Zainteresowany wynajemem długoterminowym?

Elastyczne rozwiązanie, dostosowane do Twoich potrzeb

Wynajem długoterminowy to rozwiązanie finansowe, które jest doceniane przez profesjonalistów dzięki elastycznej formule. Wystarczy opłacać comiesięczne raty o z góry ustalonej wysokości, by korzystać z nowych samochodów firmowych oraz palety spersonalizowanych usług. Nie musisz angażować gotówki ani zajmować się odsprzedażą samochodów. 

C4-Cactus-Lease


Niezależnie w jakiej funkcjonujesz branży, jaką skalę ma Twoja firma, jakie masz potrzeby i budżet. Wynajem długoterminowy to rozwiązanie, które pozwala na dostosowanie wysokości miesięcznej raty do oczekiwań.

Możesz wybrać :
     Okres finansowania: od 24 do 60 miesięcy,
     Przebieg dostosowany do warunków eksploatacji: od 20.000 km do 200.000 km
    ● Spersonalizowane usługi.

Twoja umowa jest elastyczna, możesz ją dostosować do aktualnych potrzeb związanych z korzystaniem z samochodu.

Po zakończeniu kontraktu masz dwie możliwości :
    ● Odnowić umowę i zmienić samochód na nowy,
     Zwrócić samochód.

KORZYŚCI WYNAJMU DŁUGOTERMINOWEGO

Gdy wynajem oznacza spokój

1500x280-Free2Move-Lease

WIĘCEJ NIŻ ZWYKŁY WYNAJEM

PRZEGLĄDY

ASSISTANCE

STRATA FINANSOWA

KARTA PALIWOWA

ZARZĄDZANIE FLOTĄ

Atelier-Roue


PRZEGLĄDY I NAPRAWY


Umowy Serwisowe Citroën w zależności od wybranego wariantu zapewniają przedłużoną ochronę gwarancyjną, przeglądy, assistance, wymianę części eksploatacyjnych i rozwiązania w obszarze mobilności, niezbędne do kontynuowania prowadzenia biznesu. Wszystko w ramach stałej opłaty.

Umowa serwisowa może być uzupełniona o: 
    ● Zapewnienie samochodu zastępczego 
    ● Opony dostosowane do pory roku

Atelier-Face-Av


ASSISTANCE

Dzięki Citroën Assistance w razie potrzeby możesz skorzystać z pomocy na drodze, która pojawi się w czasie nieprzekraczającym godziny. Usługa jest aktywna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Holowanie jest bezpłatne.

Jeżeli posiadasz Umowę Serwisową Citroën lub samochód jest wciąż objęty gwarancją fabryczną, a usterki nie da się usunąć na miejscu lub w trakcie dnia, możesz skorzystać z oferty zakwaterowania oraz rozwiązań umożliwiających Ci zachowanie mobilności.

Gd-C4-ST


UBEZPIECZENIE STRATY FINANSOWEJ

Bezpieczeństwo finansowe w razie kradzieży lub szkody całkowitej.

Ubezpieczenie straty finansowej pokrywa różnicę między odszkodowaniem wynikającym z przedterminowego rozwiązania kontraktu a kwotą wypłaconą przez ubezpieczyciela. Usługa umożliwia podpisanie kolejnej umowy wynajmu bez blokowania środków pieniężnych firmy i dodatkowych kosztów związanych z zakończeniem poprzedniego kontraktu.

SpaceTourer-AdS

KARTA PALIWOWA

Oddajemy do Twojej dyspozycji kartę paliwową, którą możesz płacić za tankowanie w Polsce i Europie. Dzięki niej oszczędzasz czas i nie musisz przygotowywać rozliczeń związanych z kupnem paliwa.

Możesz zarządzać zużyciem paliwa i innymi usługami dzięki zestawieniom dostarczanym przez dostawcę. To dobry sposób na uproszczenie rozliczeń, ograniczenie nadużyć i kontrolowanie budżetu.

POZNAJ WYNAJEM FREE2MOVE

Wynajem długoterminowy oferowany przez Grupę PSA

Wynajem długoterminowy Free2Move Lease to usługa oferowana przez Grupę PSA, która odpowiada na potrzeby firm w zakresie mobilności. 

Wynajmujesz nowy samochód osobowy lub dostawczy, który możesz wyposażyć, zaaranżować i zaadaptować zgodnie z oczekiwaniami. Samochód służbowy, pojazd do przewozu osób... Wszystko, czego potrzebujesz.

Bogata oferta dodatkowych usług ułatwia codzienną pracę osobom zarządzającym firmową flotą i kierowcom samochodów.

Free2Move-Lease

Top