Powrót

CITROËN C3

Już od 569 PLN netto miesięcznie

Sprawdź ofertę
szukaj

SIMPLYDRIVE


Wybierz warunki finansowania, poniżej znajdziesz oferty dopasowane do Twoich potrzeb.

Powrót

Oferta skierowana do firm. Przykładowa kalkulacja: cena katalogowa brutto 45 900 zł, okres leasingu 48 miesięcy, wpłata 0%, miesięczna rata leasingowa netto: 569 zł (zawiera ubezpieczenie Assistance). Szczegóły oferty, jak i informacje o pozostałych dostępnych produktach leasingowych oraz kredytowych znajdą Państwo u Autoryzowanego Dystrybutora Citroen. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy. Prezentowane informacje zostały podane według stanu na październik 2019 r.
Powyższa kalkulacja leasingowa została przygotowana w oparciu o rynkową stawkę WIBOR 1M z dnia 22.09.2017 i jest aktualna na dzień jej sporządzenia. Prezentowany całkowity koszt leasingu może się nieznacznie różnić od finalnej oferty przedstawionej w Autoryzowanym Salonie Citroen, co jest wynikiem zmieniającej się stawki WIBOR 1M.
Oferta ubezpieczenia komunikacyjnego za 2,99% dotyczy polis zawartych w PZU SA oraz TUiR Allianz SA i jest skierowana do wszystkich klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych, którzy w swoim parku posiadają do 20 samochodów. Wszelkie rozszerzenia zakresu promocyjnego pakietu są dokonywane na koszt klienta.

Top