7-MIEJSCOWY MINIVAN

Citroën Grand C4 SpaceTourer Business jest owocem wyjątkowego know-how Marki w zakresie projektowania wygodnych i zaawansowanych technologicznie samochodów. Nowoczesny, dynamiczny i elegancki design odzwierciedla wyrazisty charakter modelu. Citroën Grand C4 SpaceTourer Business zapewnia przedsiębiorcom niezrównany komfort, najbardziej przestronne wnętrze w segmencie, zaawansowaną modułowość i dostęp do licznych usług towarzyszących. 

Elegancki i dynamiczny styl
Elegancki i dynamiczny styl

Citroën Grand C4 SpaceTourer to elegancka i dynamiczna sylwetka, która wyróżnia się wyrazistością i silną osobowością. Szyba przednia i panoramiczny szklany dach Citroëna C4 SpaceTourer zapewniają także peryferyjną widoczność i wyjątkową jasność.

Kompaktowy, przestronny minivan
Kompaktowy, przestronny minivan

Konstrukcja Citroëna Grand C4 SpaceTourer jest idealnym kompromisem pomiędzy obszernym wnętrzem a kompaktowymi wymiarami. To prawdziwy mistrz przestronności. Samochód w nowej wersji został przeprojektowany, by zapewnić jeszcze lepszy dostęp do wnętrza i dodatkowo zoptymalizować przestrzeń dla pasażerów oraz bagażu. 

Przestronne, modułowe wnętrze
Przestronne, modułowe wnętrze

Citroën Grand C4 SpaceTourer dysponuje bagażnikiem o pojemności 645 l, który można zwiększyć do 704 l po maksymalnym przesunięciu siedzeń w drugim rzędzie do przodu. Pokrywa bagażnika z funkcją bezdotykowego otwierania ułatwia dostęp do przestrzeni bagażowej. Jest szczególnie przydatna, gdy kierowca ma zajęte ręce. Korzystaj z niezrównanego poziomu komfortu dzięki wydajnej klimatyzacji, licznym schowkom i stolikom w drugim rzędzie.

Usługi towarzyszące
Usługi towarzyszące

Citroën Grand C4 SpaceTourer jest wyposażony w trzy systemy usług towarzyszących, ułatwiających prowadzenie i umożliwiających połączenie samochodu z cyfrowym światem. Dzięki technologiom Citroën Connect Navi, Connect Box oraz Mirror Screen możesz używać nawigacji online, nawiązywać połączenia i zrelaksować się za kierownicą.

Boite4_18K13_597X500

Automatyczna skrzynia biegów EAT8
i silnik 1.2 PureTech 130 S&S EAT8

Aby zapewnić jeszcze wyższy poziom komfortu i przyjemności z jazdy, Citroën Grand C4 SpaceTourer może być wyposażony w automatyczną skrzynię biegów EAT8 (Efficient Automatic Transmission 8). Optymalizuje ona zmianę przełożeń, jednocześnie wpływając na obniżenie zużycia paliwa i emisji CO2. W porównaniu do wersji ze skrzynią EAT6 samochód zużywa do 7% mniej paliwa. Efekt ten uzyskano dzięki zwiększeniu liczby przełożeń, większej wydajności i systemowi Stop & Start, który działa do prędkości 20 km/h. Skrzynia EAT8 jest również lżejsza i bardziej kompaktowa. Silnik 1.2 PureTech 130 S&S EAT8 wyposażony jest w bezpośredni wtrysk paliwa pod wysokim ciśnieniem oraz turbosprężarkę nowej generacji o podwyższonej wydajności (240 000 obr/min). Jednostka łączy typowe dla silników PureTech doskonałe osiągi z wydajnością skrzyni biegów EAT6, zapewniając wyjątkowo relaksującą jazdę. Oferuje modelową elastyczność − 95% momentu obrotowego jest dostępne między 1 500 and 3 500 obr/min. Dzięki temu silnik doskonale sprawdza się w każdych warunkach.

WYMIARY

Długość

4602 mm

Szerokość

1826/2117 mm

Wysokość

1638/1644 mm

Pojemność bagażnika

645 / 704 m3

15 SYSTEMÓW WSPOMAGAJĄCYCH PROWADZENIE

15 systemów wspomagających prowadzenie zapewnia kierowcy pełne wsparcie, kontrolę i bezpieczeństwo. System Park Assist ułatwia manewry parkowania, system rozpoznawania znaków ograniczenia prędkości z rekomendacją ułatwia kontrolę sytuacji na drodze, Active Safety Brake i alarm ryzyka kolizji minimalizują zagrożenie wypadkiem.

Top