100% ËLECTRIC

Citroën wzbogaca gamę modelu Jumper o wersję w 100% elektryczną.

Nowego Citroëna ë-Jumper 100% ëlectric cechuje ta sama modułowość, przestronność wnętrza i możliwości załadunku co wersję spalinową. Ma też równie dużo systemów wspomagających prowadzenie. Samochód dostępny jest w kilku wariantach długości i wysokości nadwozia, aby jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby użytkowników. Spełnia normy ekologiczne wprowadzone w niektórych miastach. Wybierz wersję, która najlepiej spełni oczekiwania Twojej firmy.

Nowy Citroën ë-Jumper 100% ëlectric jest już dostępny w sprzedaży.

CITROËN JUMPER

Historia samochodów użytkowych Citroën zaczęła się na początku XX wieku. Marka jest obecna na tym rynku od 1928 r. i na przestrzeni lat zaprezentowała wiele pionierskich projektów, takich jak C4 Van, model Typ H czy 2CV Van. Dzięki bogatej tradycji rozwiązania oferowane przez Citroëna są bardziej zaawansowane niż kiedykolwiek i spełniają zróżnicowane oczekiwania klientów. 

DESIGN I PROPORCJE

Jumper-Cabanes

Citroën Jumper ma bardzo nowoczesny design, który odzwierciedla wyjątkową funkcjonalność i modelowy komfort. Przód, wyposażony w diody LED do jazdy dziennej, jest solidny i ma dynamiczny charakter. Wysoka pozycja za kierownicą zapewnia optymalne warunki jazdy. Konstrukcja wyposażona jest w wiele ergonomicznych rozwiązań, ułatwiających codzienną eksploatację − zwłaszcza załadunek i rozładunek. Samochód oferuje dużą przestrzeń ładunkową przy zachowaniu optymalnych wymiarów zewnętrznych.   

Citroën Jumper to solidny i niezawodny samochód, który jest dostępny w wielu wersjach:

 • 4 długości nadwozia (L1, L2, L3, L4)
 • 3 rozstawy osi (3 m, 3,45 m, 4,04 m)
 • 3 dostępne wysokości nadwozia (H1, H2, H3).

Citroën Jumper dostępny jest w 8 konfiguracjach nadwozia o pojemności przestrzeni ładunkowej od 8 do 17 m3 (furgon) oraz w wersji osobowej z liczbą miejsc od 5 do 9 (Kombi).

 • Wymiary przestrzeni ładunkowej
 • Wymiary zewnętrzne

Długość przestrzeni ładunkowej

mm


Szerokość przestrzeni ładunkowej

mm


Szerokość wnętrza

mm

Długość nadwozia

mm


Wysokość nadwozia

mm


Szerokość nadwozia

mm

Objętość przestrzeni ładunkowej

m3


Ładowność

kg


Dopuszczalna masa całkowita

kg

UŻYTECZNA KONSTRUKCJA

PUNKT ODNIESIENIA

Jumper-Chargement PRZESTRZEŃ ŁADUNKOWA

 

Aby ułatwić załadunek, skrzydłowe drzwi tylne otwierają się pod kątem 96° lub 180°. Są one solidnie zamocowane na przemyślanych, wysuwanych uchwytach. Opcjonalnie dostępna jest funkcja otwierania drzwi pod kątem 270° ze specjalnymi zawiasami, które przytrzymują skrzydła drzwi w ustawieniu wzdłuż boków samochodu.
Metalowa przegroda przestrzeni ładunkowej zabezpiecza kierowcę i pasażerów przed przewożonymi przedmiotami oraz izoluje ich od hałasu.
Atutem samochodu jest największa w segmencie szerokość przestrzeni ładunkowej:

 • pomiędzy nadkolami (1,42 m)
 • pomiędzy ścianami (1,87 m)
 • pojemność przestrzeni ładunkowej od 8 do 17 m3
Jumper-Seuil-Chargement

PRÓG PRZESTRZENI ŁADUNKOWEJ

Citroën Jumper może być wyposażony w tylne zawieszenie z regulacją pneumatyczną. Funkcja ta pozwala na obniżenie lub podwyższenie progu przestrzeni ładunkowej o 60 do 70 mm i ułatwia załadunek.   

