WIĘCEJ MOŻLIWOŚCI

Citroën C3 Aircross dla bzinesu to kompaktowy SUV nowej generacji. Samochód wyposażony jest w najbardziej przestronne i modułowe wnętrze, ma również wyjątkowo obszerny bagażnik. SUV Citroën C3 Aircross Business odpowiada na potrzeby profesjonalistów zapewniając im optymalny komfort podróżowania dzięki wyjątkowej konstrukcji siedzeń i zawieszenia. Jest dostępny z wieloma praktycznymi systemami wspomagającymi prowadzenie.

Solidny styl. Pełna ochrona
Solidny styl. Pełna ochrona

Citroën C3 Aircross wyróżnia się na tle innych SUV-ów bezkompromisowym, oryginalnym charakterem. Design to połączenie solidności i bezpieczeństwa dzięki dużym kołom i wysoko poprowadzonej masce. Jej styl podkreślają chromowane listwy z szewronami i światłami LED do jazdy dziennej.

SUV o modułowym wnętrzu
SUV o modułowym wnętrzu

Atutem Citroëna C3 Aircross Business jest najbardziej przestronne wnętrze w segmencie. Pojemność wyjątkowo obszernego bagażnika może wynosić aż 520 l dzięki przesuwanej tylnej kanapie, składanej w proporcji 60/40. Oparcie fotela pasażera z przodu można również złożyć, co umożliwia przewóz długich, zajmujących wiele miejsca przedmiotów. 

Przestronne wnętrze
Przestronne wnętrze

Kompaktowe nadwozie SUV-a Citroën C3 Aircross Business kryje obszerne wnętrze o największej przestronności w segmencie. Siedzenia i zawieszenie zapewniają niezrównany komfort. Użytkownicy mają do dyspozycji pięć pełnowartościowych miejsc oraz wyjątkowo dużą przestrzeń nad głową i na nogi. 

12 systemów wspomagających prowadzenie
12 systemów wspomagających prowadzenie

12 systemów wspomagających prowadzenie zapewnia bezpieczeństwo w codziennej eksploatacji. System Park Assist ułatwia manewrowanie, system rozpoznawania znaków ograniczenia prędkości wspiera kierowcę w trakcie jazdy, a alarm nieuwagi kierowcy oraz Active Safety Brake minimalizują ryzyko kolizji. Ruszaj w trasę i ciesz się pełnym spokojem za kierownicą.  

Boite_18ZZ3_597X500

6 wydajnych silników

Silniki benzynowe PureTech i skrzynia biegów EAT6

Gama silników benzynowych nowej generacji składa się z wersji wolnossącej 1.2 PureTech 82 oraz turbodoładowanych 1.2 PureTech 110 S&S i 1.2 PureTech 130 S&S. Nowoczesne jednostki sprzyjają redukcji zużycia paliwa i emisji CO₂. Silniki Diesla 1.5 BlueHDi 100 S&S są wyposażone w kompleksową technologię oczyszczania spalin, dzięki czemu spełniają wymogi normy Euro 6.2. Automatyczna skrzynia biegów EAT6 (Efficient Automatic Transmission) jest dostępna w połączeniu z silnikami 1.2 PureTech 110 S&S oraz 1.6 BlueHDi 120 S&S. Najnowszej generacji przekładnia wyposażona jest w konwerter i zapewnia wyjątkowy komfort jazdy dzięki płynnej i szybkiej zmianie biegów. Kierowca może cieszyć się spokojnym i łatwym prowadzeniem, bez zbędnych zakłóceń i ograniczeń. Skrzynia EAT 6 dostępna jest z dwoma specjalnymi programami, uruchamianymi za pomocą przycisków znajdujących się przed lewarkiem. Program "Sport" zmienia profil jazdy na bardziej dynamiczny, a "Śnieg" poprawia trakcję i ułatwia ruszanie w warunkach obniżonej przyczepności.

WYMIARY

Długość

4154 mm

Szerokość

1756/1976 mm

Wysokość

1597/1637 mm

Pojemność bagażnika

410 / 1289 m3

12 SYSTEMÓW WSPOMAGAJĄCYCH PROWADZENIE


12 SYSTEMÓW WSPOMAGAJĄCYCH PROWADZENIE

Top