5-MIEJSCOWY MINIVAN

Citroën C4 SpaceTourer Business jest owocem wyjątkowego know-how Marki w zakresie projektowania wygodnych i zaawansowanych technologicznie samochodów. Nowoczesny, dynamiczny design odzwierciedla wyrazisty charakter modelu. Citroën C4 SpaceTourer Business zapewnia przedsiębiorcom niezrównany komfort, najbardziej przestronne wnętrze w segmencie, zaawansowaną modułowość i dostęp do licznych usług towarzyszących.

Innowacyjny styl
Innowacyjny styl

5-miejscowy minivan, jego efekt 3D, dynamiczne linie i odważny wygląd: to podróż w innym wymiarze dzięki! Przednia szyba i panoramiczny dach Citroëna C4 SpaceTourer oferują także wyjątkową jasność.

Kompaktowy minivan
Kompaktowy minivan

Konstrukcja Citroëna C4 SpaceTourer to idealny kompromis pomiędzy przestronnym wnętrzem a kompaktowymi wymiarami, ułatwiającymi codzienną eksploatację. Nadwozie ma długość 4,44 m, szerokość 1,83 m i wysokość 1,61 m. Rozstaw osi wynosi 2,78 m.

Przestronne, modułowe wnętrze
Przestronne, modułowe wnętrze

Citroën C4 SpaceTourer dysponuje praktycznym bagażnikiem o pojemności 537 litrów, który można powiększyć do 630 l po przesunięciu do przodu siedzeń w drugim rzędzie. Pokrywa bagażnika z funkcją bezdotykowego otwierania ułatwia dostęp do przestrzeni bagażowej. Funkcja ta jest szczególnie przydatna, gdy kierowca ma zajęte ręce. Samochód wyposażony jest w liczne schowki z przodu i z tyłu, w tym chłodzony schowek przed pasażerem. Citroën C4 SpaceTourer doskonale odpowiada na praktyczne potrzeby profesjonalistów.

Technologie
Technologie

Citroën C4 SpaceTourer jest wyposażony w trzy systemy usług towarzyszących, ułatwiających prowadzenie i umożliwiających połączenie samochodu z cyfrowym światem. Dzięki technologiom Citroën Connect Navi, Connect Box oraz Mirror Screen możesz używać nawigacji online, nawiązywać połączenia i zrelaksować się za kierownicą.

Boite4_18K13_597X500

Automatyczna skrzynia biegów EAT8
i silnik 1.2 PureTech 130 S&S EAT8

Aby zapewnić jeszcze wyższy poziom komfortu i przyjemności z jazdy, Citroën C4 SpaceTourer może być wyposażony w automatyczną skrzynię biegów EAT8 (Efficient Automatic Transmission 8). Optymalizuje ona zmianę przełożeń, jednocześnie wpływając na obniżenie zużycia paliwa i emisji CO2. W porównaniu do wersji ze skrzynią EAT6 samochód zużywa do 7% mniej paliwa. Efekt ten uzyskano dzięki zwiększeniu liczby przełożeń, większej wydajności i systemowi Stop & Start, który działa do prędkości 20 km/h. Skrzynia EAT8 jest również lżejsza i bardziej kompaktowa. Silnik 1.2 PureTech 130 S&S EAT8 wyposażony jest w bezpośredni wtrysk paliwa pod wysokim ciśnieniem oraz turbosprężarkę nowej generacji o podwyższonej wydajności (240 000 obr/min). Jednostka łączy typowe dla silników PureTech doskonałe osiągi z wydajnością skrzyni biegów EAT6, zapewniając wyjątkowo relaksującą jazdę. Oferuje modelową elastyczność − 95% momentu obrotowego jest dostępne między 1 500 and 3 500 obr/min. Dzięki temu silnik doskonale sprawdza się w każdych warunkach.

WYMIARY

Długość

mm

Szerokość

mm

Wysokość

mm

Pojemność bagażnika

m3

15 SYSTEMÓW WSPOMAGAJĄCYCH PROWADZENIE

15 systemów wspomagających prowadzenie zapewnia kierowcy pełne wsparcie, kontrolę i bezpieczeństwo. System Park Assist ułatwia manewry parkowania, system rozpoznawania znaków ograniczenia prędkości z rekomendacją ułatwia kontrolę sytuacji na drodze, Active Safety Brake i alarm ryzyka kolizji minimalizują zagrożenie wypadkiem.  

Top