Jumper-PLC

FURGON, KTÓRY ZAŁADUJESZ Z ŁATWOŚCIĄ

Dwie pary drzwi bocznych przesuwnych* sprawiają, że załadunek i rozładunek jest łatwy w każdych warunkach. W zależności od wersji szerokość otworu drzwi bocznych wynosi od 1,075 m do 1,250 m; jego wysokość wynosi od 1,485 m do 1,755 m.

* Druga para drzwi to wyposażenie opcjonalne.

MODUŁOWOŚĆ I KOMFORT

SKROJONY NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU

Gama samochodów użytkowych Citroën jest bardziej spójna, niż kiedykolwiek. Ich charakter w pełni odzwierciedla hasło Marki: "Zainspirowane przez profesjonalistów". Specjaliści projektując nasze samochody użytkowe kierowali się oczekiwaniami klientów biznesowych. Podobnie jak w przypadku nowego Berlingo Van i Jumpy, oferta Jumpera dostosowana jest do potrzeb zróżnicowanych rodzajów działalności. Aby im sprostać, wprowadziliśmy dwie nowe wersje - Worker i Driver. Dotychczasowa gama podstawowa (wersja bazowa o nowej nazwie Control) zostaje ponadto rozszerzona o nowy wyższy poziom wyposażenia Club.
Jumper-Driver-Ville

JUMPER DRIVER

Citroën Jumper Driver został zaprojektowany dla profesjonalistów, którzy spędzają dużo czasu za kierownicą realizując dostawy, zarówno w mieście, jak i poza nim.

 • Wyposażenie z zakresu bezpieczeństwa: Pakiet Bezpieczeństwo (Active Safety Brake, alarm niezamierzonego przekroczenia linii, system rozpoznawania znaków ograniczenia prędkości, automatyczne przełączanie świateł, automatycznie włączanie świateł, automatyczne wycieraczki).
 • Wyposażenie z zakresu komfortu: 5'' ekran dotykowy z nawigacją i gniazdem USB, reflektory przeciwmgielne.
 • Kamera cofania, ułatwiająca manewrowanie.
Jumper-Worker-Chantier

JUMPER WORKER

Citroën Jumper Worker to oferta dla profesjonalistów, którzy przewożą sprzęt i pracowników w zróżnicowanych warunkach, w tym na terenach trudno dostępnych.

 • Jeszcze więcej elementów ochronnych: czarne osłony nadkoli, płyta ochronna pod silnikiem, osłony przeciwbłotne z przodu (wszystkie wersje nadwozia) i z tyłu (furgony).
 • Lepsza trakcja dzięki inteligentnemu systemowi kontroli trakcji Grip Control połączonemu z oponami wielosezonowymi i wspomaganiem zjazdu ze wzniesienia Hill Assist.
 • Wyposażenie z zakresu komfortu: system audio z Bluetooth i gniazdem USB, regulator prędkości z ogranicznikiem oraz pulpit do pisania z uchwytem na tablet.

KOMFORT SZYTY NA MIARĘ

Citroën Jumper został zaprojektowany z uwzględnieniem założeń programu Citroën Advanced Comfort®. Zapewnia pasażerom wyjątkowy komfort jazdy i dobre samopoczucie dzięki przestronnemu i praktycznemu wnętrzu, licznym schowkom, wygodnym fotelom, optymalnej izolacji akustycznej oraz wyjątkowo komfortowemu zawieszeniu.
Jumper-Support-Tablette

TABLETTE ÉCRITOIRE RÉHAUSSABLE

Citroën Jumper wyposażony jest w rozkładany pulpit do pisania*, która świetnie się sprawdza jako uchwyt na dokumenty, smartfon lub tablet. Nie musisz opuszczać kabiny, by z nich skorzystać. Poczuj się jak we własnym biurze.

