Powrót

Jumpy

.

Już od 71 523 PLN netto*

W LEASINGU 101%

  • Całkowity koszt leasingu od 102% dla samochodów osobowych i dostawczych z roku produkcji 2019.
  • Wpłata początkowa już od 10%!
  • Okres leasingu od 24 do 60 m-cy.
  • Wykup: 1%-40% w zależności od okresu finansowania.

AUTA OD RĘKI

LEASING DLA FIRM

Wybierając produkty PSA Finance, możesz skorzystać z szerokiego wachlarza produktów ubezpieczeniowych oraz usług pakietowych, za które płatności dokonuje się razem z miesięcznymi czynszami leasingowymi.

Powrót

Citroën Jumpy –  Zużycie paliwa od 6,2 do 7,8 l/100 km w cyklu mieszanym. Emisja CO2 (w cyklu mieszanym) 163 do 231 g/km. .

 

Podane wartości zużycia paliwa i emisji CO2 są zmierzone na podstawie procedury WLTP zgodnie z przepisami prawa europejskiego, w tym rozporządzenia (UE) 2017/1151 i rozporządzenia wykonawczego Komisji (UE) 2017/1153. Wartości mogą odbiegać od rzeczywistych, ponieważ nie uwzględniają m.in. zróżnicowanego wyposażenia danego samochodu, stylu oraz warunków jazdy.

 

Oferta leasingowa na modele dostawcze skierowana do przedsiębiorców. Leasing z sumą opłat  na poziomie 101% ceny samochodu został wyliczony dla okresu 24 miesięcy, wpłaty początkowej 45% oraz wartości wykupu 19%. Leasing zawiera ubezpieczenie Assistance. Wysokość rabatu jest uzależniona od wersji i wyposażenia pojazdów. Szczegóły oferty są dostępne u Autoryzowanych Dystrybutorów marki Citroën. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zawarcie umowy leasingu jest uzależnione od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami leasingodawcy. Prezentowane informacje zostały podane według stanu na luty 2021 r. Zaprezentowane modele mogą się różnić od wersji dostępnych w ofercie. Informacje dotyczące wyników pomiarów zużycia paliwa i emisji spalin w pojazdach, demontażu samochodu, przydatności do odzysku oraz recyklingu są dostępne na stronie internetowej www.citroen.pl.

 

* dotyczy Małych i Średnich Przedsiębiorstw

Top