Citroën SpaceTourer dla biznesu dzięki unikalnemu stylowi idealnie sprawdza się w roli samochodu do transportu osób o zindywidualizowanych oczekiwaniach. Dzięki licznym możliwościom konfiguracji i 2 dostępnym wersjom nadwozia umożliwia przewóz nawet do 9 osób wraz z bagażami.  

Citroën SpaceTourer Business: zawsze w kontakcie!
Citroën SpaceTourer Business: zawsze w kontakcie!

Prowadzenie Citroëna SpaceTourer Business jest wyjątkowo łatwe!

. 7" ekran dotykowy umożliwia zarządzanie multimediami, telefonem i nawigacją.
. Nawigacja 3D online Citroën Connect Navi z systemem poleceń głosowych i pakietem usług TomTom Traffic informuje kierowcę w czasie rzeczywistym o warunkach drogowych.  
. Opcja "Strefy Niebezpieczne".
. System Mirror Screen, kompatybilny z protokołami Apple CarPlayTM, MirrorLink® i Android Auto.

2 dostępne długości nadwozia, od 6 do 9 miejsc
2 dostępne długości nadwozia, od 6 do 9 miejsc

Wersja Business jest dostępna w 2 wariantach długości nadwozia − M (4,95 m) oraz XL (5,30 m**). W zależności od konfiguracji mieści od 6 do 9 pasażerów. To idealny środek transportu dla wymagających klientów biznesowych. 

Optymalna wysokość, dzięki której zaparkujesz wszędzie
Optymalna wysokość, dzięki której zaparkujesz wszędzie

Citroën SpaceTourer Business ma wysokość 1,90 m, która umożliwia łatwy i bezproblemowy wjazd na parkingi wielopoziomowe (np. przy lotniskach), często niedostępne dla samochodów z tego segmentu. Dzięki elektrohydraulicznemu wspomaganiu kierownicy i średnicy zawracania wynoszącej 12,4 m Citroën SpaceTourer Business to zwinny i zwrotny samochód, spełniający wymagania profesjonalistów. 

16 SYSTEMÓW WSPOMAGAJĄCYCH PROWADZENIE
16 SYSTEMÓW WSPOMAGAJĄCYCH PROWADZENIE

16 systemów wspomagających prowadzenie zapewnia idealny komfort jazdy w każdych warunkach. Kolorowy wyświetlacz Head-Up, adaptacyjny regulator prędkości, system automatycznego przełączania świateł mijania i drogowych czy system rozpoznawania znaków ograniczenia prędkości to technologie, które ułatwiają prowadzenie. Rozwiązania takie jak Active Safety Brake, kontrola martwego pola czy monitoring koncentracji kierowcy minimalizują ryzyko wypadku. Razem tworzą doskonały zestaw technologii na każdą podróż. 

Citroën SpaceTourer Business Lounge: mobilny salon
Citroën SpaceTourer Business Lounge: mobilny salon

Citroën SpaceTourer Business Lounge to wersja przeznaczona do transportu ważnych osobistości i wymagających klientów biznesowych. Elegancki styl, wyrafinowany komfort i usługi z najwyższej półki cieszą zarówno kierowcę, jak i jego pasażerów. Wymarzone warunki podróżowania.

CITROËN SPACETOURER BUSINESS LOUNGE

PODRÓŻ PIERWSZEJ KLASY

Citroën SpaceTourer Business Lounge powstał, by zadbać o komfort wymagających klientów biznesowych i VIP-ów. Przestrzeń, komfort, doskonałe warunki do pracy... Podróż minie szybciej, niż Ci się wydaje. 

MOBILNE BIURO

KOMFORTOWE SIEDZENIA

WSZYSTKO DLA WYGODY TWOICH PASAŻERÓW!

MOBILNE BIURO

Citroën SpaceTourer Business Lounge jest jak komfortowy salon, w dodatku mobilny!
Wnętrze Citroëna SpaceTourer Business Lounge zostało zaprojektowane tak, aby umożliwić pasażerom zarówno pracę, jak i odpoczynek. Niezależne skórzane siedzenia w drugim rzędzie są zamontowane tyłem do kierunku jazdy. Samochód wyposażony jest w składany i przesuwany stolik oraz dodatkowo przyciemniane tylne szyby, zapewniające większą prywatność. To mobilny salon z prawdziwego zdarzenia, który zachwyci Twoich klientów.   


KOMFORTOWE SIEDZENIA

520x293-Spacetourer-B2B-Lounge-Cuir

Citroën SpaceTourer Business Lounge wyposażony jest w skórzaną tapicerkę Claudia.

O dobre samopoczucie pasażerów dba również podsufitowy panel, który kryje dysze nawiewów klimatyzacji i nastrojowe oświetlenie. Jak w samolocie!   

WSZYSTKO DLA WYGODY TWOICH PASAŻERÓW!

520x293-Spacetourer-B2B-Lounge-Equipement

Pasażerowie mają do dyspozycji wszystko, co najlepsze w Citroënie w kwestii komfortu i wyposażenia: delikatnie rozprowadzające powietrze nawiewy klimatyzacji, przyciski ogrzewania, liczne schowki, nastrojowe oświetlenie, doskonałe wyciszenie wnętrza i tłumienie drgań... Szczegóły robią różnicę! 

Moteur-SpaceTourer-B2B-Euro6

4 NOWOCZESNE SILNIKI

Citroën SpaceTourer Business może być wyposażony w jeden z czterech silników Diesla BlueHDi, spełniających europejską normę Euro 6.2, której celem jest redukcja emisji tlenków azotu i zużycia paliwa. Bez względu na warunki drogowe zawieszenie zawsze dba o najwyższy komfort pasażerów i zapewnia precyzyjne prowadzenie. Automatyczna skrzynia biegów EAT8 (Efficient Automatic Transmission 8-speed), dostępna w połączeniu z silnikiem Diesla 2.0 BlueHDi 180 S&S, łączy przyjemne prowadzenie z wydajnością i dbałością o środowisko. Technologia Quickshift umożliwia szybką i płynną zmianę biegów, zapewniającą doskonałą dynamikę i radość z jazdy zarówno podczas jazdy miejskiej, jak i w trakcie dłuższych podróży.

KOMPAKTOWY I PRZESTRONNY

Długość

4606 mm


Długość przestrzeni ładunkowej

2063/282 mm

Szerokość

1920/2204 mm

Wysokość

1905 mm


Szerokość przestrzeni ładunkowej

1334 mm

Objętość przestrzeni ładunkowej

m3


Ładowność

kg


Dopuszczalna masa całkowita

2700 kg

16 SYSTEMÓW WSPOMAGAJĄCYCH


Top