencie. Samochód wyróżnia wysoka, krótka maska i odważnie stylizowany przód. Połączenie dużej szyby przedniej, paneli Airbump® i kontrastowych akcentów kolorystycznych podkreśli wyjątkowy charakter Twojego biznesu.

MODUŁOWOŚĆ
MODUŁOWOŚĆ

3 niezależne siedzenia w drugim rzędzie mają identyczne wymiary. Każde z nich można indywidualnie składać, uzyskując płaską, praktyczną powierzchnię przestrzeni bagażowej. Dzięki składanemu fotelowi pasażera z przodu w wersji XL można powiększyć przestrzeń ładunkową do 4.000 l i przewozić przedmioty o długości przekraczającej 3 m. 

18 SYSTEMÓW WSPOMAGAJĄCYCH PROWADZENIE
18 SYSTEMÓW WSPOMAGAJĄCYCH PROWADZENIE

Citroën Berlingo idzie z duchem czasu dzięki najnowszym rozwiązaniom technologicznym. Samochód może być wyposażony aż w 18 systemów wspomagających prowadzenie, takich jak wyświetlacz Head-up, Active Safety Brake czy Park Assist.
Systemy te ułatwiają manewrowanie, wspierają kierowcę i zapobiegają kolizjom.

4 TECHNOLOGIE KOMUNIKACYJNE
4 TECHNOLOGIE KOMUNIKACYJNE

Citroën Berlingo wyposażony jest w 8'' ekran dotykowy i oferuje 4 technologie ułatwiające komunikację, m.in. ładowarkę bezprzewodową, nawigację online 3D z systemem poleceń głosowych czy Mirror Screen. Citroen Connect Box z Pakietem SOS i Assistance zapewnia kierowcy jeszcze więcej spokoju podczas jazdy. 

Boite-de-vitesses-EAT8_625x400

SILNIKI

GAMA WYDAJNYCH SILNIKÓW NAJNOWSZEJ GENERACJICitroën Berlingo oferuje szeroką gamę silników o doskonałych parametrach.

Najnowsza, 8-przełożeniowa automatyczna skrzynia biegów EAT8 dostępna jest w połączeniu z jednostką 1.5 BlueHDi 130 S&S. Zapewnia kierowcy jeszcze więcej komfortu i przyjemności z jazdy.


18 SYSTEMÓW WSPOMAGAJĄCYCH PROWADZENIE

ESENCJA NAJNOWOCZEŚNIEJSZEJ TECHNOLOGII

2 ROZMIARY NADWOZIA

Citroën Berlingo dostępny jest w dwóch wersjach nadwozia − M oraz XL. Obie zapewniają pasażerom optymalny komfort podróżowania, każdą z nich można zamówić w konfiguracji pięcio- i siedmiomiejscowej.  

Długość

mm

Szerokość

mm

Wysokość

mm

Pojemność bagażnika

m3


Ilość miejsc

Dopuszczalna masa całkowita

kg

MODUTOP®

SCHOWKI O POJEMNOŚCI 92 L I WNĘTRZE PEŁNE NATURALNEGO ŚWIATŁA

W skład rozwiązania Modutop® wchodzi panel schowków podsufitowych, dostępnych z tylnych siedzeń i z bagażnika. Jest on półprzezroczysty, dzięki czemu pasażerowie widzą umieszczone w nich przedmioty. 

Modutop-Rangements_DSK_1500x600

CITROËN I FREE2MOVE

ZAOPTYMALIZUJ ZARZĄDZANIE FLOTĄ

Dzięki systemowi Free2Move CONNECT FLEET możesz zarządzać flotą w czasie rzeczywistym, redukując koszty operacyjne. 

 

Wynajem długoterminowy to rozwiązanie finansowe, które jest doceniane przez profesjonalistów dzięki elastycznej formule.

 

Top