Zobacz wszystko

SAMOCHODY DOSTAWCZE

Planujesz zakup samochodu dostawczego? Citroën oferuje szeroką gamę modeli o zróżnicowanych nadwoziach i wymiarach, które idealnie sprawdzą się w codziennej pracy w Twojej firmie.  

BERLINGO I Ë-BERLINGO VAN ELECTRIC

Citroën Berlingo Van dostępny jest w połączeniu z wydajnymi silnikami spalinowymi oraz z silnikiem elektrycznym o mocy 100 kW (136 KM). 

 

Samochód oferowany jest w dwóch długościach nadwozia: M (4,4 m) oraz XL (4,75 m), a pojemność przestrzeni ładunkowej sięga 4,4 m³.

 

Berlingo Van dostępny jest w dwóch wersjach - Driver i Worker. Codzienną eksploatację samochodu w firmie ułatwi 19 technologii wspomagających kierowcę.   

JUMPY & Ë-JUMPY

Citroën Jumpy dostępny jest zarówno w wersji elektrycznej o mocy 100 kW (136 KM), jak i z silnikami Diesla (od 100 do 180 KM). Możesz wybrać jedną z trzech długości nadwozia (XS, M lub XL) i trzech wersji (CityVan, Worker i Driver).

 

Samochód wyposażony jest w 16 technologii wspomagających kierowcę oraz liczne praktyczne rozwiązania, takie jak bezdotykowo otwierane drzwi boczne przesuwne czy Moduwork (opcja, która umożliwia przewożenie przedmiotów o długości do 4 m).  

JUMPER & Ë-JUMPER

Citroën Jumper oferowany jest jako van, podwozie z kabiną, podwozie z podwójną kabiną i platforma z kabiną. Samochód dostępny jest w czterech długościach nadwozia, trzech rozstawach osi i trzech wysokościach. Jego atuty to najszersza przestrzeń ładunkowa w segmencie, drzwi boczne przesuwne o szerokości do 1,25 m i 11 technologii wspomagających kierowcę.  

 

Samochód oferowany jest zarówno z silnikami Diesla (od 120 KM do 165 KM), jak i w wersji elektrycznej o mocy 96 kW (120 KM). Możesz wybrać jeden z dwóch rodzajów akumulatorów: mniejszy zapewnia zasięg do 200 km w cyklu WLTP (dostępny w wersjach L1 i L2), a większy - do 340 km w cyklu WLTP (w wersjach L2S, L3 i L4 podwozie z kabiną).

SAMOCHODY ADAPTOWANE

Citroën oferuje szeroką gamę samochodów adaptowanych:

 

- Gotowe do odbioru - samochody zaadaptowane dostępne od ręki, dostosowane do potrzeb Twojej firmy

- À la carte - samochody adaptowane, które są konfigurowane zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami i produkowane na specjalne zamówienie

 

Adaptacje wykonywane są przez naszych autoryzowanych partnerów, których transformacje są poddawane szczegółowej kontroli przed wydaniem. Wybierz parametry objętości oraz wymiary i wyposażenie - Citroën zajmie się całą resztą.