Zobacz wszystko

SUV C5 AIRCROSS DLA BIZNESU

Suv klasy komfort

SUV Citroën C5 Aircross ma liczne zalety - wyrazisty styl, przestronne i modułowe wnętrze oraz nowoczesne technologie. Samochód ten z pewnością spełni oczekiwania klientów biznesowych dzięki niezrównanemu komfortowi i licznym innowacjom, takim jak zawieszenie z Progressive Hydraulic Cushions®* i siedzenia Advanced Comfort. Citroën C5 Aircross wyposażony jest również w 20 systemów wspomagających kierowcę i 6 technologii komunikacyjnych.   

 

*progresywne ograniczniki hydrauliczne

SUV KLASY KOMFORT 

Jeszcze bardziej wyrazisty styl

Nowy SUV Citroën C5 Aircross wyróżnia się unikalną, energetyczną i elegancką sylwetką. Silny charakter samochodu podkreśla zwiększony prześwit wynoszący 230 mm, duże koła o średnicy 720 mm i elementy chroniące nadwozie przed uszkodzeniami, w tym panele Airbump®. C5 Aircros jest nie tylko doskonale zabezpieczony - zapewnia również pasażerom maksymalne bezpieczeństwo. Reflektory full LED i lampy tylne 3D LED podkreślają nowoczesny i elegancki styl samochodu. Wnętrze jest przestrzenią doskonałego samopoczucia dzięki wysokiej pozycji za kierownicą i wyrafinowanemu designowi oraz wykończeniu.  

Unikalny komfort

Nowy SUV Citroën C5 Aircross wyposażony jest w zawieszenie z Progressive Hydraulic Cushions®*, innowacyjne rozwiązanie opracowane przez Citroëna, które doskonale tłumi nierówności zapewniając pasażerom niezrównany komfort. Technologia ta zintegrowana jest z pozostałymi elementami zawieszenia i nie wymaga żadnych dodatkowych czynności serwisowych. 

 


*progresywne ograniczniki hydrauliczne

Przestronne i modułowe wnętrze

Nowy SUV Citroën C5 Aircross ma największy bagażnik w segmencie (od 580 l do 720 l). Po złożeniu siedzeń w drugim rzędzie we wnętrzu zmieszczą się przedmioty o długości 1,9 m. Podłogę bagażnika można ustawić na jednym z dwóch poziomów i uzyskać płaską powierzchnię lub zwiększyć wysokość przestrzeni bagażowej. Trzy niezależne siedzenia z tyłu mają identyczną szerokość, są przesuwane i składane, a ich oparcia są regulowane - takie rozwiązanie dostępne jest wyłącznie w marce Citroën. Wnętrze wyposażone jest w 14 funkcjonalnych schowków o łącznej pojemności 33 l.

Technologie wspomagające kierowcę i usługi komunikacyjne

Technologie wspomagające kierowcę w Nowym SUV-ie Citroën C5 Aircross zwiększają bezpieczeństwo w każdych warunkach. System Highway Driver Assist, czyli aktywny tempomat z funkcją Stop & Go połączony z systemem utrzymującym samochód w granicach pasa ruchu, jest ważnym krokiem w stronę półautonomicznej jazdy. Dzięki sześciu technologiom komunikacyjnym, w tym nawigacji 3D online i funkcji Mirror Screen kompatybilnej z protokołami Android Auto i Apple CarPlay, jesteś w stałym kontakcie ze światem zewnętrznym. 

UNIKALNY KOMFORT

Nasze innowacje. twój komfort 

C5 Aircross to najbardziej komfortowy SUV w segmencie dzięki zastosowaniu rozwiązań programu Citroën Advanced Comfort®. Samochód wyposażony jest dwie innowacje unikalne dla marki Citroën: zawieszenie z Progressive Hydraulic Cushions®* i niezwykle trwałe siedzenia Advanced Comfort, które mają wszechstronną regulację i są bardzo wygodne za sprawą gęstej pianki i dodatkowej wyściółki o grubości 15 mm. Mogą one być dodatkowo wyposażone w funkcję masażu, dzięki której każda podróż będzie przebiegała w klasie komfort.   

