Oferta usług Citroën to odpowiedź na wszystkie Twoje potrzeby

Gama usług oferowanych przez Citroëna ułatwi Ci podjęcie decyzji o zakupie samochodu z napędem elektrycznym.  

USŁUGI W OBSZARZE MOBILNOŚCI

Dzięki usługom Citroëna w obszarze mobilności możesz w łatwy sposób planować podróże za pośrednictwem Twojego smartfona. 

EC4-C4-Connected

MY CITROËN

Aplikacja My Citroën zapewnia dostęp do informacji o Twoim samochodzie i i umożliwia skorzystanie z palety powiązanych usług. Poznaj główne funkcje aplikacji My Citroën.
MYC-Autonomie

Zasięg

Sprawdzaj zasięg Twojego samochodu elektrycznego, aby w odpowiedni sposób zaplanować ładowanie i przebieg podróży. 

MYCitroen-Charge

Czas ładowania

Gdy samochód jest podłączony do źródła zasilania, możesz zdalnie sprawdzić stan naładowania akumulatorów i czas pozostały do zakończenia procesu. 

MYC-Remote-Charge

Programowanie ładowania

Uruchom ładowanie lub zaplanuj je na później, aby skorzystać z preferencyjnych opłat za energię. 

MYC-Clim

Wstępne ustawienie temperatury

Zaprogramuj włączenie systemu ogrzewania lub klimatyzacji, by zoptymalizować zasięg i rozpocząć podróż w komfortowych warunkach. 

ContratsDeServices_341664.73_635X600

UMOWY SERWISOWE

SAMOCHODY ELEKTRYCZNE

Nasza oferta umów serwisowych została dostosowana do specyfiki samochodów elektrycznych, aby zapewnić Ci pełną mobilność w każdych warunkach. Usługa Assistance została rozszerzona o incydenty związane z brakiem energii (bez względu na przyczynę wyczerpania prądu w akumulatorach). Twój samochód zostanie w takim przypadku odholowany do domu, pracy lub najbliższej stacji ładowania w promieniu do 80 km od miejsca zdarzenia (raz w roku). Rozszerzona gwarancja obejmuje komponenty układu napędowego. Podczas wykonywania czynności serwisowych otrzymasz na życzenie certyfikat pojemności akumulatorów. Gdy będzie to konieczne, wykonamy aktualizację oprogramowania akumulatorów.

SAMOCHODY HYBRYDOWE

Obsługa serwisowa samochodów hybrydowych stanowi połączenie procedur związanych z obsługą napędu spalinowego i elektrycznego. Harmonogram przeglądów jest taki sam, jak w przypadku samochodów spalinowych, uwzględnia przy tym specjalne operacje związane z serwisem technologii hybrydowej. Cena umowy serwisowej hybrydy plug-in Citroëna jest jednak identyczna, jak w przypadku wersji spalinowej.
Top