*Wyposażenie opcjonalne

Jumper-Confort-Tablette-Integree

STOLIK W OPARCIU ŚRODKOWEGO FOTELA

Środkowy fotel z przodu wyposażony jest w zintegrowany stolik, z którego można korzystać po złożeniu oparcia.  

520x293_Jumper_Confort_9.jpg

PRZEMYŚLANE SCHOWKI

Kabina Citroëna Jumpera wyposażona jest w wiele przemyślanych przestrzeni do przechowywania przedmiotów, w tym zamykany schowek przed pasażerem, półkę podsufitową i uchwyty na kubki.   

Jumper_BVM

DŹWIGNIA ZMIANY BIEGÓW NA DESCE ROZDZIELCZEJ

Dźwignia zmiany biegów w Citroënie Jumper zlokalizowana jest bezpośrednio na desce rozdzielczej, aby zapewnić kierowcy maksymalny komfort. 

Jumper-Cabine-Appro

REGULACJA LĘDŹWIOWA

Siedzenia z przodu zapewniają maksymalny komfort jazdy. Fotel kierowcy wyposażony jest w regulację wysokości,  podłokietnik i regulację lędźwiową   

520x293_Jumper_Confort_12.jpg

GNIAZDO USB

Deska rozdzielcza wyposażona jest w gniazdo USB, umożliwiające ładowanie urządzeń mobilnych.  

WYPOSAŻENIE I TECHNOLOGIE

Jumper-TdB-BVM

Funkcjonalność i praktyczność to nie wszystko - Citroën Jumper wyposażony jest w najnowsze rozwiązania technologiczne, zapewniające dobre samopoczucie i podnoszące poziom bezpieczeństwa. Liczne systemy wspomagające prowadzenie chronią kierowcę i pasażerów w codziennej eksploatacji.

 • Zapobiegaj kolizjom dzięki Active Safety Brake, alarmowi niezamierzonego przekroczenia linii oraz systemowi kontroli martwego pola uwzględniającemu przyczepę.
 • Prowadzenie może być jeszcze łatwiejsze dzięki systemowi rozpoznawania znaków ograniczenia prędkości, automatycznemu przełączaniu świateł, systemowi inteligentnej kontroli trakcji Grip Control, funkcji wspomagania zjazdu ze wzniesienia HDC oraz regulatorowi prędkości z ogranicznikiem.
 • Manewruj z łatwością dzięki kamerze cofania i radarowi wykrywającemu pojazdy znajdujące się w odległości do 50 m z lewej oraz prawej strony samochodu, podczas manewru cofania.

ZAWSZE W KONTAKCIE   

 

Citroën Jumper stawia na ergonomię, intuicyjne usługi towarzyszące oraz technologie wspierające profesjonalistów.

Samochód może być wyposażony w Citroën Connect Box, który monitoruje zużycie paliwa, wskazuje pozycję samochodu oraz umożliwia jego lokalizację, monitoruje przeglądy okresowe oraz udziela wskazówek dotyczących ecodrivingu.

SILNIKI

Citroën Jumper

Gama Jumpera dostosowana jest do różnych potrzeb i sposobów użytkowania, zarówno w mieście, jak i poza nim. Najnowsze silniki zapewniają mu doskonałą dynamikę, jeszcze lepsze prowadzenie oraz zoptymalizowane zużycie paliwa. Jednostki te są zgodne z normą Euro 6.2.

Najnowszej generacji silniki są wyjątkowo wydajne. Ich atutem jest ograniczone zużycie paliwa i zredukowana emisja CO2. Dostępne są trzy warianty mocy w silnikach 2.2 BlueHDi: od 120 KM, przez 140 KM, do 165 KM.

Top