Contents inside this Expander Partial are only authorable inside of this page.

UNIKALNY DESIGN

Elementy, które wyróżniają wersję elektryczną: 

  •  emblemat "ë" na błotnikach przednich i z tyłu
  •  Pakiet Kolor Anodised Blue,
  •  specjalny akcent dekoracyjny na panelach drzwi
  •  diamentowane obręcze aluminiowe 18'' Crosslight, opracowane specjalnie dla wersji elektrycznej i ograniczające zużycie paliwa 

ZASIĘG DO 357 KM 

Korzystanie z Nowego Citroëna ë-C4 Electric jest wyjątkowo łatwe, a jazda odbywa się w absolutnej ciszy.  

 

Samochód wyposażony jest w akumulatory o pojemności 50 kWh, które zapewniają zasięg do 357 km w cyklu WLTP (światowa zharmonizowana procedura testowa samochodów lekkich). Norma ta zapewnia dostęp do precyzyjnych, opartych na rzeczywistych warunkach eksploatacyjnych danych dotyczących zużycia energii. Akumulatory objęte są gwarancją na 8 lat lub 160 000 km do poziomu 70% fabrycznej wydajności.

PROSTE METODY ŁADOWANIA

Istnieje wiele metod ładowania akumulatorów. Wybierz taką, która jest dostępna w Twojej okolicy i najlepiej odpowiada oczekiwaniom pod względem dziennych przebiegów. Korzystając z zainstalowanej w domu stacji Wall Box 7,4 kW uzupełnisz 100% energii w 7 godz. 30 min. (z ładowarką 7,4 kW) lub w 5 godz. (Wall Box 11 kW z opcjonalną ładowarką 11 kW). Po podłączeniu samochodu do gniazdka wzmocnionego typu Green Up odzyskasz 100 km zasięgu w 4 godz. 30 min. Najszybszą metodą ładowania jest publiczna stacja o mocy 100 kW - dzięki niej uzupełnisz 80% energii w 30 min. 

KORZYŚCI DLA FIRM

Z posiadaniem samochodu elektrycznego wiąże się wiele korzyści dla Twojej firmy. Możesz skorzystać z rządowego dofinansowania w ramach programu "Mój Elektryk" w kwocie do 27 000 na auto osobowe. Samochody elektryczne obniżają całkowity koszt użytkowania (TCO) i redukują emisję CO2 generowaną przez Twoją flotę. Niższe są również wydatki na paliwo. Nie można też zapominać o korzyściach związanych z odpowiedzialnością społeczną firmy, jak również o możliwości wjazdu do stref objętych ograniczeniami w ruchu pojazdów spalinowych. 

INTUICYJNE INTERFEJSY

Nowy ë-C4 wyposażony jest w intuicyjne interfejsy. Dzięki specjalnemu menu na zestawie wskaźników masz dostęp do wskaźnika zasięgu, mocy i przepływu energii oraz do ustawień temperatury. 

 

Za pośrednictwem ekranu dotykowego 10'' można sprawdzać statystyki zużycia energii, jej przepływ oraz ustawienia funkcji programowania odroczonego ładowania akumulatorów.  

Podczas ładowania na ekranie wyświetlana jest informacja o czasie pozostałym do zakończenia procesu, odzyskanym zasięgu i szybkości ładowania.  

USŁUGI DLA UŻYTKOWNIKÓW SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH

Możesz zarządzać Twoim ë-C4 z telefonu, za pośrednictwem aplikacji My Citroën. 

Dzięki niej możesz sprawdzić poziom naładowania akumulatorów i czas ładowania, jak również zasięg, ustawienia funkcji odroczonego ładowania i wstępnego ustawienia temperatury wnętrza.