Contents inside this Expander Partial are only authorable inside of this page.

TRZY ROZMIARY

Dzięki nowej, modułowej platformie Citroën Jumpy oferowany jest w trzech wersjach: 

 

  • dwóch tradycyjnych, czyli M (4,95 m) i XL (5,30 m)
  • nowej, kompaktowej wersji XS o długości 4,60 m

WERSJA DRIVER

WSZECHSTRONNY VAN

Wersja Driver dostępna jest w nadwoziach M oraz XL. Została ona opracowana z myślą o profesjonalistach, którzy spędzają dużo czasu podróżując i dostarczając towar w obrębie miast oraz ich okolicach.  

 

Aby zapewnić kierowcy maksymalny komfort pracy, wersja ta wyposażona jest w pakiet akustyczny oraz rozszerzone usługi komunikacyjne z systemem Citroën Connect Navi współpracującym z ekranem dotykowym 7''.  

 

Kierowca ma do dyspozycji liczne technologie wspomagające prowadzenie i zwiększające bezpieczeństwo, takie jak kamera cofania z funkcją Top Rear Vision wyświetlającą obraz 180° otoczenia z tyłu samochodu, czujniki parkowania z przodu i z tyłu oraz system kontroli martwego pola, który ogranicza ryzyko wypadku. 

WERSJA XS

SAMOCHÓD DOSTAWCZY DO MIASTA

Citroën Jumpy w wersji XS został opracowany z myślą o profesjonalistach, którym zależy na zwinnym przemieszczaniu się po ulicach miasta i łatwym parkowaniu. Ten kompaktowy samochód ma długość 4,6 m, a pojemność przestrzeni ładunkowej sięga 5,1 m³. 

Jumpy XS wyposażony jest w technologie wspomagające kierowcę, które są szczególnie przydatne w mieście, takie jak kamera cofania czy asystent parkowania. Dzięki wysokości 1,9 m samochód bez problemu mieści się w garażach podziemnych i na parkingach w centrach handlowych.