 

*progresywne ograniczniki hydrauliczne

JAZDA W TRYBIE Ë-KOMFORT

Wybierając SUV-a Citroën C5 Aircross z napędem hybrydowym plug-in połączysz ekologię z radością z jazdy. Włącz tryb elektryczny i ciesz się możliwością codziennej jazdy w ciszy. Efekt ten dodatkowo potęguje doskonała izolacja akustyczna wynikająca z zastosowania laminowanych szyb z przodu. Korzystaj z dostępu do specjalnych usług, takich jak programowanie ładowania czy lokalizacja kompatybilnych stacji ładowania.   

INTUICYJNA TECHNOLOGIA

20 technologii wspomagających kierowcę

254_Driving-Aid
Dzięki 20 technologiom wspomagającym kierowcę podróże służbowe SUV-em Citroën C5 Aircross będą znacznie łatwiejsze i bezpieczniejsze. 

6 technologii komunikacyjnych

255_Security
SUV Citroën C5 Aircross wyposażony jest w niezwykle zaawansowane i intuicyjne rozwiązania w obszarze komunikacji. Ekran dotykowy 8'' zapewnia dostęp do systemu multimedialnego, telefonu, klimatyzacji i nawigacji online.   

CITROËN CONNECT ASSIST

255_Security

Citroën connect assist

Dzięki Citroën Connect możesz skorzystać z usługi połączeń alarmowych i assistance zawsze, gdy wymaga tego Twoje bezpieczeństwo.  

257_Connect_Nav

Citroën connect navi  

Nawigacja Citroën Connect NAVi ułatwia podróżowanie dzięki dostępowi do aktualnych informacji o ruchu drogowym oraz lokalizacji parkingów, stacji paliw, fotoradarów, stref niebezpiecznych itp.  

256_Connect_Play

Citroën connect play

Dzięki technologii Mirror Screen możesz wyświetlić ulubione aplikacje i treści smartfona na ekranie dotykowym w samochodzie.

SILNIKI SPALINOWE

Benzynowy i diesla

SUV C5 Aircross dostępny jest z dwoma silnikami benzynowymi: 

  • 1.2 PureTech 130 S&S z manualną, sześcioprzełożeniową skrzynią biegów
  • 1.2 PureTech 130 S&S z automatyczną, ośmioprzełożeniową skrzynią EAT8

oraz dwoma silnikami Diesla: 

  • 1.5 BlueHDi 130 S&S z manualną, sześcioprzełożeniową skrzynią biegów 
  • 1.5 BlueHDi 130 S&S z automatyczną, ośmioprzełożeniową skrzynią EAT8

Skrzynia biegów eat8 

SUV C5 Aircross dostępny jest z automatyczną skrzynią EAT8 (Efficient Automatic Transmission) najnowszej generacji. Dzięki ośmiu przełożeniom i funkcji Shift and Park by wire zapewnia ona niezwykle przyjemne prowadzenie i obniża zużycie paliwa o 7% w porównaniu do manualnej, sześcioprzełożeniowej skrzyni, stosowanej również w tym modelu. 

NAPĘD HYBRYDOWY PLUG-IN 

Napęd SUV-a C5 Aircross Hybrid to połączenie silnika benzynowego 1.6 PureTech 180 S&S z jednostką elektryczną o mocy 80 kW. Łączna moc jednostki napędowej to 225 KM. Samochód w trybie elektrycznym rozwija prędkość 135 km/h i ma zasięg do 55 km. Automatyczna skrzynia biegów Ë-EAT8 optymalizuje zmianę przełożeń i zwiększa płynność jazdy. Wyposażona jest również w system odzyskiwania energii, który doładowuje akumulatory w trakcie zwalniania i hamowania.   
OBLICZ CZAS ŁADOWANIA SWOJEGO C5 AIRCROSS HYBRID
 
ZNAJDŹ STACJE ŁADOWANIA KOMPATYBILNE Z C5 AIRCROSS HYBRID
 
SYMULUJ ZASIĘG SWOJEGO C5 AIRCROSS HYBRID
 

AKTUALNE OFERTY

Sprawdź oferty zakupu SUV-a C5 Aircross